yakağan ilaçlaması nasıl yapılır

yakağan ilaçlaması nasıl yapılır

Ev ilaçlama

Temel amacımız müşterilerimizin temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşmalarını sağlamaktır.

Haşere mücadelesi insan sağlığının ve gıda hijyeninin önlemli bir parçasıdır. Haşerelerin bırakacağı kıl, tüy ve ölü halleri çok sayıda mikroorganizma içerir; bu da bulaşıcı hastalık kaynağıdır. İnsanların yaşadığı her yerde varolmaları, hızla çoğalmaları, özellikle gıda maddelerinin bulunduğu ortamları ve nemli yerleri tercih etmeleri sürekli ve etkin mücadeleyi zorunlu hale getirmektedir.

Firmamız haşere ile mücadele anlamında değerli müşterilerimizin sağlığı için, her türlü haşere ve fare sorunlarını deneyimli ve uzman ilaçlama ekibi ve de elektronik haşere – fare kovucu alet desteği ile çözmeyi ilke edinmiştir.

Formülasyon Tipi:SUSPOEMÜLSİYON (SE)

Yüksek teknoloji ürünü, geniş spektrumlu formülasyon yapısında knock-down etkili madde ile güçlendirilmiş 3 aktif maddeli Pyrethroid grubu kalıcı etkili insektisittir.

Etkili Maddeler :

1 litrede 100 g. Saf Alphacypermethrin

50 g. Saf Tetramethrin

250 g Saf P.Butoxide

Seçici ve Üstün özellikleri:

Yeni jenerasyon formülasyonlar kapsamında olan bu ürün, hem kulanım kolaylığı hem de öldürücü gücü ile , kesin ve etkili çözümler sunar.

Etkili olduğu haşereler : Sivrisinek, Karasinek, Tatarcık, Hamamböceği, Kene Tahta kurusu, bit, pire Karınca, Örümcek, Yaban arısı.

Doğamız gereği hiç birimiz evimizdeki rahat ve huzurlu ortamımızı haşere ya da böceklerle paylaşmaya razı olmayız. Ancak ne kadar kaçınsak da haşereler çok farklı şekillerde evimize girmeyi başarırlar. yaptırmaya karar verdiğiniz an hangi firma ile çalışacağınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir.Mersin böcek ilaçlama

Unutulmamalıdır ki ilaçlama esnasında haşerelere karşı kimyasal içerikli maddeler kullanılmaktadır. Her haşere ya da böcek farklı bir vücut anatomisine sahiptir ve kullanılacak olan kimyasallar tespit edilir iken önemli uyulması gereken önemli kriterler bulunmaktadır.

Kullanılacak olan kimyasal haşerenin yapısına uygun mu?

Tortu ve kalıntı bırakıyormu, kansorejen madde taşıyor mu?

Kapalı alan ilaçlamasına uygun mu?

WHO standartlarını taşıyor mu ?

Çünkü hatalı ya da kansorejen kimyasallar kullanılarak yapılan ilaçlamalar neticesinde aile bireylerimiz büyük risklerle karşı karşıya kalacaklardır. Aynı zaman da bu ilaçların bırakmış oldukları kalıntılar varlığını uzun süre devam ettirdikleri için verecekleri zararın boyutu da buna bağlı olarak ciddi risk içermektedir.

Haşerelerin çok hızlı ürediklerini göz önüne aldığımızda, zararlıları gördüğümüz anda ya da öncesinde ilaçlama yaptırmak sorundan kalıcı olarak kurtulma zamanımızı oldukça kısaltacaktır. Haşere yoğunlu arttıkça mücadele etmek de o kadar zorlaşacaktır. Evimiz de gördüğümüz bir tane haşerenin çok kısa zaman zarfı içerisinde hızla üreyerek binlerce haşerenin habercisi olduğunu unutmayınız.

Düzenli olarak periyodik aralıklarla yaptırmamız haşereler aracılığı ile yayılan birçok bulaşıcı hastalıktan korunmayı sağlayacaktır. Eğer haşerelerin gezindikleri alanları dikkate alacak olursak sağlığımız açısından taşıdıkları büyük riskleri de önceden görme şansına sahip oluruz.

Bireysel olarak sprey ilaçlar kullanarak ilaçlama yaparak özellikle hamam böceği ve kalorifer böceği gibi kapsüller bırakarak üreyen haşerelerden kurtulma şansımız bulunmamaktadır. Aksine sprey ilaçlarla yapılan uygulamalar neticesinde haşereler ilaca karşı bağışıklık kazandıkları gözlemlenmektedir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA