ufak böcek ilaçlama mersin

ufak böcek ilaçlama mersin

Ücretsiz İlaçlama

Ücretsiz ilaçlama servisimiz sadece 2. ilaçlamadan sonra  ev & ofisler için geçerlidir. şikayet edildiği takdirde 3 ay geçerli ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.. Depo,bina,site,bahçe,çatı katı ve villa,fabrikalar’da ikinci ilaçlamamız %30  indirim uygulamaktadır.Fırın,pastane,restoran,market,lokanta ve imalathanelerde sözleşmeli VE aylık periyodik  ilaçlama yapılmaktadır….

 Evde yapılması gerekenler

Mutfak malzemelerini ilaçlama öncesi toplamadıysanız , ilaçlama sonrasında mutlaka yıkamanız gerekmektedir. pire ,bit,tahta kurusu gibi haşereler için ilaçlama yapılmışsa nevresimleri ve çocuk kıyafetleri mutlaka yıkamak gerekmektedir…

Evde İlaçlama

İlaçlama yapılan yerde kesin sonuç alınması için aynı gün ıslak temizlik yapılmamalıdır.Evde emekleyen çocuk varsa kesinlikle çocuğun dokunabileceği her yer temizlenmelidir.

Birkez İlaçlama Neden Yetersizdir

Pire, hamam böceği, tahta kurusu, bitki biti gibi haşereler için bazı durumlarda ilk ilaçlama yeterli olmayabilir. 14 gün sonra ikinci ilaçlama gerekebilir. İkinci ilaçlama yumurtadan çıkan haşereler içindir.(İkinci ilaçlama haşerelerin çok fazla olduğu durumlarda bitki biti haşeresinde ilaçlanan yerin hemen temizlenmesi durumunda ve haşerenin yumurtalama döneminde geçerlidir.

İlaçlama Garantisi

Evler için ilk ilaçlamadan sonra garanti verilir. ama uzmanlarımızın verdiği uygulamayı uyduğunuz sürece ve Sorunun devam etmesi durumunda evlere ücretsiz servis gönderilir.

ULV Makinayla Kokulu İlaçlama

ULV  kokulu ilaçlama püskürtme ve dumandan dolayı bütün daireye büyük etki sağlıyor. ulv ilaçlama yapılmadan önce açıkta gıda ve yiyecek bulunmaması ve çocuk  oyuncakları mutlaka ortadan kaldırmak gerekiyor..minimum 3 saat kapalı kalınması gerekiyor ve 1 gün boyunca ıslak temizlik yapılmayacaktır böcek yoğunluğu olduğu zaman .ulv püskürtme ,uygulaması yapılacaktır.

kokusuz ilaçlama

kokusuz ilaçlama pompa siztemiyle yapılan ilaçlamaya kokusuz ilaçlama denir.minimum 1 saat kapalı kalması gerekiyor açıkta olan gıdaları ve çocuk oyuncakları ortadan kaldırmaya gerekmemektedir

Jel ilaçlama nasıl yapılıyor

Jel ilaçlama yapılması durumunda , ilaçlama öncesi ve sonrasında hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Jel ilaç görünmeyen yerlere sürülen ilaç türüdür. Bu nedenle temizliği gerek yoktur. Evcil hayvanlara ve çocuklara kesinlikle zarar vermeyen doğal bir üründür.jel ilaçlama hamam böceği,karafatma ve kalorifer böceği türleri için çok etkilidir jel ilacı yiyen haşereler yuvasına gittiği zaman yuvadaki tüm haşereler ölür. minimum 10 gün içinde tamamen sonuç alır

Böcek İlaçlama Garantisi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA