toroslar haşere ilaçlama

toroslar haşere ilaçlama

toroslar haşere ilaçlama şirketi olarak tüm Toroslar sakinlerine bir telefon kadar yakınız hızlı servis ve çözüm için bizi aramaktan çekinmeyiniz arantili ilaçlama mersin böcek ilaçlama şirketi olarak size sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ilaçlamayı garanti ediyoruz. Biz öncelikle insan sağlığına önem veriyoruz.

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , Sağlık Bakanlığı, TSE, mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.

olarak biz; “Her türlü çaba doğal yaşamın devamı için“ prensibiyle uzun yıllardır sizlere hizmet etmekteyiz.

-Öncelikli amacımız ;Entegre Zararlı Yönetimi IPM(İntegrated Pest Management)’ ni uygulamaktır.Entegre Zararlı Yönetimi ; mevcut zararlı problemini insan sağlığına, çevreye ve diğer hedef alınmayan organizmalara en az zararı vererek çözmeyi amaçlayan bir stratejidir.

Pest kontrolünde 17 yıllık tecrübe, birikim ve kalitemizle sizlere hizmet etmekteyiz.

Bayer Protection Program üyesi olarak kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi daha da arttırmak için 7 gün 24 saat çalışıyoruz.

-alo böcek olarak tek işimiz Pest Kontrolüdür.

-ALO BÖCEK 7 gün 24 saat sizlere anlık çözümler üretir.

toroslar haşere ilaçlama

ULV İLAÇLAMA (Soğuk Sisleme)

Motorlu makinelerle kalıcı veya ani etkili, havada buharlaşan tipte ilaçları su ile seyrelterek atma işlemidir. Geniş ve malzeme yığılı kapalı alanlarda ve bazı açık alanlarda uygulanır.

Jel ilaçlama yöntemi etkili bir ilaçlama yöntemi olup, daha çok hamam böceği ve türleri için kullanılır. Jel ilaçlama uygulamasında, diğer ilaçlama uygulamalarına göre farklı bir yöntem uygulanır. Jel ilaç mekan içerisinde pencere ve kapı boşlukları, dolap içleri, parke boşlukları gibi yerlere sürülür, bu jel ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve ölür. Diğer böcekler ise, yuvasında ölen bu haşere leşlerini  yer ve zehirlenerek toplu ölüm gerçekleşir.

toroslar haşere ilaçlama

Jel ilaçlama mekanını terk etmek istemeyen yada terk edemeyen insanların tercih ettiği bir uygulamadır. Jel ilaçlamada mekanınızı terk etmenize gerek yoktur. Jel ilaçlama 2000’li yıllardan itibaren ülkemizde kullanılmaya başlanmış, uzun süre etkisini koruyan haşere ilaçlama uygulamasıdır. Jel ilaçlama uygulaması ferdi olarak bilinçsizce yapılırsa etkili sonuçlar veremeyebilir.

Çünkü jel ilacın nerelere ne kadar uygulanacağı profesyonellik gerektiren bir iştir. Ayrıca tehlikeli durumlarda ortaya çıkabilir. Bu nedenle jel ilaçlama yasal çalışan, uzman ilaçlama ekibine sahip ilaçlama şirketlerinin yapması gerekir. Çağdaş ilaçlama şirketimizin kullanmış olduğu jel ilaçlar yasal ilaçlar olup, Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Jel İlaçlama Yönteminin Özellikleri :

1) İnsan ve çevre sağlığı üzerine hiçbir etkisi yoktur.
2) İlaçlama öncesinde herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek olmadığı gibi, ilaçlama sonrasında da temizlik yapmanıza gerek yoktur.
3) Jel ilaçlama uzun süre etkisini sürdürür.
4) Jel ilaçlama uygulaması sırasında mekan içerisinde bulunan evcil hayvanların dışarı çıkarılmasına gerek yoktur.
5) Jel ilaçlar kokusuz ilaçlardır.
6) Jel ilaçlama sırasında kapı ve pencerelerin kapalı tutulmasına gerek yoktur.
7) Jel ilaçlama uygulaması sırasında mekanın terk edilmesine gerek yoktur.
8) Jel ilaçlama uygulamasında haşereler zincirleme şekilde ölür. Böylece az miktar ilaç ile birçok haşere ölmüş olur.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA