Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Gümüş böceği

Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Gümüş böceği ilaçlama servislerimiz istanbul ilaçlama  kapsamında avrupa yakası ve anadolu yakası genelindegümüş böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Gümüş böcekleri gri renkli olup evlerde ve binalarda nemli bölgelerde çokça yaşarlar. Gümüşçün olarak ta bilinen buböcek süpürgelik arası yada parke altlarında yuvalanarak zaman zaman rahatsızlık verir insanlara sıkıntı oluştururlar. Gümüş böceği ilaçlaması mekanik olarak sırt pompası ile ilaçlandığı gibi sisleme ilaçlama yöntemi olan ulv makinesi ile de yapılabilir gümüş böcekleri kolay kontrol altına alınan böcek türü olarak bilinir ancak parke ve süpürgelik aralarında yaşadıkları için kalıcı etkisi güçlü böcek ilaçlarıkullanılarak ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu haşere ilaçları ile ilaçlama yapılabileceği gibikokusuz böcek ilacı kullanılarak ta yapılabilir. İlaçlama sonrası gümüş böceği ilaçla temas sonucu ölür çok fazla dirençli bir böcek değildir. Atlas ilaçlama hizmetleri olarakgümüş böcekleri,Tahta kurusu İlaçlama Mersin kene,pire ve diğer tüm böcekler için kalıcı,etkili,ekonomik ilaçlama yaparak sizlerin böcek sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

GÜMÜŞ BÖCEKLERİ HAKKINDA

Gümüş böceği gri gümüşümsü renkli küçük omurgasızlar familyasına mensup nemli ve karanlık alanlarda yaşayan insanlara ısırma özelliği bulunmayan nem böceği olarak ta bilinen bir haşere türüdür. Gümüş böceği adını parlak gümüş rengine yakın renginden alır. Gümüş böceklerinin vücudu üçgen şeklinde olup baş ve gövde kısmı geniş, kuyruk kısmına inildikçe daralan bir vücut yapısına sahiptir. Gümüş böcekleri’nin derisi katmanlar halinde adeta merdiven gibi dizilmiştir Gümüş böceklerinin vücutlarının alt tarafında toplamda 4 çift ayakları vardır.Gümüş böceğini diğer haşere guruplarından ayıran en büyük özellik vücutlarının üçgen şeklinde ve kuyruk kısmında ise 3 adet anten şeklinde duyarga ve algılayıcılarının bulunmasıdır.Gümüş böcekleri yapı olarak farklı boy ve yapıdadırlar Gümüş böceği boy olarak 2 – 4 cm arasında değişiklik göstermektedir.Renk olarak açık canlı ve parlak renklere sahip canlılardır.

 

Tahta kurusu

Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Tahta kurusu İlaçlama Mersin

Ev ve işyerlerinde hiç istenmeyen,insanlara oldukça sıkıntı yaşatan bir böcektir tahta kuruları. Tahtakurusu ilaçlama yöntemi üzerinde titizlikle durulması gereken bir yöntemdir zira en zor ölen böcekler içinde başta gelir. Tahta kurusu ilaçlaması sırt pompası ve mekanik yöntemle çok fazla başarılı olamayacağı için sisleme ilaçlama şekli önerilir. Kokulu haşere ilaçlama şekli kullanılması en doğru yoldur ve yakıcı özellikte çok kaliteli ilaçlar kullanılmalıdır. Tahta kurusu küçük yapılı ince ve oval bir şekle sahip olup açken bir kağıt kadar incedir ancak kurbanlarından kan emdikten sonra kendi boyunun iki katı kadar şişerek vücudu irileşmektedir. Tahtakurusu ısırığı çok şiddetli sancı ve sızlama şeklinde kendini gösterir. Tahtakuruları insanları ısırırken kimyasal bir salgı bırakır ve ilk esnada farkedilmez ancak sıvının etkisi geçtiği zaman çok rahatsızlık verici bir durum ortaya çıkar. Tahtakurusu haşeresi kan emerek beslenen asalak bir haşere türü olup insanlara hastalık mikrobu bulaştırma bakımından son derece sakıncalı bir haşere türüdür. Tahta kurusu görülen evler hem kötü bir koku yayar hemde yatak altları, koltuk çekyat ve diğer yerlerde yuvalanan tahta kurusu zararlısı geceleri buralardan çıkarak uykuda olan insanları ısırarak sıkıntı ve hastalık mikrobu kapmalarına neden olmaktadır.Tahtakurusu ilaçlama firmaları deneyimli ve yaptığı işin önemini kavramış ilaçlama personeli ile hizmet sunmalı olası tahta kurusu sorunları profesyonel ilaçlama yöntemleri kullanılarak kalıcı ve sorunsuz bir şekilde tahta kurusu ilaçlama hizmetisunulmalıdır.

 

 

alo böcek ilaçlama mersin, Anadolu Sigorta Mersin, davultepe haşere ilaçlama,davultepe ilaçlama,ilaçlama firmaları mersin, mersin ak sigorta, mersin alo böcek ilaçlama, mersin alo böcek ilaçlama şirketleri, mersin alo haşere, mersin apartman ilaçlaması,mersin böcek, mersin böcek ilaçlama servisleri,mersin ev ilaçlaması,mersin fabrika ilaçlama,mersin fare ilaçlama firmaları, mersin güneş sigorta, mersin haşere,mersin haşere ilaçlama,mersin haşere ilaçlaması, Mersin İlaçlama Çeşitleri,mersin ilaçlama firmaları, mersin kasko acenteleri, Mersin Mezitli İlaçlama firmaları, mersin pire,mersin pire ilaçlama firmaları, Mersin Pozcu İlaçlama firmaları,mersin sivrisinek ilaçlama, mersin sivrisinek ilaçlaması,mersin tekne ilaçlama,mersin toroslar ilaçlama şirketi, mersinde haşere ilaçlama, Mersin’de Su Kesintisi, mezitli ev ilaçlaması, mezitli fare ilaçlama, mezitli hamamböceği ilaçlama,mezitli kene ilaçlama,mezitli sıçan ilaçlama,mezitli sinek ilaçlama,mezitli viranşehir ev ilaçlaması, pozcu ev ilaçlaması, pozcu fare ilaçlama, pozcu hamamböceği ilaçlama,pozcu kene ilaçlama,pozcu kokulu ilaçlama pozcu kokusuz ilaçlama pozcu otel ilaçlama pozcu sinek ilaçlama,Tarsus böcek ilaçlama,Tarsus haşere ilaçlama,tarsus pire ilaçlama,tarsus sinek ilaçlama,tarsus sivrisinek ilaçlama, tece böcek ilaçlama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA