sinek ilaçlama

sinek ilaçlama

sinek ilaçlama firmamız mersinin her semtine hizmet vermektedir.Garantili ve ekonomik sinek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Sinek ilaçlama uygulaması ULV makinası ile yapılmaktadır evinizin tüm duvarlarına duman püskürtme – boyama ( soğuk sisleme ) şeklinde ilaç uygulanmalıdır.Süpürgeliklerin ve kenar köşelerin küçük pompa ile  ilaçlandığı ilaçlama böcek ilaçlamasıdır,sinek ilaçlama değildir.Süpürgeliklere duvar diplerine sıkılan ilacın sineklere faydası yoktur sinek haşerelerinden ( uçkun ) kurtulabilmek için ULV (SOĞUK SİSLEME) makinesi ile duvarlar v tavanlar da ilaçlanmalıdır.

Sivrisinek İlaçlama hizmetimiz %100 garantili ve hesaplıdır. Sivrsinekler konusunda uzman ekip ve sağlık personeli eşliğinde verdiğimiz ilaçlama hizmeti ile tamamen kurtulun. Sivrisinekler sıvı bulunan ortamlarda ürediklerinden akar su kenarlarında veya havuzlu evlerde yaz aylarında daha çok görülebilirler.

Konusunda profesyonel ilaçlama ekibimiz ile sivrisineklerin üreme ortamlarını inceleyerek en uygun ilacı kullanıyoruz. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile 1984 yılından bu güne sizlere haşere ilaçlaması alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

sivri sinekSivrisinekler herkesin bildiği gibi insanlardan ve hayvanlardan kan emerek beslenen kanatlı bir böcektir.Sivrisineklerin Dişi olanlarının üremesi ve beslenmelerini devam ettirmeleri için kana ihtiyaçları vardır fakat erkek olan sivrisinekler beslenmelerini meyve ve sebzelerin suları ile beslenirler.Sivrisineklerin Çok güçlü koku alma hisleri olduğundan terleyen insanların ter kokuları sivrisinekleri çeker.

Sivrisineklerin Yapısı

Sivrisinek sokması dediğimiz şeyi sivrisinekler ağız kısmındaki çok ince hortumlarıyla gerçekleştirirler.Sivrisinek bir canlıyı sokarken ilk başta salgıladığı özel sıvıyı canlının sokacağı bölüme enjekti eder ve o bölgeyi uyuşturur sonra ise ağzında bulunan ince ve küçük hortum yardımı ile deriyi keser ve hortumunu deri içine sokarak kanı emmeye başlar.Sivrisineğin salgıladığı özel sıvı ile insanlar ilk aşamada hiçbirşey hissetmezler fakat sonradan deride kızarıklık ve kaşıntı oluştuğundan hissetmeye başlarlar.Sivrisinekler türlü türlü ve çeşit çeşit hastalık taşıdıklarından insanları ısırdıklarından her türlü hastalığı insanlara geçirmiş olurlar.Bu hastalıklara örnek vericek olursak;sıtma,beyin iltihaplanması vb..

Sivrisineklerden Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır ?

Sivrisinekler özellikle pis yerlerde yaşamayı sevdiklerinden lağımlarda,kirli su birikintilerinde yaşarlar.Bu nedenle ilk olarak alınacak önlem Sivrisineklerin yaşadığı bu bölgelerden uzak durmaktır.İkinci olarak alınacak önlem alanında uzman olan ve profesyonel olan ilaçlama firmaları ile görüşmeniz ve çok titiz bir temizlik yaptırmanızdır.Titiz bir temizlik yapılmadığı takdirde sivrisinek larvaları(sivrisinek yumurtaları)yaşam alanınızda kalabilir ve yaptığınız temizlik boşa gitmiş olur.

sinek ilaçlama

sinek ilaçlama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA