restoran ilaçlama mersin

restoran ilaçlama mersin

restoran ilaçlama mersin

SIVI KOKULU İLAÇLAMA

Sıvı ilaçlama yöntemi böcek ilaçlamasında en çok kullanılan ve tercih edilen sitemdir. restoran ilaçlama mersin Haşere ve böcek için hangi ilacın kullanılacağı tespit edilir ve oranı belirlenir. Belirlenen ilaç karışımı su ile homojen olarak karıştırılır. Belirlenen bu ilaç oranı ve su oranı ilaçlanacak alanın büyüklüğü ile orantılı olarak değişir.restoran ilaçlama mersin Eğer mekân küçük ise oran az, mekân büyük ise buna bağlı olarak oran fazla olacaktır. Bu ilaç ve su oranı ilaçlamaya gelen ziraat teknikerimiz tarafından belirlenecektir.

Hazırlanan bu karışım pülverizatör ya da pompa aracılığıyla ilaçlanacak mekâna uygulanır. Yine alanda pülverizatör ya da pompa kullanılıp kullanılmayacağı ziraat teknikerimiz tarafından böcek türüne göre belirlenecektir.

Sıvı ilaçlama KOKULU SIVI UYGULAMA VE KOKUSUZ SIVI UYGULAMA olarak ikiye ayrılır.

KOKULU SIVI İLAÇLAMA

Sıvı ilaç uygulaması hem haşere(böcek) hem de kemirgen mücadelesinde kullanılır. Kemirgen (fare) mücadelesinde sıvı kokulu ilaç kullanılabilir. Böcek ilaçlamasında çoğu kez kokulu sıvı ilaçlama kullanılır. Tahtakurusu, pire, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, akar, güve, gümüşçül böceği, akrep, çıyan, kertenkele, tatarcık gibi haşerelerde sıvı kokulu ilaçlama kullanılabilir. Mekânda ki haşere yoğunluğu da çok önemlidir. Sıvı kokulu ilaçlama kalıcılık etkisi nedeniyle en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir.

restoran ilaçlama mersin Kokulu sıvı ilaç uygulaması eğitimli ilaçlama personeli tarafından uygulanmalıdır. Bu ilaçlama yapılırken mutlaka ilaçlama maskesi kullanılmalı ve tulum giyilip eldiven takılmalıdır.

Sıvı kokulu ilaç uygulaması ULV (soğuk sisleme) sitemiyle yapılır. Sıvı kokulu ilaç uygulamasında ilaçlanan mekan 1 ila 4 saat arasında değişir. Bu süre mekândaki böcek türüne bağlıdır. Bu sürenin ne kadar olduğu size telefonla görüştüğünüz ziraat mühendisimiz tarafından belirtilecektir. Bu belirtilen süre zarfında kapalı tutulan alan açıp yarım saat havalandırıldıktan sonra kullanılabilir. Bu ilaçlama öncesi ve sonrası yapmamız gerekenlerle ilgili detaylı bilgiyi telefonla görüştüğünüz ziraat mühendislerimiz verecektir. Ayrıca sitemizdeki sıkça sorulan sorular kısmından okuyabilirsiniz.

pastahane ilaçlama mersin,mersin fırın ilaçlama,mersin ilaçlama, ilaçlama mersin, ilaçlama firması mersin, mersin böcek ilaçlama, mersin haşere, mersin ilaçlama şirketleri, ilaçlama, mezitli ilaçlama, ilaçlama mezitli, akdeniz ilaçlama, içel ilaçlama,içel,mersin,mezitli,yenişehir,akdeniz,toroslar, piri reis mahallesi, mahmudiye mahallesi, viranşehir, çamlıbel, pozcu, yenişehir, huzurkent, barbaros mahallesi, cumhuriyet mahallesi, alsancak mahallesi, mersin fare ilaçlama, mersin karınca ilaçlama, mersin salyangoz ilaçlama, mersin tarantula ilaçlama, mersin örümcek ilaçlama, mersin güve ilaçlama, mersin karasinek ilaçlama, mersin sivrisinek ilaçlama, mersin yakarca ilaçlama,mersin güvercin biti ilaçlamamersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,haşere ilaçlama mersin,mersin böcek ilaçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,mersin fare yakalama,mersin pire ilaçlama,mersin kalorifer böceği ilaçlama,mersin karafatma ilaçlama,mersin tahta kurdu ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersin işyeri ilaçlama,mersin,dükkan ilaçlama,mersin büro ilaçlama,

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA