Mezitli İlaçlama Mezitli İlaçlama

Mezitli İlaçlama : NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ:

Mezitli İlaçlama firmamız kuruluşundan itibaren, kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla sunma çizgisinde ilerlemektedir. Bizden Fiyat almadan ilaçlama yaptırmayın.

Mezitli İlaçlama : Evler Mersin genelinde en çok hizmet verdiğimiz alanlardır. Mezitli İlaçlama firmamız ev ilaçlama konusunda oldukça tecrübeli ve çözüm odaklıdır.

Mezitli İlaçlama : Hamam böcekleri evlerimizin mutfaklarında genellikle tezgah altlarında, dolap içlerinde, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası kısımlarında yuvalanırlar. Hamam böcekleri gündüz, delik ve çatlaklarda saklanırlar, beslenme amacı ile geceleri,karanlıkta çıkarlar. Gündüz  böcek görmemenizin nedeni bundandır.

Mezitli İlaçlama gümüş Böceği : Genellikle evlerimizde banyo, tuvalet gibi nemli ortamlarda bulunurlar.

Mezitli İlaçlama Pire ilaçlama: Genellikle balkon ve pencere kenarlarına yuva yapan kuşlar, ev ve apartmanlarımızın depo,bodrumlarına yavrulayan sokak kedileri yoluyla evlerimize girerler. Ayrıca sokak kedi ve köpekleri vasıtası ile evcil hayvanlarımıza pire bulaşabilmektedir. Pireler çok hızlı çoğalmaktadır. Bulaşıcı hastalık taşırlar. İvedilikle mücadele edilmelidir.

Mezitli İlaçlama Böcek Türleri: Sıklıkla görünen böcek türleri Alman, Amerikan ve Oryantal tip hamam böcekleridir. Halk arasında hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi isimlerle anılırlar. Yanlış ve biliçsiz ilaçlamalar sağlığınızı tehdit etmektedir. Ev ve işyerlerinizde haşere sorunu yaşamasanız dahi yılda bir kez yaptıracağınız Mezitli İlaçlama haşerelerin evinizde çoğalmalarının yuvalanmalarının yumurta (lavra) bırakmalarının önüne geçecektir. Mezitli İlaçlama Uzman Ziraat mühendisleri ve Teknikerlerinden oluşmaktadır her tür haşere şikayetinizde sizlere memnuniyetle Garantili çözümler sunmaktayız. Mezitli İlaçlama

Mersin böcek ilaçlama,0507 762 71 34

Mezitli İlaçlama Fare: En etkili mücadele yöntemi Fare istasyonu kurulmasıdır. Kilitli kapalı kutu şeklinde olmaları sebebi ile çocuklar ve evcil hayvanlar için risk taşımamalarının yanı sıra tehlike hissetmedikleri için fareler içerisine rahatlıkla girerler ve içerisinde bulunan yemleri yiyerek ölürler. Bu İstasyonların özelliği koku ve kurtlanma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Fare mücadelesinde Profesyonel ve Garantili bir çözüm olan Fare istasyonlarını tavsiye etmekteyiz. Firmamız uzmanları talebiniz doğrultusunda Fare istasyonlarını Evinize – İşyerinize kurarak Fare sorununuzu kesin ve kalıcı şekilde sona erdirecektir. Mezitli İlaçlama

Haşerelerin Evinizi istila etmelerine İzin vermeyin.

Mezitli İlaçlama Ev ve işyerinizin haşere yoğunluğuna göre kokulu veya kokusuz ilaçlama yöntemlerinden en uygun olanı seçilir.

Mezitli İlaçlama Jel İlaçlama: Hamam böceği gibi haşereler jelin kokusunu alır almaz yerler. Bu yöntem haşerelerin birbirlerinin ölülerini yemesi özelliğine göre hazırlanmıştır. Jel ilacı yiyen haşere öldükten sonra, çevrede bulunan diğer haşerler ölen böceği yer; her ölen böcek yendiği için jel ilaç büyük bir haşere kitlesine bulaşmış olur.

Kokusuz İlaçlama: Siz evinizde otururken veya işyerinizde çalışırken de kokusuz ilaçlama yapılabilir. Kokusuz ilaçlama bittikten sonra herhangi bir temizlik  yapmanıza gerek yoktur. İlaçlanan yeri kapatmanıza gerek yoktur.

Kokusuz ilaçlama hangi böcekleri öldürmez ? Kokusuz ilaçlama zor ölen böcekleri öldüremez Bazıları: Bit, Pire, Kene, Tahta kurusu, Tesbih böceği, Çıyan, Kırkayak, Yılan, Akrep vb. haşereleri öldüremez. Bu tarz haşereler için kokulu ilaçlama yapılması zorunludur.

HEMEN ARA