mezitli haşere ilaçlama firmaları

mezitli haşere ilaçlama firmaları

mezitli haşere ilaçlama firmaları

mezitli haşere ilaçlama firmaları

mezitli haşere ilaçlama firmaları

Alman hamam böcekleri, yaygın hamam böceği cinsindir ve iç mekanlarda bulunurlar. Yetişkin olanları açık kahverengi ya da esmer renkleri ve başlarının üzerinde bulunan iki paralel siyah çizgileri sayesinde kolayca tanınırlar. Boyları 13-16 mm arasındadır. Daha küçük olan yavru hamam böcekleri daha koyu renkte, neredeyse simsiyah, olurlar ve başlarının arkasında beyaz çizgiler vardır.mezitli haşere ilaçlama firmaları
Alman hamam böceklerinin kanatları olsa da pek uçmazlar ve koşarlar. Genel olarak kartonlar, kutular, torbalar aracılığıyla binalara girerek, dairelerin içine sızarlar. Işığı sevmezler, karanlıkta hareket ederler. Bir daireden diğer daireye ortak borular ile geçişleri çok kolaydır. Mekanların sıcak ve nemli yerlerinde gözükürler.
Alman hamam böcekleri leşcil yaratıklardır. diş macunu, sabun, kitap ciltleri dahil tüm yiyecek ve içeceklerden beslenirler. Kırıntılara, bulaşıklarda kırakılmış yemek artıklarına gelirler. Alman hamam böcekleri aynı zaman hızlı üremeleri ile meşhurdurlar. Bu doğrultuda profesyonel ilaçlama hizmeti alarak, hamam böceği ilaçlama kapsamında garantili ve kalıcı servis sağlıyoruz.

en iyi fiyatı garanti ediyoruz.
İlaçlama İşlemi Evinizin ve İşyerinizin Sağlıklı Bir Yaşam Alanına Dönüşmesi İçin Çok Önemlidir
İlaçlama İşleminin Tüm Gelişmiş Ülkelerde Olduğu Gibi Ülkemizdede Önemi Anlaşılmalıdır
Çok Küçük Bütçeler İle Yaşaya Bileceğiniz Önemli Sağlık  Sorunlarını
Önleye Bilirsiniz
İşletmeler İçin İse Haşerelerden Oluşacak Bir Prestij Kaybının Telafisi Çok Zordur bu Nedenle Periyodik İlaçlama Sizin İçin En İyi Çözümdür.
Yapılan tüm ilaçlamalar deneyimli personelimiz ve orjinal İlaçlar ile yapılmaktadır.
mersinin Tüm İlçelerine Servisimiz Vardır.
Periyodik ilaçlama yaptırmak isteyen tüm ticari kuruluşlar ve apartmalar için

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA