mezitli ev ilaçlama mezitli ev ilaçlama

Mezitli İlaçlama : NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ:

Mezitli İlaçlama firmamız kuruluşundan itibaren, kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla sunma çizgisinde ilerlemektedir. Bizden Fiyat almadan ilaçlama yaptırmayın.

Mezitli İlaçlama : Evler Mersin genelinde en çok hizmet verdiğimiz alanlardır. Mezitli İlaçlama firmamız ev ilaçlama konusunda oldukça tecrübeli ve çözüm odaklıdır.

Mezitli İlaçlama : Hamam böcekleri evlerimizin mutfaklarında genellikle tezgah altlarında, dolap içlerinde, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası kısımlarında yuvalanırlar. Hamam böcekleri gündüz, delik ve çatlaklarda saklanırlar, beslenme amacı ile geceleri,karanlıkta çıkarlar. Gündüz  böcek görmemenizin nedeni bundandır.

Mezitli İlaçlama gümüş Böceği : Genellikle evlerimizde banyo, tuvalet gibi nemli ortamlarda bulunurlar.

Mezitli İlaçlama Pire ilaçlama: Genellikle balkon ve pencere kenarlarına yuva yapan kuşlar, ev ve apartmanlarımızın depo,bodrumlarına yavrulayan sokak kedileri yoluyla evlerimize girerler. Ayrıca sokak kedi ve köpekleri vasıtası ile evcil hayvanlarımıza pire bulaşabilmektedir. Pireler çok hızlı çoğalmaktadır. Bulaşıcı hastalık taşırlar. İvedilikle mücadele edilmelidir.

Mezitli İlaçlama Böcek Türleri: Sıklıkla görünen böcek türleri Alman, Amerikan ve Oryantal tip hamam böcekleridir. Halk arasında hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi isimlerle anılırlar. Yanlış ve biliçsiz ilaçlamalar sağlığınızı tehdit etmektedir. Ev ve işyerlerinizde haşere sorunu yaşamasanız dahi yılda bir kez yaptıracağınız Mezitli İlaçlama haşerelerin evinizde çoğalmalarının yuvalanmalarının yumurta (lavra) bırakmalarının önüne geçecektir. Mezitli İlaçlama Uzman Ziraat mühendisleri ve Teknikerlerinden oluşmaktadır her tür haşere şikayetinizde sizlere memnuniyetle Garantili çözümler sunmaktayız. Mezitli İlaçlama

HEMEN ARA