mezitli davultepe böcek ilaçlama

mezitli davultepe böcek ilaçlama

KOKULU BÖCEK İLAÇLAMA

Yoğun böcek problemi olan mekanlarda kokulu ilaçlar ile uygulama yaptığımızda, bulunduğunuz ortamı minimum 4 saat terk etmeniz gerekmektedir. Kullandığımız ilaçlar; ilaçlama yapılan ortamda leke yapmaz, çok detaylı temizlik gerektirmeden elinizin dokunduğu yerler ve özellikle mutfakta açıkta tabak, bardak gibi gıda ile temas eden materyallerin temizlenmesi gerekir.

 • Uçucu ve ani öldürücü ilaçların kokulu olmasının yanı sıra flash out özelliği nedeniyle böcekleri yuvalarından çıkarması artı bir özelliktir.
 • Tüm uçan, yürüyen ve sürüngen haşereleri öldürme etkisine sahiptir. Ayrıca kokulu ilaçları ULV cihazıyla haşere bulunan ortama puskürtme yöntemiyle uygulandığı zaman ince partiküller halinde tavana kadar ulaşıp, yere yavaş yavaş düşmesi nedeniyle en ince noktalara kadar ulaşma özelliği bulunmaktadır.
 • GARANTİLİ BİTKİ BİTİ İLAÇLAMA

   

  Bitki biti ile mücadele oldukça zor olduğu üzere; bu haşerelerin fark edilmesi ve bu zararlıları yok edebilecek ilaçların hazırlanması da oldukça zordur. Göz ile görülemeyecek kadar küçük yapılı bir canlıdır. Bu canlı oluşması için bazı şeylerin de olması gereklidir. Bitki bitinin oluşması için pamuklu ürünlerin uzun süreli rutubetli ortamda kalması gerekir. Anacak bu şekilde olan bir pamuklu ürün üzerinde bitki biti oluşabilir. Genellikle rengi beyazdır. Bu da renkli eşyaların üzerinden daha net görülmesine neden olur. Çok hızlı üreyebilen bir haşere türüdür. İnsan sağlığına zararı olan bu canlı için kesin ve kalıcı çözüm bitki biti ilaçlama yaptırmaktır. Bu uygulamayı ise ilaçlama yöntemlerini çok iyi bilen uzman ekipler yapmaktadır.

  NOT: Bitki biti, adı nedeniyle, yaprak biti ile sıklıkla karıştırılır. Ancak yaprak biti otçul bir canlı olup, gözle görülebilecek büyüklüğe sahiptir. Buna karşın bitki biti, farklı ortam koşullarında oluşup çoğalan bir haşere türü olmakla beraber otçul olarak beslenmez.

  Bitki Biti İle Mücadele

  Bu haşereler bulundukları yerlerde tek tük gözükmezler. Genelde toplu olarak yaşayan canlı nemli ve rutubetli ortamı çok sever. Böyle ortamlarda daha sık bulunan bitki biti hızlı bir şekilde de ürer. Bu canlıda birçok haşere gibi yumurta yöntemi ile üremektedir. Ama bu haşerenin üreme yönünde diğerlerine göre farklı olan yanı yumurtasının havada asılı kalmasıdır. Daha sonra yavrular meydana gelirler. Bunlarda 1 hafta içerisinde büyürler. Bunu engellemek artık mümkündür. Çünkü bitki biti ilaçlama yapılarak bu sorun çözülebilir. Bu uygulamayı bizler tek başımıza yapamayız. Ancak ilaçlama servislerinden yardım almamız gereklidir.İlaçlama yapılma nedeni bu canlının ortamda bulunması insan sağlığı için zararlı olduğundandır. Çünkü yumurtalarının havada askıda durmasından dolayı bu canlılar astım ve solunum yolu enfeksiyonunu tetiklerler. Bu da bizlerin istemeyeceği bir durumdur. Bitki biti ilaçlama şirketleri yaptıkları uygulamalar ile artık bunun önüne geçmeye başlamışlardır. Başarılı çalışmalarını sürdüren ekipler halkın ihtiyacına göre çalışama prensiplerini sıralamışlardır.

  Bitki biti ilaçlama yapılamayan ortamlarda bu canlı hızlı bir şekilde ürer. Üredikten sonra ortama bıraktıkları yumurtalar bizim için tam bir zarardır. Çünkü o yumurtalar hem insanlarda ki bazı hastalıkları tetikliyor. Bu canlı ayrıca tek başına görülmez toplu olarak hareket ederler.Ortamda birden fazla bulunan bu canlı için en sağlıklı yöntem bitki bit ilaçlama yöntemidir. Bu uygulamayı ise bizler yapamayız sadece ilaçlama firmaları yapmaktadır.

   Gün Boyu İlaçlama Hizmeti

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA