mezitli alo böcek

mezitli alo böcek

mersin kalorifer böceği ilaçlama,mersin hamam böceği ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin böcek ilaçlama,mersin yakağan ilaçlama.mersin tahta kurdu ilaçlama,mersin bit ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin toz piresi ilaçlama,mersin fare ilaçlama,mersin alo böcek,mersin alo böcek ilaçlama,mersin çiyan ilaçlama,mersin karınca ilaçlama,mersin kakalak ilaçlama,mersin salyangoz ilaçlama,mersin çatalkuyruk ilaçlama,mersin çiyan ilaçlama,mersin örümcek ilaçlama,mersin karafatma ilaçlama,mersin kara sinek ilaçlama,mersin sivrisinek ilaçlama,mersin duman ilaçlama,mersin kokulu ilaçlama,mersin ilaçlama,tarsus ilaçlama,tarsus böcek ilaçlama,mersin okul ilaçlama,mersin asm ilaçlama,mersin hastahane ilaçlama,mersin işyeri ilaçlama,mersin büro ilaçlama,mersin dükkan ilaçlama,mersin otel ilaçlama,silifke böcek ilaçlama,kızkalesi böcek ilaçlama,erdemli böcek ilaçlama,davultepe böcek ilaçlama,tece böcek ilaçlama,çağdaşkent böcek ilaçlama,osmaniye böcek ilaçlama,gözne böcek ilaçlama,sivrisinek ilaçlama mersin,fındıkpınarı böcek ilaçlama,mertoç böcek ilaçlama,depo ilaçlama mersin,antrepo ilaçlama mersin,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin garantili ilaçlama,mersin etkili böcek ilaçlama,mersin pire ilaçlama firmaları,mersin pire ilaçlama şirketleri,akbelen pire ilaçlama,viranşehir böcek ilaçlama,viranşehir böcek ilaçlama şirketleri,mezitli böcek ilaçlama,mezitli alo böcek,nusratiye böcek ilaçlama,mezitli haşere ilaçlama,mezitli böcek ilaçlama firmaları,pozcu böcek ilaçlama,pozcu haşere ilaçlama,

Evimiz ve işyerimiz içerisinde almamız gereken önlemler var olan haşere türüne ve yapılacak uygulamaya göre değişkenlik göstermektedir.

1)      Jel ilaçlama öncesinde yapılması gerekenler;

 • Jel ilaçlama yönteminde ev ya da işyerinizde ilaçlama öncesi ya da sonrasında her hangi bir hazırlık yapılması gerekmemektedir.
 • Bu uygulama yönteminde ilaç jel kıvamında olup personeller tarafından uygun görülen alanlara pirinç tanesi büyüklüğünde noktalar halinde bırakılmaktadır.
 • Havaya karışma gibi bir özelliği bulunmadığı gibi astım hastalarının ya da açık yaraları bulunan hastalarında bulunduğu ortamlarda da güvenle uygulana bilmektedir.

 

2)      Sıvı Kokusuz ilaçlama öncesinde yapılması gerekenler;

 • Kokusuzböcek ilaçlama yönteminde kullanılan ilaçlar havaya karışma gibi bir özelliğe sahip olmadığı için uygulama esnasında alanı terk etmek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
 • Uygulama öncesinde açıkta tezgah üzerlerinde gıda bırakılmamalıdır. Buzdolabı çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın gibi elektronik eşyalar ayrıca oturma gurupları duvar kenarından bir miktar uzaklaştırılmalıdır.
 • Evde çocukların ağızlarına götürebilecekleri oyuncaklar kapalı konuma alınmalıdır.

 

3)      Buhar basımı ( Kokulu İlaçlama) öncesinde yapılması gerekenler;

 • Kokulu ilaçlama yönteminde uygulama esnasında alanda ilaçlama personeli dışında canlı bulunmamalıdır.
 • İlaçlamaöncesinde açıkta gıda bırakılmamalıdır.
 • Evcil hayvanlar dışarı alınmalı eğer ev de akvaryum var ise akvaryumun hava motoru fişten çekilmeli ve de akvaryumun üzeri ıslak bir havlu ile örtülmelidir.
 • İlaçlama sonrasında ortalama 3 saat süre ile ev kapalı daha sonra önceden bir kişi eve girmeli ve evi 1 saat boyunca havalandırmalıdır.
 • İlaçlama sonrasında genel bir temizlik yapılmalı, nevresimler yıkanmalı, koltuk yatak üzerleri nemli bir bez ile silinmelidir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA