mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

5179 Sayılı Gıdaların Üretimi,Tüketimi ve Denetlenmesine Dair Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabulü Hakkındaki Kanun 25483 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürülüğe girmiştir. Yeni Yasa ile gıda maddesi üreten, üreten ve satan, sadece satış yapan işyerleri ile toplu tüketim yapılan her sektör gıda güvenliği koşullarını sağlamak zorundadır.

       Firmamız, T.C. Sağlık Bakanlığı 04 Ruhsat numaralı belgesi ile Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Hizmeti vermektedir.

       LÜTFEN evinizde ve iş yerinizde kendinizin ve çocuklarınızın sağlığı için TARIM İLACI kullanılmasına izin vermeyin!..

       İlaçlama yaptıracağınız operatörden, kullandığı ilaçları orijinal ambalajı ile ilaçlanacak ortama getirmesini isteyin.

mersinbocekilaclama.com/© 2000 Tüm Hakları Saklıdır . . .

Pest kontrol denilince akla haşere kontrolü gelmektedir. Pest kontrol, insan sağlığını taşıdıkları organizmalar ile doğrudan veya dolaylı yollardan tehdit eden zararlılara karşı verilen mücadeledir.

ilaçlama fiyatları mersin, ilaçlama firmaları mersin, böcek ilaçlama firmaları mersin, mersin böcek ilaçlama şirketleri, mersin ev ilaçlama fiyatları, mersin ilaçlama fiyatları, böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama firmaları, mersin böcek ilaçlama firmaları, mersin pire ilaçlama servisi, böcek ilaçlama fiyatları, ev ilaçlama fiyatları, mersin bina ilçalama, böcek ve haşere ilaçlama mersin, mersinde ilaçlama firması, mersinde böcek ilaçlama yerleri, mersin böcek ilaçlama tel, mersin ilaçlama tel,ilaçlama mersin, ilaçlama mersin firmaları, ilaçlama fiyatları mersin, ilaçlama merkezleri mersin, mersin haşere ilaçlama, böcek ilaçlama mersin, şirketleri,ilaçlama mersin,mersin ilaçlama, ilaçlama mersin, ilaçlama firması mersin, mersin böcek ilaçlama, mersin haşere, mersin ilaçlama şirketleri, ilaçlama, mezitli ilaçlama, ilaçlama mezitli, akdeniz ilaçlama, içel ilaçlama,içel,mersin,mezitli,yenişehir,akdeniz,toroslar, piri reis mahallesi, mahmudiye mahallesi, viranşehir, çamlıbel, pozcu, yenişehir, huzurkent, barbaros mahallesi, cumhuriyet mahallesi, alsancak mahallesi, mersin fare ilaçlama, mersin karınca ilaçlama, mersin salyangoz ilaçlama, mersin tarantula ilaçlama, mersin örümcek ilaçlama, mersin güve ilaçlama, mersin karasinek ilaçlama, mersin sivrisinek ilaçlama, mersin yakarca ilaçlama,mersin güvercin biti ilaçlamamersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,haşere ilaçlama mersin,mersin böcek ilaçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,mersin fare yakalama,mersin pire ilaçlama,mersin kalorifer böceği ilaçlama,mersin karafatma ilaçlama,mersin tahta kurdu ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersin işyeri ilaçlama,mersin,dükkan ilaçlama,mersin büro ilaçlama,mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

Pest kontrolde amaç, besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar veren yürüyen ve uçan haşere ile kemirgenlere karşı uygulanan, kimyasal ve kimyasal olmayan teknikler kullanılarak tamamen yok olmasını sağlayan veya makul bir seviyede tutarak sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamamızı sağlayan faaliyetlerdir.

Firmamız MERSİN İLAÇLAMA pest kontrol yöntemlerinde, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler kullanmaktadır.mersinin en iyi ev ilaçlama şirketi

İlaçlama hizmeti ciddi bir iştir en küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık insan hayatına mal olabilir.  Kapınıza reklam broşürü bırakıp kendilerini gerçek firmaymış gibi gösteren sözde ilaçlamacılara dikkat etmelisiniz ve farklı amaçlarla kendini ilaçlamacı olarak gösteren kişiler vardır, ilaçlama yapmak için mekanınıza girip hırsızlık yapan kişiler son zamanlarda oldukça  artmaktadır.

İlaçlama yaptıracağınız firmayı araştırın ruhsatını mutlaka görün web sitelerinde il sağlık müdürlüğünün ruhsatını örneğini görmediğiniz firmalara ilaçlama yaptırmayın. Çünkü bu hem sizin sağlığınızı hem de çevrenizdeki canlıların sağlığını tehlikeye atar. Korsan kişilere ilaçlama yaptırmak suçtur. İlaçlama yapan ve yaptıran suçlu duruma düşer.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA