mersinin en iyi böcek ilaçlama firması

mersinin en iyi böcek ilaçlama firması

Profesyonel hizmet
Uzman kadro
Hızlı ve güvenilir
Güleryüzlü personel
Haşere kontrolü
%100 Müşteri memnuniyeti
Tam garantili ilaçlama
Gerekirse ikinci ilaçlama ücretsiz!
Derinlemesine ilaçlama ve kesin çözüm!

Mersin Haşere İlaçlama 0507 762 71 34

Mersin Haşere İlaçlama 0507 762 71 34nn

</a

Böcek ilaçlama böceğin türüne ve yoğunluğuna göre farklı ilaçlama yöntemleri uygulanır genel olarak açıklamak gerekirse;Kokulu veya Kokusuz olarak 2 ye ayrılır.

Kokusuz ilaçlama; uygulaması sırasında ilaçlanan mekanı terk etmeden, herhangi bir koku ve rahatsızlık hissetmeden haşerelerden kurtulabilirsiniz. Özellikle hastane, yuva, hasta bulunan evler, 24 saat çalışılan iş yerleri gibi mekanlarda kokusuz böcek ilaçlama yöntemi güvenle kullanılmaktadır.

Eskişehir Emlak

Eskişehir Emlak

İlaçlama sonrası herhangi temizliğe gerek yoktur. Günlük hayatınıza hüç bir olumsuz etkisi olmaz. Kokusuz ilaçlar üç ay boyunca kalıcıdır. Bu sayede tek ilaçlama ile 6 ay boyunca böcekler ölmeye devam eder

JEL İLAÇLAMA

JEL İLAÇLAMA YÖNTEMİNDE

– Evcil hayvanlar için zararlı değildir.

– Jel ilaçlamanın Kokusu yoktur.

– Jel ilaçlamada Kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur.

– Jel ilaçlamada evden ayrılmanız gerekmez.

– Jel İlaçlama öncesinde hazırlık yapmanıza, ilaçlama sonrası içinde temizliğe gerek yoktur.

– Uzun süre etkisini devam ettirir.

– Jel ilaçlamada ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder.

– Çevre ve insan sağlığı üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Aksine çok uygun bir yöntemdir hamam böceği,kalorifer böceği,için önerimiz jel ilaçlama yöntemidir.

KOKULU İLAÇLAMA

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Örneğin; hamamböcekleri kapsüller halinde ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru bulunur. Yılda 8-10 defa yumurtlarlar. Dişi ergin hamamböcekleri öldükleri zaman bile yumurta bırakırlar. Bu nedenle haşerelerin yoğun olduğu alanlarda etkili bir ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Kokulu ilaçlamada kısa zaman içinde sonuç alınır. Bu ilaçlamada mekanınızı kısa bir süre terk etmeniz gerekmektedir. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunmamanız ve evcil hayvanlarınızı dışarı çıkarmanız gerekir,çıkarılması mümkün olmayan akvaryum varsa akvaryumun üstü iyice kapatılır ve ıslak havlu ile iyice örtülür. İlaçlama bittikten 6 saat sonra mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. (Yapmanız gerekenler için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz)

KOKUSUZ İLAÇLAMA

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlama bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır, periyodik ilaçlamalarda daha çok kullanılır.
Bahar ve Yaz aylarında çok üreyen ve insanlara hastalık davetiyesi çıkaran böcekler vardır. Bunların başında pire, okul ve toplu yaşam alanlarında,temizliğin kişisel veya mekan olarak yetersiz olduğu yerlerde görülür.

Bu tip yerlerde pire ilaçlama yapılması gerekir.
Aynı zamanda kalorifer böceği, hamam böceği ve karınca ilaçlaması yapılmalıdır. Tahta kurusu ev içinde bu mevsimde hareketlilik kazanan başka bir haşeredir.

Apartman İlaçlama yapılırken kokusuz yapılması gerekmektedir.Fare ilaçlaması için mutlaka kokulu ilaçlama yapılması gerekiyor ve bu duruma yarım saat bina içinde gezil memelidir ve 3 gün boyunca merdivenlerin yıkanmaması gerekiyor. Bunu yapmadığınız taktirde kendi sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz .Böceklerle mücadele etmeden bina ve daire içindeki yarık ve çatlak yerlerin mutlaka kapatılması  gerekiyor. Bu yüzden Böcek İlaçlama yapılması boşa gider ve dışarıdan gelen  haşereleri kontrol etmek hayli zordur.Evde  tüp mutfak altı  kapı önlerinde çöp birikimi oluştuğu taktirde böcekler oluşuyor.Kömürlük ve Bodrum katlarında oluşan Böcekler ve Fareleri önlemek için alanları temiz tutmak gerekiyor.Temiz tutmadığınız taktirde üremeye ve beslenmeye yardımcı olursunuz .Bu alanların sürekli temiz tutulması gerekiyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA