mersinin en büyük ilaçlama firması

mersinin en büyük ilaçlama firması

mersinin en büyük ilaçlama firması

mersinin en büyük ilaçlama firması

mersinin en büyük ilaçlama firması

mersinin en büyük ilaçlama firması zerinde her yerde yaşayabilen canlılardır. Türlerine göre toprak altında, ağaç köklerinde yuvalanmaktadırlar. Karıncalar evlere besin aramak için gelirler. Özellikle mutfaklarda yerlere düşen kırıntılarla beslenirler ve bu gıdaları koloniler halinde yuvalarına taşırlar. Karıncaların yaşadığı bilinen 8000 den fazla türü vardır. Karıncalar yaşam alanlarına bağlı olarak kahverengi, siyah, kırmızı gibi farklı renkler alırlar. Karıncalar yeryüzünde en kalabalık nüfusa sahip canlılardır.

KIRMIZI ORMAN KARINCASI

Ormanlara zarar veren çam kestane böceği, çam yaprak arısı, sünger örtücü gibi böceklerin açtığı zararları bir nebze olsun azaltan karıncalardır. Bu zararlı böceklerin larvalarını yiyen orman karıncaları ormanlara zarar veren bu haşerelerin yok olmasına yardımcı olur.

SARI KARINCALAR

Antenlerinin bitimindeki 3 bölümlü çomakları sayesinde diğer karıncalardan ayrıt edilebilirler. İnsanların yaşam alanları olan ev, apartman, otel ve konutlarda müdahalesi zor olan karıncalardır. Bu karınca türü toplu koloniler halinde farklı gruplara ayrılarak yaşarlar.

ARJANTİN KARINCASI

Arjantin karıncasının boy ortalaması 3mm’dir. Renkleri koyu kahverengi ve parlak siyaha yakın şekildedir. Yaşama alanları derin olmayan yuvalar, duvar boşlukları, taş altlarıdır. Evlerde sık görülen karınca türüdür.

KARINCA ZARARLARI

mersinböcekilaçlama,mersin böcek ilaçlama,mersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin haşere ilaçlama şirketleri,böcek ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,mersin ev ilaçlama,ev ilaçlama mersin,işyeri ilaçlama mersin,mersin işyeri ilaçlama,mersin sinek ilaçlama,mersin fare ilaçlama,fare ilaçlama mersin,gümüş böceği ilaçlama,fare ilaçlama,hamam böceği ilaçlama,mutfak böceği ilaçlama,ev böceği ilaçlama,

Karıncalar tarafından bulaşan bakteri ve mikropların yol açtığı hastalıkların başında gelen salmonellosis hastalığı insanlar için öldürücü bir hastalıktır. Gıda zehirlenmeleri, kan zehirlenmesi ve tifo hastalığına yol açar. Bu hastalık yemeklerle, içme suları ve diğer içeceklerde bulunabilen salmonella bakterisi ile insanlara bulaşır. Zayıf bağışıklık sistemi olan insanlar, yaşlılar ve çocuklar için son derece tehlikeli bir hastalıktır.mersinböcekilaçlama,mersin böcek ilaçlama,mersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin haşere ilaçlama şirketleri,böcek ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,mersin ev ilaçlama,ev ilaçlama mersin,işyeri ilaçlama mersin,mersin işyeri ilaçlama,mersin sinek ilaçlama,mersin fare ilaçlama,fare ilaçlama mersin,gümüş böceği ilaçlama,fare ilaçlama,hamam böceği ilaçlama,mutfak böceği ilaçlama,ev böceği ilaçlama,

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA