Mersindeki ev ilaçlama şirketleri

Mersindeki ev ilaçlama şirketleri

Soru : Kullanılan ilaçlar insan sağlığı veya evcil hayvanların sağlığını etkiler mi?

Cevap : Kesinlikle hayır. MER-PEST İLAÇLAMA tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya sağlık Teşkilatı (WHO), hem de T.C. sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır. Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın çeşitli önde gelen laboratuarları tarafından Halk Sağlığını Koruma programı dahilinde akut anlamda tehlike oluşturmadıkları ve sınıflamada “en az zehirli insektisitler” kategorisinde bulundukları kabul edilmiş kimyasallardır.

Bunlara ek olarak MER-PEST  İLAÇLAMA’nın “Insan ve çevre sağlığı” ile “Etkin Uygulama ve Koruma” prensipleri dahilinde yapılan uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ilkeleri uygulanarak, kimyasallar ile temas riski en aza indirgenmiştir. Bu konuda böcek ilaçlama uygulama sorumlulularımız size detaylı bilgiyi vereceklerdir. Böcek ilaçlama servisimizi arayıp istediğiniz konuda ücretsiz bilgi ve destek alabilirsiniz.

Soru : Böcek ilaçlama randevum ilgili bir problemim olduğu zaman kimi arayacağım?

Cevap : İsterseniz direkt olarak böcek ilaçlama sevisisorumlunuzu mobil telefonundan arayarak veya hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayarak problemin en çabuk ve en etkin çözümüne ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Soru : Uygulama sonrasında koku olacak mi?

Cevap : Evinizde kullandığımız insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz” veya “az kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. Bununla birlikte, asla hiçbir koku almayacaksınız demeye tereddüt ederiz çünkü, koku alma duyarlılığı kişiden kişiye değişir. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır. Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecine yardımcı olacaktır. İsterseni jel ilaçlama yaptırabilir, evinizden çıkmak zorunda kalmaz, jel ilaçlama sonrası temizlik yapmak zorunda kalmazsınız.

Soru : Böcek ilaçlama işlemi sonrasında temizlik yapmalı miyim?

Cevap : Uygulama yapılan satıhlarda 15-20 gün kadar ıslak temizlik yapılmamalıdır. Yalnızca tezgahlar, zemin ve masa üstlerinde ıslak temizlik yapılmalıdır. İlacın uygulanacağı süpürgelikler, kapı pervazları, dolap içleri ve arkaları, fırın ve aspiratör arkaları gibi yerlerde kuru temizlik yapılmalı ve ilacın kalması sağlanmalıdır. Böylece yumurtadan çıkacak ve henüz ilaçla temas etmemiş olan haşerelerde ilaçla temas edecek ve sorun tamamıyla çözülecektir. Bu önemli konu hakkında daha detaylı bilgi almak için size hizmet verecek MER-PEST İLAÇLAMA’yı arayınız. Size her konuda telefonla ücretsiz bilgi ve destek hizmeti vermekteyiz.

Soru : Böcek ilaçlama işlemi sırasında evden ayrılmam gerekiyor mu?

Cevap : Hayır, servisiniz sırasında evden çıkmanıza gerek yok. Böcek ve farelere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evinizde kalabilirsiniz. Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığında mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat sonra evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla hemen evinize girebilirsiniz.

Soru : Böcek ilaçlama işleminden sonra evimde , apartman, site veya yazlığımda böceklerle karşılaşacak mıyım?

Cevap : Eskisi kadar yoğun olmamak üzere 1 hafta kadar tek tük haşere görülebilir. Bunun nedeni; hiçbir ilacın haşere yumurtalarını etkilememesi ve genellikle ilacın çok derindeki haşere yuvalarına ulaşamamasıdır. Böcek ilaçlama sonrası temizlik kurallarına uyulduğu takdirde 4 hafta sonunda evinizde tek bir haşere dahi görmeyeceksiniz. jel ilaçlama yaptırdıysanız durum biraz daha farklılık gösterebilir. Servisimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Soru : Böcek ilaçlama uygulaması sonrasında servisiniz personelinden belge alabilecek miyim ?

Cevap : Tabi. Alacağınız her bir servis sonrasında, servis sorumlusu tarafından uygulama yapılan alanları, kullanılan kimyasal ve ekipmanların ad ve miktarına ilişkin ayrıntıları veren, servis sorumlunuz ve sizin ortak imzanızı taşıyan bir servis raporu alacaksınız. Sormak istediğiniz her hangi bir soru olduğu takdirde, lütfen çekinmeden servis sorumlunuza sorunuz veya hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayınız. Size bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.

Soru : Ev dışına yapılan uygulamalar, bitkilerimi veya ev hayvanlarımı nasıl etkileyecek?

Cevap : Dışarı alanda yapılan çevre uygulamaları, bitkilerinize zarar vermeyecektir, çiçeklikler veya çalılar bundan etkilenmeyecektir. Eğer bahçenizdeki çimlere sıvı uygulama yapılmış ise, sadece bunlar kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınız uzak tutmanız yeterli olacaktır.

Soru : Haşere problemlerim devam ederse ne olacak?

Cevap : Eğer düzenli uygulamalarımız arasında bazen haşere görürseniz, sunu hatırınızda tutunuz ki; uygulanan insektisitin kalıntı ile ilgili etkisi, haşerelerin bir istila oluşturmasına engel olacaktır. Bununla birlikte, eğer ara sıra değil de daha sik böcek görürseniz; lütfen bizi arayınız. Sizden hiçbir ek ücret talep etmeksizin bir servis tekrarı programlamaktan memnuniyet duyacağız.

Soru : Her semte servisiniz var mı ?

Cevap : Marmara bölgesi dahilinde her semt ve ilçeye servisimiz mevcuttur. Anadolu yakası veAvrupa yakası nda böcek ilaçlama işlemi yapan şubelerimiz mevcuttur. Şimdi arayıp bilgi alın, randevu verin, servisimiz istediğiniz zaman ilaçlamanızı yapsın.

Soru : Apartman, yazlık , site, bahçe, bodrum, çatı, ev, iş yeri hastahane, fırın, ofis ilaçlamalarınızda uygulama açısından farklılık var mıdır?

 

 

kalorifer böceği ilaçlama mersin, mersin,mersin alo böcek,Mersin böcek ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin kalorifer böceği ilaçlama, mersin kalorifer böceği ilaçlama firmaları, mersin kalorifer böceği ilaçlama şirketleri, mersin mezitli böcek ilaçlama, mersin pire ilaçlama, mersin tahtakurusu ilaçlama,mersin yeni mahalle böcek ilaçlama, mezitli alo böcek, pire ilaçlama mersin, silifke alo böcek,tarsus alo böcek

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA