mersin villa ilaçlama

mersin villa ilaçlama

Mersin Haşere ilaçlama olarak misyonumuz, haşere problemi olan müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vererek memnuniyeti sağlamak ve temiz ortamlar oluşmasına yardımcı olmaktır. Tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile haşereler ile mücadele işlemlerinde %100 sonuç almaktayız. Şirketimiz özel eğitimlerden geçmiş personelleri ve haşere ilaçlama uygulamalarında kullanılan özel ilaçlar ile güvenirliliğini kanıtlamıştır. Kullanılan böcek ilaçları sağlık bakanlığından onaylı olup, ziraat mühendislerimiz tarafından periyodik olarak kontrol ve gelişmeye tabi tutulmaktadır.

Sağlık Bakanlığının belirlediği esaslar doğrultusunda böcek ilaçlama yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, zararlılara karşı uzmanlaşmış olan ilaçlama personelleri ile kesin çözüm sağlamaktadır.Böcek ilaçlama şirketi olarak size sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ilaçlamayı garanti ediyoruz. Biz öncelikle insan sağlığına önem veriyoruz. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , Sağlık Bakanlığı, TSE, mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır

Böcek ilaçlama şirketleri arasında yaptığı yenilikler ve gelişmeler ile her zaman “öncü kuruluş” konumunda olmuş, büyüyen müşteri portföyü ve hizmet alanlarıyla da örnek olmuştur. mersin

tarsus,silifke,davultepe,mezitli,toroslar bütün ilçe ve semtlerine 7/24 kesintisiz ekonomik ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böcek ilaçlamanın sağlık açısından onulmaz etkilere sahip olabileceğinin bilincinde olan şirketimiz, profesyonel ekibi ile dikkatli bir şekilde yürütülen süreç sonunda uygulama yapmaktadır.

Haşereleri yok etmekle birlikte, yaydıkları zararlı mikroorganizmalara karşı önlem alabilmek de çok önemlidir. Bu doğrultuda uygulamalar yapan firmamız, böcek ilaçlama işlemlerinde dezenfekte özelliği taşıyan ilaçlar kullanmakta ve böylece ortamın temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktadır. Ziraat mühendisleri, uzman müşteri temsilcileri ve eğitimli ilaçlama personellerine sahip olan firmamız, etkili böcek ilaçlama uygulamaları ile her alanda zararlılara karşı çözüm sağlamakta ve sağlık açısından uygun koşullar taşıyan alanlar yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Sıvı ilaçların yanı sıra, toz ve jel haşere ilaçları ile de uygulama yapabilen firmamız; fumigasyon tekniği başta olmak üzere tüm pest kontrol türlerinde uzmandır. Garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sunan şirketimiz, mersinde ve çevresinde böcek ilaçlama için en fazla tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA