mersin toplu ilaçlama

mersin toplu ilaçlama

Haşere İlaçlama

Dışarıda yaşamlarını sürdüren haşere, kemirgenlerin taşıdıkları mikroplar ile yaşam alanlarımıza girerek bulaştırdıkları hastalıklara karşı yapılan fiziksel, kimyasal işleme işlemler uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımıza girerek bizimle birlikte yaşayan ve yiyeceklerimize ortak olan haşere, kemirgenler bizler için tehdit oluşturan canlılardır. Çok eskilere baktığımızda birçok insan bu zararlılar yüzünden hayatını kaybetmiştir.

Eski yöntemler ile bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Ayrıca da dışarıdan alınan Sağlık Bakanlığından onayı bulunmayan ilaçlar ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Haşere ilaçlama işleminde kullanılan araç, gereçler teknoloji geliştikçe değişmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Doğru uygulama şekli bu zararlılardan kurtulmak için oldukça önemlidir. Bireysel mücadele yerine konusunda deneyimli firmalardan destek alınmalıdır. Uygulama yapmaya karar verildiğinde işinde uzman olan şirketlerden yardım alınmalıdır. Haşere, kemirgen grupları için özellikle gıda işi yapan iş yerlerinde periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece hem böceklerin oluşmasını hem de var olan böceklerden kurtulmayı sağlayacaktır.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

mersin toplu ilaçlama hamam böceği ilaçlama şirketimiz günün her saatinde Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı ruhsat çerçevesinde hamam böceği ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bunun dışında ilçenin kalorifer böceği ilaçlama şirketi olarak da çalışan haşere ilaçlama firmamız 7/24 hizmet vermektedir.mersin toplu ilaçlama Ev ve İşyerlerimizde probleme yol açan yada potansiyel hedef haşere türleri hakkında gözlem ve fizibilite çalışması, Pire, tahtakurusu ve diğer Fare ve Sıçanlar, her an gıda kaynağının bulunması ve malzeme giriş-çıkışı sebebiyle Fabrikalar, Gıda Depoları Hastane, Otel, yurt,huzurevi, kreş ve benzeri yerlerde büyüklüğüne ve konumuna bağlı olarak, haşere ve kemirgenler için önemli yaşama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA