mersin sivrisinek ilaçlama

mersin sivrisinek ilaçlama

Yapılan küçük havadan böcekler sivrisinek sayısı akla geliyor. Bu kümes hayvanları muayene sivrisinek omurgasız grupları bulunmaktadır. Sivrisinekler, canlı boyutu çok küçük. Uzun sert yıl sivrisinek maksimum 1cm bulun. Onların zayıf organları karşılıklı 6 feet toplam 2 çift kanatlı ve hayvanlardır. Vücuda oranı sivri iğne uç kısmına sahip sivrisinek kafası küçük. Baş bölümü aralarındaki iletişimi sağlamak için antenlerin bir çift vardır.

Sivrisinekler mutlaka glikoz beslenmek gerekir. Sürekli dikkatle meyve ve sebze suyu beslenir. Bu sivrisinekler insanlar arasında kan beslenen olduğu bilinmektedir. Ancak, sivrisinekler çoğaltmak ana bilgisayardan kan emer. En yakın kan damarlarının vücut dışında tespit edilen saldırılara av sivrisinekler üzerinde av bulduktan sonra avlamak için. Bu saldırılar, bizim ev bahçeleri ve çöp gündüz ve saldırıda geceleri daha aktif ise. Kan basıncını emer ve böylece Sivrisinekler hıza ağzında kesme iğne ile ana hızla kan ve vücudu emer, insanların sürpriz olamaz. Sivrisinek oryantal bu nedenle vücut oranları kanın nispeten büyük bir miktarda emer şişmiş. Yani biz bir zamanlar bir adam 150 bir adam karşılaştırmak – araçları arasında içme suyu 250 litre. Yüksek basınç emme sivrisinek kan oluşur. Buna karşılık sivrisineğin vücudu bu basınca karşı son derece dayanıklıdır.

Genellikle çamurlu, bataklık alanlarda, sulak ve nemli ortamlarda, kanalizasyon boruları, kanalizasyon boruları gölet içinde ve havuzları tercih olarak Sivrisinek yaşam. Olasılık bu havada yaşamak çok zordur, çünkü Sivrisinek, kuru ve sıcak havalarda sevmediğim. Uçarken Sivrisinek çiftleşme daha havadır. Havada uğultu kanatları çiftleşme sırasında farklı sesler ile dişi sivrisineklerin yaptıkları. Bu erkek sivrisinekler uzak anten bile baş ucunu tespit noktasından uçuşlar geliyor. Yine hava dişi sivrisinekler yakalamak için erkeklerin cesetleri yakalamak. Bu organlar bir arada tutulan sivrisinekler böylece vardır. Bir kese içinde yaklaşık 450-500 yumurta topları çiftleşmeden sonra. Buda sivrisinek doğurmak olduğunu ne kadar kanıtıdır.

Sivrisinek çiftleşme sonrası yumurtalarını bırakmak için gider. Sivrisinekler (radar) sonar denilen bir sisteme sahiptir. Bu sistem, yeraltı su, nem, su uzak alana sahip eder.sivrisinek uygun yeri tespit çamurlu ve bataklık alanlar bulduktan sonra yumurtalarını bırakmak ve yumurta bırakmak için bu alanı uçar. Su kesinlikle gereklidir (kutçuk olan) yumurta Sivrisinek larvası o çok gerekli sulu ortam. Yavruları bu çevre ve üreme maliyetleri büyümeye uçuşarak beslendikten sonra sivrisinek.

Sivrisinek sokması, insan insana kan emme bir parazit olduğu; Onlar insan hastalık zararlıları sorumlu tutulmaktadır. Diğer böcekler çok farklı çoğaltılması, bu zararlıları ile mücadele için. Bu püskürtme yöntemleri:

YUMURTA İLAÇLAR

Özellikle bataklık, gölet kenarları, nemli ortamlar; Olay bu sivrisinek yumurta ve larva ilaçlama o çevre

MIST İLAÇLAMA YÖNTEM

Bu yöntem sivrisinek waistbands olduktan sonra uygulanır. Bu uygulama oldukça etkili olduğu zaman su bazlı ilaçlar etkili bir şekilde kullandı. Sivrisinekler bu saatler en aktif saatleri, çünkü ilaçlar uygulaması genellikle ya sabah erken veya akşam geç saatlerde yapılmalıdır.

UYUŞTURUCU İLE BOYAMA

Ilaç ile birlikte şekerler ve şeker gibi yapıştırıcı maddeler kullanılarak sivrisinek ilaçlama boşluğa tatbik edilmektedir, bu yöntemde, ile. Şeker kontrolleri sürekli ilaç sinek beri çok etkili bir yöntemdir.

Sivrisinekler (Anopheles) / İLAÇ PÜSKÜRTME

Sıtma (Sıtma), beden ve hortumlar, aynı düz çizgi üzerinde sivrisinek haşere olarak bilinen, ancak düzeyi açısından değişebilir bir açıyla dinlenmek için durdu istirahat ederken. kanatları benekli edilir. Sivrisinek yumurtaları florası açısından zengindir ve atık su bakımından bireyi bırakır. Sivrisinek larvalarının su seviyesine paralel durdurulur. Yaşam döngüsü 18 gün başlar ve ortam sıcaklığına bağlı olarak, haftalarca sürebilir.

SİVRİSİNEK İLAÇ PÜSKÜRTME SERVİSİ

Bu cins sarı hummat (Sarı Humma) dang ve ensefalit hastalıkları taşıyıcılarıdır. Gerisi dinlenme düzeyine vücut paralel gitmek, hortum eğilir. Göğüs ve karın gümüş cinsinden Culex pulları sonunda dikenli solunum deliği ile ayrılır. Kadın kuyruk sensörü de bulunmaktadır. Onlar yağmur veya tuzlu su birikimi yumurta bataklığı bırakın. Bu yumurtalar diğer ırkların aksine kuraklık uzun süre dayanabilir. Larvalar su yüzeyine 45 derecelik bir açı ile dolgun kısa askıda bulunmaktadır. Yaşam döngüsü yaklaşık 10

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA