mersin site ilaçlama

mersin site ilaçlama

mersin site ilaçlama

mersin site ilaçlama

mersin site ilaçlama

Aşağıdaki önlemleri haşere kontrol hizmetlerimizi etkinliğini artırabilir:

Fare Haşere İlaçlama

Fareler:

Yiyecek, barınma ve erişim engellendi sonra, iç gerektiği gibi özellik çevre ve bindirme istasyonlarında yem istasyonları yerleştiriyoruz.

Fareler Haşere İlaçlama

Fareler:

Yakalar ve yem olarak ihtiyaç yerleştirilir.

Kontrol Sivrisinek Haşere

Sivrisinekler:

Çim ve çalı sprey hafif bir aylık veya üç aylık genellikle yeterli sivrisinekleri uzak tutmak için. İyi açık hava etkinlikleri için önceden bir veya iki gün çalışıyor.

Pire Haşere İlaçlama

Pire:

Pestisit kapsamlı bir uygulama içinde ve dışında gereklidir. Uygun hazırlanması önemlidir. Ayrıntılar özellik ve evcil hayvan ile ilgili için zamanlayıcı sor.

Yangın Karınca Haşere İlaçlama

Ateş Karıncaları:

Küçük çimler için hafif bir sprey iyi çalışıyor. Uzun süreli kontrol için geniş alanlarda ve haşere kontrol hizmetleri için bir yıl garantili topchoiceT granül kullanıyoruz.

mersin site ilaçlama Karınca Haşere İlaçlama

mersin site ilaçlama Karıncalar:

Genellikle nem bir sorun belirtisi. Nem sorunu tamir karıncalar kurtulmak. Marangoz karıncalar üç ayda bir servis garanti dahil edilir ve kolayca yemler, sprey veya köpük ile tedavi edilir.

Termit Haşere Kontrol

Yeraltı Termitler:

Termitler genellikle nem veya bakım bir sorun belirtisi. Haşere kontrol hizmetleri teknik ekibimiz termitler için ev nasıl kontrol ve (ya da önlemek) bir Termit sorunu çözmek için nasıl göstereceğim.

Termidor™veya yeraltı termitler önlemek, ortadan kaldırmak ve beş yıl garanti tüm tedaviler için kullanırız.

Standart bir muayene daha fazla gerekli olduğunda””, Termit bir yer belirleme cihazı, Termit varlığı ya da yokluğu.kurmak için TERMATRAC kullanıyoruz

mersin site ilaçlama Termit Haşere Kontrol

Drywood Termitler:

Biz Alp Öncül ya da köpük ile nokta tedavisi, ya da Houston haşere kontrol hizmetleri için Termidor. Fumigasyon önermiyoruz.

“TERMATRAC”, Termit dedektörü, termitler tam yerini tespit edebilir ve gerçekleştirebiliriz doğru ve etkili bir minimal invaziv tedavi.

mersin site ilaçlamaYatak Böcek Haşere İlaçlama

Tahtakurusu:

Yatak böcekleri ev ortamında yerleştirilmelidir. Dikkat ederseniz tahtakurusu maruz kamersin site ilaçlamalmış şüpheleniyorsanız eve getirdi önce temiz eşyalar ve giysiler için alınmalıdır.

Güve İlaçlama

Giyim Güveler:

Stuart giysi güveler karşı herhangi bir garanti sunmaz. Herhangi bir hasar kelebekler veya diğer böcekler tarafından neden ev sahibinin sorumluluğundadır.

Giyim güve sorunlar erkek kelebekler yakalamak olacağını yemli feromon tuzakları kullanarak çözmek yardımcı olabiliriz. Tuzaklar noktası birincil nüfus kaynağı pin ve nüfusu ortadan kaldırmak için yerleştirilebilir.

Küçük önlemler alarak böcekleri evinizden uzak tutmak istemez misiniz ?

Evinize her yıl genellikle gerçekleşen böcek göçlerini en aza indirmek, hatta engellemek için önlemler alınız. 3 farklı tipteki; Fiziksel, Kimyasal ve Zirai bariyer böceklere karşı korunmada etkili bir çözüm sunacaktır. Bu methodlardan biri ya da birkaçı böcek istilalarına karşı güçlü bir korunma alanı oluşturmak için kullanabilir.

Fiziksel Bariyerlermersin site ilaçlama

Ev içerisinde fiziksel bariyer oluşturmanın bir yolu, ev içerisinde bulunan açıklıkları kapatmaktır. Pencerelerin etrafındaki (özellikle bodrum pencereleri) boşlukları, kapı süpürgelikleri, tavan araları, çatı havalandırmaları vb. yerlerde olan çatlakları uygun malzeme ile doldurarak kapatınız. Bu şekilde bir önlem almak sizi böceklere karşı koruyacağı gibi, aynı zamanda izolasyon sağladığı için fatura tutarlarınızı da düşürecektir. Bodrum pencereleri çevresindeki beton duvarları kontrol ediniz ve var olan çatlak, boşlukları sıvayınız.

Bir haşerenin evinizden içeriye girmesi sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleştiğinden kapıların açık bırakılmadığından emin olunuz. Küme halinde yavaşça uçan ve uçarken size çarpan sineklerle karşılaşıyorsanız, kapıların kenarlarına ve güneş gören pencerelere sineklikler yerleştiriniz.

Kimyasal Bariyerler

Böcekleri evinizden uzakta tutmak için yerden 1-2 metre yüksekliğe kadar bulunduğunuz alanı ve 1-2 metre dışına kadar insektisit uygulayabilirsiniz. Granül yapıda olan insektisitler likit spreyler kadar uzun süre koruma sağlamayabilir.

Zirai Bariyerlermersin site ilaçlama

Zirai bariyerler böcek istilalarına karşı bir diğer savunma hattı oluşturma yoludur. İstilaya sebep veren durumları ortadan kaldırmak evinizi ve etrafındaki alanları arzu edilen bir yaşam yerine dönüştürecektir.

  • Bulunduğunuz alan içerisindeki bitkileri uzaklaştırın. Civarda bulunan çalıları temizleyin ve böcekler ile yaşadığınız yer arasında bir köprü görevi görebilen ve bulunduğuz binalara sarkan ağaç dallarını kesebilirsiniz.
  • mersin site ilaçlama
  • Bulunduğunuz ortamı kuru tutmaya çalışın, Birçok böcek vücut nemlerini düzenleyemediğinden rutubetli ortamları severler.
  • Böcekler için ideal saklanma yerleri olabilecek taş, yaprak, çöp, bitki artıklarını temizleyiniz. Bu temizliği yapmak, bu tarz saklanma yerlerini seven ve bu tarz yerlerde bulunan böceklerlemersin site ilaçlama beslenen kara böceklerin kontrolü için de yararlıdır.
  • Belirli bir böcek türünü her yıl aynı dönemde görüyorsanız, bu türe konak olabilecek bitkileri yaşadığınız yerden uzaklaştırın.
  • Örümcek ve hamamböceklerine saklanma imkanı sağlayacak pencere kenarlarındaki yaprak kalıntıları ve bitki artıklarını temizleyin
  • Karıncaları ve hamamböceklerini çekmesini engellemek için evcil hayvanlarınızın yemlerini ve kaplarını sıkıca kapatınız,
  • Cırcırböcekleri geceleri aktif olduklarından, onları çekebilecek ışık kaynaklarını kapatınız.

Böcekleri evinizden uzak tutmanıza yardımcı olacak tavsiyeler için lütfen Evde Haşerelerle Mücadelenin Temel Kuralları’na göz atın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA