mersin pişirim fırını ilaçlama

mersin pişirim fırını ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama yapan firmanın profesyonel olması gerekir, çünkü kalorifer böceği yumurtlama yöntemi ile çoğalan haşerelerdir. Yumurtalarını üzerinde, sırtlarına yakın olan bir bölgede taşırlar ve dış alana kapsül içerisinde bırakırlar. Bu kapsüller kesinlikle hiçbir ilaçtan etkilenmezler bu yüzden mutlaka açılması gerekmektedir. Her kapsülün içinde 40-50 adet arası yavru kalorifer böceği yumurtası bulunur. Bu haşereler ölürken dahi yumurta kapsülleri bırakabilmek gibi inanılmaz bir özelliğe sahiptirler.

Kalorifer böceği insanı ısıran ya da direk temas eden bir haşere türü değildir. Dolaştıkları alanlardaki her türlü mikrop ve hastalıkları taşıyarak yaşam alanlarımıza getirirler. Gıdalarımız üzerine dışkı ve kusmuklarını bırakırlar. Bu da insanlar üzerinde gıda zehirlenmesi ve alerjik reaksiyonlara sebep olur. Ayrıca birçok hastalığın yayılmasında da önemli bir role sahiptirler. Bu hastalıkların başlıcaları, astım, verem, mantar, dizanteridir.

Kalorifer böceği ilaçlama yatırmadan önce firmanızın konusunda yeterli bilgi birikimine ve gerekli ekipmanlara sahip olduğundan mutlaka emin olunuz. WHO standartlarına sahip olmasına özellikle dikkat ediniz. Kalorifer böcekleri yapı olarak oldukça dayanıklı haşerelerdir. Bilinçsiz olarak yapılan mücadeleler neticesinde kimyasal ilaçlara karşı çok çabuk direnç kazanırlar. Kalorifer böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle bakanlık onaylı özel intesitlerin profesyonel yöntemlerle ve uygun ekipman ile yapılması gerekir. Haşerelerden kurtulmak isterken kendi ve çevre sağlığınızı lütfen riske atmayınız. Ayrıntılı bilgi almak için mersin böcek ilaçlama yı arayın 0507 762 71 34

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA