mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

Kalorifer böceği bu böcek de taşımak için ön göğüs bölgesinde açık kahverengi ve iki koyu bir band olarak bilinir. 10-12 mm boyundadır. Birçok köy geçirmek veya bir yerden bir yere taşınabilir. Bu haşere türü yumurta yöntemiyle ürer ve çoğalır. Hamamböcekleri kapsül şeklinde içinde cins yumurta. 40-60 yumurta her kapsül.mersin örümcek ilaçlama şirketleri Bu böcekler yumurtalarını sırtlarında, onlar yumurtalarını alıp nereye giderlerse gitsinler yanlarında taşımak yatıyordu. 18 gün sonra yumurta olacak fry. Katı pişmiş yumurta bırakabilirler, 8-10 yıl. -Hamam böcekleri, onlar bile yumurta bırakırlar.
Her şeyi yiyebilirsin yerde hamamböceği bu tip. Her türlü kirlilik, mikrop ve taşımak ve taşımak. İlk ev onların yere yerleşmek, mutfak ve banyo. Bu nedenle, gecenin karanlığı severler. Onlar gibi sıcak, nemli ve kirli yerlerde. Kazan dairesi, depo, bodrum gibi yerlerde yoğun altında. Yerde genellikle yiyecek. Bu böcekler gıda zehirlenmeleri, verem, hepatit, mantar hastalıkları, taşıdıkları çeşitli hastalık mikropları gibi, ve verirler.mersin örümcek ilaçlama şirketleri

hamamböceği ilaçlama mersin örümcek ilaçlama şirketleri

Amerikan Hamamböceği (Periplaneta Americana)
Amerikan hamamböceği: uzunluğu 2-3 cm Ortalama. Kanatlı kırmızımsı kahverenginde en büyük hamam böceği. İnsanlar bu hamamböceği türü her şeyi yeme kapasitesine sahip yemek yemek değil. yaşam 15 ay. Sıcak, nemli ve kirli yerlerde gibi. Evin bu haşere türüne en çok mutfak ve banyolarda daha sık görülür. Karanlığı severler.
Çeşitli şekillerde zararlı bu tür içinde yaşadığımız uzay girebilirsiniz. Oraya girmeleri için bir hamamböceği yüzlercesi girmek için yaşıyoruz. Üreme sürekli bizim evde, ve kısa bir süre sonra işgal etmeye devam ediyor. Bu böcekler oldukça dayanıklıdır. Bilmeyerek bu hataları ortadan kaldırmak için rasgele bir ilaçlama yeterli olmayabilir. Bu bireysel böcekler oldukça zor bir mücadeledir. Ürün kavganın bir parçası ile yapılan bireysel mücadele ve satın alınan çeşitli başarılı, zaman ve ekonomik kayıp gibi. At, bu arada, üreme artar. Haşere bu türü ile etkin bir mücadele, uygun ilaç ve uygulama gerekir düzenli olarak.
Oryantal Hamamböceği (Oryantalis İçinde Arabi’nin)
Oval şekilli ve çok karanlık”. parlak siyah kahverengi Çoğalmaları ise periplaneta americana gibidir. 25-30 mm. boya gerekli. Kadın erkek kısa kanatları işlevsel olup körelmiştir. Asya iç dünya, burada her yanına dağıldı. Erkeklerinin iki kahverengi kanadı. Erkekler daha ince oval yapısı kadın. Kamu KARISI denir diye FATMA. Bu bodrumda türler, yuvalarını yapmak mekanlar, kanalizasyon ve ev haşere. Ömrü 6 aydır. Her türlü yiyecek maddesi ve organik madde yeme. Her türlü kirlilik, mikrop ve taşımak ve taşımak. Bu böcekler insanların hayatını her alanda görülür çünkü yiyecek, su ve ısı. Özellikle onların yere yerleşmek için ilk olarak, mutfak ve banyo ev. Haşere bölüm, yuvaya, zamanının büyük bir kısmını bu tip. Bu nedenle, gecenin karanlığı severler. Dayanıklı. Bilinçsiz amatör uyuşturucuyla mücadele konusunda çok hızlı bir şekilde yapılan, direnç kazanırlar. Bu böcekler gıda zehirlenmeleri, verem, hepatit, astım, mikrobu taşır ve bulaştırırlar gibi hastalıklardır.mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

mersin örümcek ilaçlama şirketleri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA