mersin ilaçlamacı

mersin ilaçlamacı

MERSİN HAŞERE İLAÇLAMA :

mersin ilaçlamacı

mersin ilaçlamacı

gsm: 0507 762 71 34

Firmamız 1995 yılından beri Mersin  içi ve çevresinde haşere kontrol hizmeti vermektedir. Firmamızın sloganı ZARARLILARLA ZARARSIZ MÜCADELE dir. Yani çevreye zarar vermeden:Çevremizdeki uçan,yürüyen,kemirgen ve parazit haşereleri yok etmek bizim hedefimizdir.  ziraat mühendisleri denetimindeki uzman personelleriyle 24 saat boyunca her semte kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Kullandığımız insektisit ve rodentisitler WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ ) tarafından onaylı çevreye ve insana zarar vermeyen sağlık bakalığı kontrollü preparatlardır.     Hedeflerimiz arasında KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ yatar. Müşterilerimizin memnuniyeti için Firmamız  görevlendirdiği elemanları keşife göndederek ,problemleri yerinde tespit eder. Çözüm önerileri üretir ve daha sonra haşerenin yumurta,larva,pupa,ergin ve üreme dönemleri göz önüne alınarak uygun peryotlarla haşere kontrol hizmeti verir. Hizmet sonrası ise müşterilerimizin şikayetleri ücretsiz olarak giderilir. 

Haşereler özel yaşam alanlarında, ticari işletmelerde, endüstriyel yapılarda ( özellikle gıda hazırlanan veya işlenen operasyonlarda ve halka açık yerlerde bulunurlar.mersin ilaçlama firmaları Haşereler çok hızlı üredikleri ve bulundukları ortama çok çabuk uyum sağladıkları için tek taraflı bir program ile etkin ve uzun süreli bir kontrol sağlanamaz. mersin ev ilaçlamaBu yüzden günümüzde Entegre Haşere Mücadelesi önerilmektedir. Böylece haşerelerin insan alanlarında görülmesi ve üremesi önlenir, haşere istilasını en güvenli şekilde engelleyecek tedbirlerin tümü alınır. Bu bağlamda, mersin böcek ilaçlama olarak;mersin böcek ilaçlamamersin haşere ilaçlama firmaları,mersin haşere ilaçlama şirketleri,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri.

“Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” çerçevesinde,Sağlık bakanlığından onaylı haşere ilaçları kullanılarak Pest & Vektor kontrolü yapılmaktadır.mersin haşere ilaçlama şirketleri.mersin haşere ilaçlama firmaları.mersin ilaçlamacı Sivrisinekler kanımızı emdikleri halde birde çıkardığı seslerle bizi rahatsız etmektedir. Bu canlıları çok hızlı üremektedirler. Bireysel çözümlerle halledile bilinecek bir olay değil. Uça bilirler ve hızlıdırlar yakalanmaları zordur. Hızlı üreye bildiklerinden birkaç gün sonra tekrar onlardan görmek muhtemeldir. Sivrisinek ilaçlama firmalarının uyguladığı sivrisinek ilacı ve sivrisinek ilaçları bizi için kan emmeye ihtiyaç duyar. Geceleri aktif olan sivrisineklerin karın yapıları esnek olduğundan vücutlarının daha da zorlaşabilir.3-4 katı kan emebilirler. Bu derece zararlı olabilen bu haşerelere karşı sivrisinek ilaçlama yaptırılmalıdır. Sivrisinek

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA