mersin ilaçlama ücreti

mersin ilaçlama ücreti

mersin ilaçlama ücreti

mersin ilaçlama ücreti

mersin ilaçlama ücreti

Alman Hamamböceği
Biyoloji

0.5-1 cm boyunda, kahverengi, en hızlı üreyen hamamböceği türüdür. Yumurta etrafında (koko) paket 40-48 bıraktı. Bir% yılda 30.000 yavru sayısını bulmak için. Ömrü bir yıldır. ISITMA arasındaki insanlar için kuru ve sıcak aşk ” BÖCEK ” olarak anılacaktır. Çok kirli ve her şey. Bu pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar her. Gıda, su ve ısı aktif olurlarsa olsunlar, insanların ihtiyaçlarını. İlk mutfak ve banyolarda onlar yerleşmek ispat. Zaman yuvaları hemen hepsi, delik ve çatlaklarda saklanarak geçirirler. Sevdiklerinize karanlığı, geceleri daha aktiftir. Çok dayanıklı. İlaçlar çok çabuk gelişir karşı direnç. Bir küçük poşet veya paket içinde yumurta deposu, evinize gelebilirler.

“Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, verem, Gastroenteritis, Antrax, pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Kontrol Önlemleri

Bu zararlılarla mücadele etmek zordur. Deneyim, teknik bilgi ve uygun insektisit ve periyodik uygulama. Çatlaklar ve yarıklar çeşitleri, kapı pervazı, süpürgelik, dolap, arkasında gibi uygun dozlarda kalıcı insektisit, uygulamak gerekir. Gerekirse özel yemleme sistemi (TES).

Bizim tavsiyemiz

Daire ilk böcek ilaclatilm yayılmadan önce o dairenin böcek ne zaman berrak; yaşayanlar dikkatli ol anlamında haşere,. Formanın diğer dairelere atlanmış rahatsızlık verir ve masraflara neden olabilir. Örneğin, binanın bir 6-7 dairede üreme 30 daireli başladı, daire yapılacak en doğru şey ilaclatilm komple tüm. Eğer bu yapılmazsa böcekler daireler arasında dolaşır ve sorun zaman içinde kronikleşir.

Amerikan Hamam Böceği
Biyoloji
Yetişkinler en büyük hamam böceği türü olan renkli uzun, kanatlı, kırmızımsı-ortalama 2-3 cm kahverengi,. Bütün insanların yediği ve yerde her şey (Kağıt dahil)ye. 14-16 (kok) paketinde her mevsim, cins yumurta yapar. Genelde toplu koloniler halinde; yaşam 15 ay kadar yaşarlar. Sıcak, nemli ve kirli yerlerde gibi. Kanalizasyon, kazan dairesi, depo, bodrum, yeraltı galerileri,, yerler işgal etmek gibi ambalaj. Genellikle, birçok sanayi kuruluşu görülmektedir.

“Dizanteri, Gıda zehirlenmeleri, verem, Gastroenteritis, Antrax, pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, Allerjik Reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Kontrol Önlemleri

Araştırılması ve profesyonel bir servis ile mücadele için yaşadığı ortam ve yerlerin iyi. Kalıcı etkili insektisit kullanılır; ve kırılabilir malzeme ile parsel; dikkat etmek gerekir.

Oryantal Hamam Böcekleri
Biyoloji
1-1,5 cm uzunluğunda, rengi parlak siyah. İki erkek kahverengi kanatları. Dişiler oval, erkekler ince. Halk arasında bir hamam böceği olarak adlandırdılar. Genelde lağım sistemi, bodrum, depo, bina boşlukları, ev için yuva. Hava kadar, komşu binalara kadar her yeri istila ederler şekilde ısınıyor. Kış aylarında ana yuvalarına çekilirler. Ömrü 6 aydır, gıda, organik madde, her türlü.

“Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, verem, Gastroenteritis, Antrax, pnomoni, Hepatit, mantar hastalıkları, astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Kontrol Önlemleri

İçinde ve dışında, profesyonel bir hizmet bulmak için arama barınma ve üreme maliyetleri gereklidir. Yuva güçlük ulaşmak için çünkü. Dikkat mücadelesi; kalıcı insektisit uygulanır. Çatılarda kuş yuvaları bazen, bu yuvaları çevresinde ise, ürerler. Araştırılması gerekir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA