mersin ilaçlama şirketi tavsiye

mersin ilaçlama şirketi tavsiye

mersin ilaçlama şirketi tavsiye evde bulunan haşereler, sağlıksız yaşam alanları oluşturmaktadır. Evlerin kuytu köşe alanlarında yuva yaparlar. Yuvalarını kurdukları alanlar, genellikle sıcak, nemli ve rutubetli alanladır. Zararlı bakterilerin birçoğu bu alanlarda bulunmaktadır. Buradaki zararlı bakterileri, evlerimizde gezindikleri her yere bırakabilirler. Eşyalarımıza ve yiyeceklerimize bulaşan zararlı bakteriler, sağlığımızın bozulmasına neden olacaktır.

Evdeki haşereler, insanların huzurunu kaçırmaktadır. Görüntü kirliliğine neden olan zararlı canlılar, birçok insanı korkutmaktadır. Psikolojisini bozmaktadır. Evdeki huzuru kaçıran böceklerden kurtulmak için aceleci davranmak gerekmektedir. Aksi takdirde, evinizde her alana yayılabilirler. Evdeki haşereler, maddi zarara neden olabilmektedir. Bazı haşere türleri, eşyaları kemirebilmektedir. Kullanılmayacak hale getirebilmektedir.

İnsanlara zarar veren yalnızca böcekler değildir. Bütün bu zararları, insanlara fareler de verebilmektedir. Evde fareler de yuva yapabilmektedir. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, tüm bunları ortadan kaldırmaktayız.

Evde Bulunan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, akrep, tahtakurusu, yılan, salyangoz, çatı faresi, eşek arısı, sinek, güve, kör fare, mite, lağım faresi, çekirge, Alman hamam böceği, teşbih böceği, sivrisinek, tahtakurdu, uyuz böceği, halı böceği, akar, tatarcık, fındık faresi, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, karafatma, mayt, Amerikan hamam böceği, örümcek, hamam böceği, kertenkele, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, bit, kene, karınca, pire, ev faresi, kırkayak, pamuk faresi.

mersin ilaçlama şirketi tavsiye

Birçok haşere ve fare türünü kontrol altına aldığımız ev ilaçlama hizmetimizi, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadromuz eşliğinde kalıcı çözümler sunmaktayız.

Ekonomik, Kaliteli, Garantili uygulamalar yaparak, bütçenizi sarsmadan sizleri sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturmaktayız.mersin böcek ilaçlama mersin mersin ilinde en çok ilaçlama şirketi tavsiye oranına sahip kuruluştur. mersin ilaçlama şirketi tavsiye Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Kokusuz ilaçlama sol yandaki resimde gördüğünüz gibi SIRT POMPASI ile püskürtme şeklinde yapılır. Kokusuz ilaçlama yapılmadan önce hazırlık yapmanıza gerek yoktur sadace mutfak dolabı içindeki ağzı açık gıdalar kaldırılır. Siz evinizde otururken veya işyerinizde çalışırken de kokusuz ilaçlama yapılabilir.
Kokusuz ilaçlama bittikten sonra herhangi bir temizlik vs. yapmanıza gerek yoktur. Bu ilaçlamada evden veya işyerinizden ayrılmanıza gerek yoktur. İlaçlanan yeride kapatmanıza gerek yoktur.
Kokusuz ilaçlamanın diğerlerinden farkı kokusuz olmasıdır. Evcil hayvanlarında ilaçlanan yere fazla yaklaşmadığı taktirde sorun olmaz. Evinizde misafir varken kokusuz ilaçlama yapılabilir. İşyerinizde siz çalışırken mesai saatlerindede kokusuz ilaçlama yapılabilir.
Bu ilaçlamayı yaparken çok dikkatlı olmak gerekir.

mersin ilaçlama şirketi tavsiye

Kesinlikle ilaç gıda maddelerinin üzerine sıkılmamalıdır. Kokusuz ismi sizi yanıltmasın buda diğer ilaçlar kadar zehirlidir. İlacın temas ettiği gıdalar hemen atılmalıdır. Aksi takdirde ölüme yol açabilir.1-Kokusuz ilaçlamanın sakıncaları nelerdir.?
Kokusuz ilacı solumak zararlı değildir çünkü kokusu yoktur. Sadece ilaçlama yapılırken gıda maddelerine ilaç temas etmemelidir. Aynı zamanda Mutfak eşyaları Tabak, Tencere, tava, Kaşık, Çatal, gibi benzeri mutfak ekipmanları (malzemeleri) kaldırılıp marketten 4-5 tane büyük boy çöp poşeti alıp içine doldurup poşet ağizları sıkıca düğüm atılır.

 

Böyle yaparsanız bu malzemeleri hiç yıkamanıza gerek kalmaz.
Bu Malzemeleri Üstteki gibi Kaldırmassanız Mutlaka sıvı bulaşık detarjanı koyup sıcak su ile yıkamalısınız.
2-Kokusuz ilaçlamada ilaçlanan yeri terketmeye gerek varmı.?
Hayır terketmenize hiç gerek yoktur. Kokusu yoktur ilaçlanan yerde nefes almanızında hiçbir zararı yoktur. Günlük yaşamınıza huzur içinde devam edebilirsiniz.

mersin ilaçlama şirketi tavsiye

mersin ilaçlama şirketi tavsiye

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA