mersin ilaçlama fiyatları

mersin ilaçlama fiyatları

mersin ilaçlama fiyatları mersin merkezde 100-120 m2 bir daire için ( böcek – karınca ) 50-60 TL dir. İlaçlama yapıldıktan sonra en az 3 gün ilaçlanan yüzeylerin silinmemesi ve yıkanmaması yapılan uygulamanın sağlıklı olması açısından hayati önem taşımaktadır. İlaçlanan kapalı alanların ortalama 2 saat kadar kapalı kalması ve daha sonra kullanıma açılmadan önce havalandırılması gerekmektedir. Mutfak dolapları vb yerlere uygulanan jel ilaçların silinmemesi gerekmektedir. Jel ilaçlamanın kokusu lekesi yoktur. İnsan sağlığına hiçbir zararı da yoktur jel ilaçlama böcek türleri üzerinde çok etkilidir.

 

NEDEN İLAÇLAMA YAPTIRMALISINIZ :

1. İlaçlama yapılacak ortamda gerekli hijyenin sağlanması.
2. Böceklerin vereceği görsel rahatsızlık ve tiksintiden kurtulmak.
3. Ortamdaki böceklerin gıda maddelerine mikrop bulaştırmalarını engellemek.
4. Ortama gelen misafir ve müşterilerin rahatsızlık duymaması.
5. Eğer ilaçlama yapılacak mekan gıda sektöründeyse müşterinin böcekleri görmesi sonucunda oluşacak ticari kayıptan kurtulmak.
6. Eğer ilaçlama yapılacak mekan gıda sektöründeyse gıda denetleme ekiplerinin vereceği cezalardan kurtulmak.
7. Bahçemizdeki veya evimizdeki bitkilerin zarar görmemesini sağlamak.
8. Mekan çevresinin ilaçlanmasıyla içeri girebilecek böceklerin engellenmesini sağlamak.
9. Düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırarak ortamın daima temiz tutulması.
10.Ortamda bulunan insanların böcekler tarafından fiziksel zarara uğramaması.
Gibi pek çok nedenden dolayı ilaçlama yaptırmak çok önemlidir. İlaçlama evinizde yaptığınız genel temizlikten çok daha önemlidir. Nedeni ne kadar temizlik yaparsanız yapın evinizi böceklerin istila etmesine mani olamazsınız.Benim evim çok temiz benim evimde böcek olmaz çok yanlış bir inanıştır. Böcekler üstlerinde getirdikleri mikroplar ve bulaşıcı hastalıkları siz ve sevdiklerinize binbir türlü yolla bulaştırırlar. İlaçlama temizlik (dezenfeksiyonun) yapmanın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Sağlığınız için evinizi haşereler istila etmeden önce önlem almak amacı ile ilaçlamanızı yılda bir kez mutlaka yaptırınız.
mersin ilaçlama fiyatları

mersin ilaçlama fiyatları

 

Call Now ButtonHEMEN ARA