mersin ilaçlama fiyatı

mersin ilaçlama fiyatı

Böcek İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka evde bulunan açık gıdaları mutlaka kaldırmanız gerekmektedir. Böcekler gün geçtikçe hızla çoğalmaktadır bu yüzden Böcek İlaçlama yaptırmanız gerekiyor.Böcek ilaçlama firmamız bulunan böcekler hamam böceği karafatma,gümü böceği,salyangoz,kertenkele,pire,bit,tahta kurusu,tahta kurdu  ve yılan bulunurlar. bunlardan kurtulmak ve bilgi almak için İlaçlama Firması olarak % 100 Garanti İlaçlama ve kesin sonuçlar veriyoruz .

Çekirgeler ile mücadele çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Ancak çekirgeler yüzünden kıtlığın yaşandığı yıllar olmuştur. Çekirge istilasına uğramış tarlalarda ne yeşil bir bitki ne de bir tahıl tanesi bulabilirsiniz çünkü tarlada önlerine çıkan her türlü bitkiyi yerler.

Çekirgelerin görüldüğü ekinlerin ve tarlaların mutlaka ilaçlanması gerekir. Çekirge ilacı olarak dışardan rastgele ilaç almak doğru değildir. Mutlaka ilaçlama firmasından bilgi alın ve ilaçlamayı ona göre yapın. Çekirge ilaçlaması yapmak için çekirgelerin konduğu yerleri ilaçlamak gerekir , yoksa havada uçan çekirgeye müdahale etmek çok zordur.

Çekirge ilaçlamada iki farklı yöntem uygulanır. Birinci uygulama sisleme yöntemi ile yapılan ilaçlamadır.İkinci ilaçlama sistemi ise boyama yöntemi kullanılarak yapılan ilaçlama yöntemidir.

Bizi tercih eden fabrika sahipleri,Restaurant sahipleri,ev,iş yeri ve otel sahipleri ne uygun Böcek İlaçlama servisinden  yararlanabilirler.Açık ve kapalı alanlarda dikkat edilmesi gereken kurallar var.Hizmet alacağınız firmaların Sağlık Bakanlığında onaylı  İlaçlama  İzni Olan Firmalar tercih edilmelidir ve mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Apartman İlaçlama yapılırken kokusuz yapılması gerekmektedir.Fare ilaçlaması için mutlaka kokulu ilaçlama yapılması gerekiyor ve bu duruma yarım saat bina içinde gezil memelidir ve 3 gün boyunca merdivenlerin yıkanmaması gerekiyor. Bunu yapmadığınız taktirde kendi sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz .Böceklerle mücadele etmeden bina ve daire içindeki yarık ve çatlak yerlerin mutlaka kapatılması  gerekiyor. Bu yüzden Böcek İlaçlama yapılması boşa gider ve dışarıdan gelen  haşereleri kontrol etmek hayli zordur.Evde  tüp mutfak altı  kapı önlerinde çöp birikimi oluştuğu taktirde böcekler oluşuyor.Kömürlük ve Bodrum katlarında oluşan Böcekler ve Fareleri önlemek için alanları temiz tutmak gerekiyor.Temiz tutmadığınız taktirde üremeye ve beslenmeye yardımcı olursunuz .Bu alanların sürekli temiz tutulması gerekiyor.

Yılından bu yana İlaçlama sektöründe Kendimizi kanıtlamış ve bir çok firmalara Periyodik İlaçlama yapan firmayız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA