mersin hava durumu

mersin hava durumu

mersin hava durumu

mersin hava durumu

mersin hava durumu

 

mersin böcek ilaçlama : 0507 762 71 34

 

 

 

Örümcekler! En karşılaştığınız evinizdeki böceklerden korunmak ve kurtulmak için pratik ipuçları.

Bizim evde örümcekler: arkadaşınız ya da en kötü kabusu?

Evde örümcekler ön sırada böcekler yaygındır. Aynı zamanda dünyadaki yaratıklara karşı en yaygın fobi arachnophobia veya korku örümcekler biz bunu söylemeliydi. Birçok ev ayakkabılarını sarılır öldürmek için örümcekler öncelikle elektrikli süpürge ya da alçı ile karşılaşır.

Ama bazı cesur insanlar “birlikte yaşayalım” sloganı ile örümcekler ile yaşamaya adapte edilebilir. Eğer bir yerde ev ağınızda veya ören örümcekler onları görmek dolaşıp eğer rahatsız etmiyor…

Bir uyarı: her zaman bir hata ile temas kaçınmalısınız. Örümcekler sakin canlılar olarak görülebilir, ancak kendilerini tehlikede hissettiklerinde temas insan, muhtemelen ısırabilirler. Örümcek zehiri gibi kişiden kişiye değişir belirtiler türleri için değişir. Hastanede tedavisi gereken ısırma, batma, kızarıklık, lokal şişlik veya gösterebilir belirtiler sonucu. Doktor rahatsızlık halinde bakılmalıdır.

Bir sonraki karşılaşma 8 bacaklı bu faydası olabilir ne düşünün örümcekler!

Evdeki Örümceklerden 3 Ana Faydaları

1. Zararlı böcekler yem örümcekler: Örümcek bilinen, hamamböceği, sinek, sivrisinek, güve, ev zararlıları gibi kulağakaçan ile beslenirler. Kendi başına bırakıldığında, evinizde böceklerin büyük çoğunluğu tüketir.

2. Diğer örümcekleri öldüren örümcek başka örümcek örümcek temas gladyatörler ile kavga etmeye başlarlar, kazanan kaybeden yiyor. Nüfus açısından küçük olanları genelde bu görebildiğimizden daha fazla olduğu için örümcekler içinde en büyük olanıdır.

3. Hastalıklar örümcekler yayılmasını önlemeye yardımcı olur: Örümcekler hastalığı taşıyan engelleme kesildi tarafından tüketen insanlar için de dolaylı olarak bulaşan zararlılar ve hastalıklar.

Örümcekler Mevsimsel Hareketleri

Örümcekler live 2 yıl tipik ortalama ev. Hayatları boyunca üremeye devam, genellikle baharda üremek için tercih, ve yaz gelişme sonuna doğru göster. Çok uzun yazın sürdü, ya da yetişkin örümcekler geç sonbahar, evin içinde ve dışında birçok alanda çok görülür.

Örümcekler yetişkin olmadan önce çok aktif değil. Kalkınma ve onların ergen bireylerin hareket tamamlanmış ve çift aramaya başlarlar sonra. Bu dönemde sık sık ve evlerinizde yakın görülebilir.

Örümcekler ile mücadele
Ev örümcekler blok giriş yolu •ve gıda ortadan kaldırmak. Giriş noktası veya kalafatlayin boşlukları ortaya çıkarmak.
Enkaz, çöp, bitki artıkları ve benzeri artıklar ev yapı içine dokunmuş çıkarın•.
Mevsimlik kıyafetlerini •ve sıkıca ağızlarını kapatarak plastik malzeme eşyalarınızı saklayın. Böcekler dolayısıyla çekecek gibi kutuları, karton örümcekler ve medya çekecek.
•Yakacak odun, vb. Örümcekler alanları ev dışında saklanması gerekir aslında evin içine malzemeleri taşımak için bir araç olabilir.
Kapı ve pencere çerçeveleri •şebeke kalıcı gibi kendi alanlarında köşelerinde örümcekler (rezidüel) insektisit uygulanabilir.
•Artık böcek evde kullanılabilir.
Ortamınız için •açık alanlarda kullanılabilecek bir insektisit uygulaması düşünün.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA