mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Firmamız yetkin ziraat mühendisi ve teknik kadrosuyla Sağlık Bakanlığınca öngörülen tüm sertifikalara sahiptir. Böcek ilaçlama ve kemirgen kontrol uygulamalarında sadece Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları kullanmaktayız. Haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizi hizmetimiz ve kullanılan ürünler hakkında eksiksiz ve şeffaf bir şekilde bilgilendirmekteyiz. Firmamız uygulama sonrasında ki süreçte gerekli takipleri yaparak gelişmeleri yakından izlemektedir.
             Amacımız, yapacağımız uygulamaları tüm ayrıntılarıyla değerlendirip, çözümlerimizi belirterek doğru uygulamalarla;
  •   En doğru ve kalıcı çözümü sağlamak,
  •   İnsanların yaşam alanlarında daha sağlıklı, hijyenik ve mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir  ve etkin ilaçlama hizmetleri sunmak.

Keneler otlak, çalılık ve kırsal alanlarda yaşayan küçük oval şekilli, 6-8 bacaklı, uçmayan, sıçramayan hayvanlardır. Hayvan ve insanların kanlarını emerek beslenirler ve bu sayede hastalıkları insanlara bulaştırırlar. Ülkemizin geneli kenelerin yaşamaları için coğrafi açıdan oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Türlerine göre değişmekle beraber kenelerin, küçük kemiricilerden, yaban hayvanlarından evcil hayvanlara ve özellikle kuşlara kadar geniş bir konakçı listesi mevcuttur. Kenelerin bazı türleri ve gelişim dönemleri gözle görülemeyecek kadar küçük olabilir; ancak, kenelerin tümü, kanla beslenebilecekleri hayvan ve bazen de insan arayışı içerisindedir. Türlerine göre, keneler, farklı alanlarda ve özellikle ormanlık alanların yakınlarında bulunur. Kene bulaşık alanlardan yürürken veya çalılıklar gibi bulaşık bitkilere sürtünürken keneler ile karşı karşıya kalınabilir. (mümkinse bu tür alanlarda paçalarımızı çoraplarımızın içine sokalım) Keneler, memeli hayvanlar ve kuşlardan beslendiğinden, bu hayvanlar, kenelerin ve taşıdıkları hastalık etkenlerinin varlığının sürdürülmesinde önemli rol oynamaktadır.

HEMEN ARA