mersin haşere ilaçlama fiyatları

mersin haşere ilaçlama fiyatları

Böcek Hakkında Sorular Sordu Kovucu

Bizi aramaktan Çekinmeyin Hakkında cevabı olmayan sorular.
Soru : uyuşturucu hayvan insan sağlığı veya sağlık Kullandı.

Cevap : Kesinlikle hayır.  her iki Dünya sağlık Örgütü tarafından kullanılan tüm kimyasallar İLAÇLAMA (WHO), T. C. hem sağlık kimyasallar Bakanlığı tarafından onaylandı. Bu Amerika birleşik Devletleri ve çeşitli önde gelen laboratuarları tarafından Korunması, Kamu Sağlığı programı dahilinde akut anlamda tehlike, ve her ikisi de bir “en az zehirli böcek kategori” nerede kimyasallar olduğu kabul edilir.

Ayrıca,  uygulamalar İnsan ve çevre sağlığı” ile “etkin Uygulama ve Koruma prensipleri uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ile uygulama ilkeleri, kişi ile kimyasal maddeler risk azaltılmıştır. Uygulamanın bu böcek kovucu sorumluluk, ayrıntılı bilgi ver ” dedi. Haşere kontrol hizmetleri, ve destek alabilirsiniz ne bizim ücretsiz bilgi arayın.

Soru : ben bir sorun hakkında denetim randevu kimi arayacağım? olduğunu haşere

Eğer hızlı ve en etkin çözümleri sorun merkez ofisi arayarak aldığınız servisini arayarak böcek kovucu sevisisorumlu cep telefonunuzla veya doğrudan İstiyorsanız. cevap : Hep mutlu size yardımcı olacak.

Soru : koku uygulamadan sonra?

Cevap : biz Ev insektisit (böcek ilacı) büyük çoğunluğu “” veya “kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. kokusuz kullanımı Ancak, ben asla, koku alma duyarlılığı kişiden kişiye değişir çünkü söylemek tereddüt etmeyeceksin hiçbir koku. Kokular bu formül hissedilebilir, çözümler ya da taşıyıcı buharlaşmaya neden olur, ve genellikle, bu koku dışında uygulama kısa bir süre sonra düşüyor. Bir pencere, havalandırma küçük bir miktar, dağılma süreci gibi açık, bu yardımcı olacaktır. Temelde jel ilaçlama ev, dışarı çıkmak, jel ilaçlamadan sonra, yapmak zorunda değilsin temizlik değil yapabilirsiniz.

Soru : kontrol işlemi yapmalıyım temizledikten sonra zararlı?

Cevap : Uygulama yüzeyi 15-20 gün kadar ıslak temizlik yapılan yapılmamalıdır. Sadece tezgahlar, ıslak temizlik zemin ve masa üstü yapılmalıdır. İlaç tedavisi uygulanabilir mi süpürgelik panoları, kapı çerçeveleri, dolap, geriye, geriye fırın ve aspiratör yerleri gibi kuru temizleme yapılacak ve uyuşturucu olmalı sağlamıştır. Böylece yumurtadan çıkacak ve henüz uyuşturucu ilaç ile temas halinde olan zararlılar ve sorunu tamamen çözülmüş olacak. Bu önemli konu hakkında daha detaylı bilgi ALTUN Spreyler hizmet edecek için, lütfen arayın. Ücretsiz telefon hizmeti, bilgi ve destek sağlamak.

Soru : Böcek evi terk işlemi sırasında itici.

Cevap : Hayır, evden çıkmam gerek sırasında hizmet. Tüm haşere kontrol prosedürleri karşı böcek ve fare sırasında evinizde kalın. Ev boş, önerilen süre için özellikle duyarlı olduğunuz doktorunuz sadece. Yalnızca kokulu ilaç alan bir saat ya da öylesine için kullanılan kapalı kalması gerekmektedir. Evinizin hemen sonra huzur evine havalandırma bir saat sonra girebilirsiniz.

Soru : ben böcek karşılaştığınızda bir ev sonra itici, sitesinde yazlık daire, ya da Böcek?

Cevap : bu görülebilir haşere. 1 hafta kadar tek tük Eskiden olduğu gibi yoğun Bu; hiçbir ilaç, böcek yumurtaları ve haşere yuvası yetersizlik deride bu ilacın çok genellikle çünkü ulaşmaktır. Tek bir haşere sonunda eve bile göremezsiniz bu durumda 4 hafta sonra temizlik kurallarına böcek kovucu uyuyoruz. jel eğer bir durum varsa püskürtme biraz daha farklı olabilir. Hizmetimizi daha fazla bilgi almak için arayın.

Haşere kontrol servis başvuru belgesi almak için personel sonra mı ? soru :

Cevap : Elbette. Her servis sonrasında, asıl uygulama alanları ve ekipman ile hizmet kimyasal adı ve sizin için hizmet ücret miktarını ayrıntıları kullanılan ve eşiniz servis raporu imzaladı. Eğer varsa herhangi bir soru sormak istiyorsanız, lütfen aldığınız hizmet istemekten temsilcisi ya da servis yapmayın, lütfen merkez ofisimizi arayınız. Size bilgi vermekten mutlu olacağız.

Soru : Ev uygulamaları bitki, ya da benim evim, yapılan nasıl hayvanlarımı etkiler mi?

Çevre uygulamaları alanında, bitki, çiçeklikler veya çalılar bundan etkilenmeyecektir zarar vermez. cevap : Eğer sıvı uygulama bahçenizde çim yapılırsa, onlar sadece sizin evcil hayvan tutmak kuruyuncaya kadar yeterli olacaktır.

Soru : benim sorunum devam ediyor, ne olacak Zararlı mı?

Cevap : Eğer sunum görürseniz bizim normal arasında bazen haşere, böcek böcek istilası kalıntı etkisi ile uygulanan engeller yaratarak, aklınızda bulundurun. Bu ara daha sık eğer bir hata görürseniz yok gibi, ancak, lütfen bizi arayın. Hizmet değerlendirme programı için herhangi bir ek maliyet olmadan ve mutluluk duyacağız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA