mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama : 0507 762 71 34

                                                    MERSİN DE    7/24 Güvenli ve Garantili İlaçlama Servisi

Mersin haşere ilaçlama.eski dönemlerde salgın hastalıklar oldukça yaygın görülmekteydi. İlaçlama işleminin bilincinde olmayan insanlar çözüm bulmakta oldukça zorluk çekmişlerdir. Birçok insan bu dönemde yakalandıkları hastalıkların kaynağını ve çözümünü bilmedikleri için hayatlarını kaybetmekteydi. Mısır döneminde bile fare kemirgenin zararını bilmeyen halk kedileri uğursuz oldukları için yok etmişler ve sonucunda ülke genelinde artış gösteren farelerin bulaştırdıkları hastalıklar nedeni ile oldukça ölümlerin oluşmasına neden olmaktadır. Kendi geliştirdikleri ilaçlama işlemleri ile bu canlılar ile savaşımız çok uzun yıllardır maalesef ki sürmeye devam etmektedir.

PİRE

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Pireler, çok küçük canlılar olup kanatsız böceklerdir. Pire vücudu katmanlar şeklindedir ve çok sert bir yapıya sahiptir. Pirenin 6 bacağı olup , uzun ve tüylü olup bu bacaklar oldukça güçlüdür

HAMAM BÖCEĞİ

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Hamam böceği yapıları oval biçimli, parlak siyah ve çok koyu kahverengindedir. 25 – 30 mm. boyundadırlar. Erkek olanlarının kısa kanatları işlevsel olup, dişilerin ise körelmiştir.

TAHTA KURUSU

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Tahta kurusu boy ve yapıları farklı olup genellikle boyları 2 – 5 mm ebatlarda olup kiremit kırmızısı ve turuncuya yakın renk dedir. Tahtakurusu vücudu üzerinde toplam 3 çift ayağı vardır.

TAHTA KURDU (AĞAÇ KURDU)

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Ağaç kurdu bir diğer adıyla tahta kurdu olarak da bilinen kanatlı böcek türü olup tamamen bitkilerle beslenen bir hayvandır. Ağaç kurdu (mobilya böceği )ilaçlamasını en kısa zamanda yaptırınız.

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

FARE İLAÇLAMAFareler yapı olarak baş, kuyruk ve beden olarak üç kısımdan oluşur. Baş kısmında 2 adet dış kulak, keskin bir burun, 2 adet göz ve çok güçlü bir ağız yapısı bulunur. Bazı fare türleri 30 cm boyuna ulaşabilmektedir.

KENE

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Kene insan ve diğer birçok canlının kanıyla beslenen türüne göre zehirli ve zehirsiz olarak değişiklik gösteren parazittir. Keneler zehirli olabilmektedir. Kene ısırması yaşarsanız hemen müdahale yaptırın.

ÇİYAN

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Çiyanlar görünüş olarak uzun vücutlu ve üzeri bölmeler halinde ve her bölmesinde 2 ayağı olan bir haşere türüdür. Çiyan görünüş olarak kırkayağa benzer ve insanlar bunları birbirine çok karıştırırlar.

KALORİFER BÖCEĞİ

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Kalorifer böceği yapıları oval biçimli, parlak siyah ve çok koyu kahverengindedir, Kalorifer böceklerinin çoğalmaları ise Amerikan Kalorifer böceği gibidir. 25 – 30 mm. boyundadırlar.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Gümüş böceği, omurgasız hayvanlar gurubundan olup gümüş renginde ve gösterişli bir parlaklıktadır. Gümüş böceği kanatsız bir haşeredir. Gümüş böceği daha sonra kendi rengi olan gri rengi alır.

YAPRAK BİTİ

mersin haşere ilaçlama

mersin haşere ilaçlama

Yaprak biti gözle görülmesi zor olan küçük bir bit türüdür. Renkleri genellikle siyah ve yeşil olan yaprak bitleri, parçalayıcı ağız yapıları ile bitkilerin yapraklarını ve köklerini kemirerek beslenirler.                                                                         mersin  İLAÇLAMA : 0507 762 71 34

çağdaşkent böcek ilaçlama

davultepe kokusuz ilaçlama davultepe yılan ilaçlama erdemli apartman ilaçlaması erdemli ev ilaçlaması erdemli kokulu ilaçlama erdemli kokusuz ilaçlama erdemli yılan ilaçlama mersin apartman ilaçlaması Mersin Erdemli İlaçlama Çeşitleri mersin ev ilaçlaması mersin kokulu ilaçlama mersin marina tekne ilaçlama Mersin Mezitli İlaçlama Çeşitleri Mersin Pozcu İlaçlama Çeşitleri mersin yılan ilaçlama Mersin İlaçlama Çeşitleri mezitli ev ilaçlaması mezitli fare ilaçlama mezitli hamamböceği ilaçlama mezitli kene ilaçlama mezitli kokulu ilaçlama mezitli kokusuz ilaçlama mezitli sinek ilaçlama mezitli viranşehir ev ilaçlaması mezitli viranşehir yılan ilaçlama Mezitli Viranşehir İlaçlama Çeşitleri mezitli yılan ilaçlama meztli sıçan ilaçlama pozcu ev ilaçlaması pozcu fare ilaçlama pozcu hamamböceği ilaçlama pozcu kene ilaçlama pozcu kokulu ilaçlama pozcu kokusuz ilaçlama pozcu otel ilaçlama pozcu sinek ilaçlama pozcu yılan ilaçlama silifke ev ilaçlaması silifke kokulu ilaçlama silifke kokusuz ilaçlama silifke yılan ilaçlama tarsus böcek ilaçlama tarsus pire ilaçlama tarsus sinek ilaçlama tarsus sivrisinek ilaçlama mersinböcekilaclama.net mersinilaclama.org mersinböcekilaclama.com mersinhasereilaclama.com mersinhasere.net mersin ilaçlama firmaları
mersin böcek ilaçlama mersin mersin haşere ilaçlama mersin pire ilaçlama mersin kene ilaçlama mersin bit ilaçlama çağdaşkent ilaçlama pozcu ilaçlama yenimahalle ilaçlama viranşehir ilaçlama tece böcek ilaçlama osmaniye böcek ilaçlama gözne böcek ilaçlama ayvagediği böcek ilaçlama fındıkpınarı böcek ilaçlama viranşehir haşere ilaçlama mersin forum böcek ilaçlama mersin tarantula ilaçlama mersin örümcek ilaçlama mersin fare ilaçlma mersin cardon ilaçlama mersin çiyan ilaçlama mersin gümüş böceği ilaçlama mersinde ilaçlama yapan firmalar ev ilaçlama mersin ev ilaçlama mersin otel ilaçlama mersin fabrika ilaçlama mersin fumigasyon mersin konteynır ilaçlama mersin gemi ilaçlama mersin hotel ilaçlama mersin pansiyon ilaçlama mersin böcek ilacı mersin hamam böceği mersin böceği mersin böcek mersin ev ilaçlama mersin büro ilaçlama mersin yurt ilaçlama mersin ucuz ilaçlama mersin etkili ilaçlama mersin garantili ilaçlama mersin öğrenci evi ilaçlama mersin bahçe ilaçlama mersin bahçeli ev ilaçlama mersin ilaçlama firmaları mersin ilaçlama şirketleri mersin depo ilaçlama mersin antrepo ilaçlama mersin okul ilaçlama mersin hastahane ilaçlama mersin araç ilaçlama mersin araba ilaçlama mersin minibüs ilaçlama mersin çamlıbel ilaçlama akdeniz ilaçlama silifke böcek ilaçlama kazanlı ilaçlama karaduvar böcek ilaçlama demirtaş böcek ilaçlama mersin benzin istasyonu ilaçlama mersin akaryakıt istasyonu ilaçlama mersin sanayi ilaçlama mersin sağlık mahallesi ilaçlama,mersin iş yeri ilaçlama,mersin yayla evi ilaçlama,gözne ilaçlama,ayvagediği ilaçlama,erdemli ilaçlama,soğucak ilaçlama,dalakderesi ilaçlama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA