mersin fare ilaçlama şirketi

mersin fare ilaçlama şirketi

mersin fare ilaçlama şirketi

mersin fare ilaçlama şirketi

mersin fare ilaçlama şirketi

mersin fare ilaçlama şirketi bir hamam böceği türü olup, oval yapılı ve parlak siyah renkli olan canlılardır. Tüm türlerinde olduğu gibi, oryantal hamam böcekleri de yumurtlama sistemi ile çoğalırlar. Boyları ortalama 25-30 mm arasındadırlar, erkek olanlarının kanatları vardır. Bu kanatlar işlevsel olup, dişi hamam böceklerinde ise körelmiştir. İlk olarak Asya kıtasında ortaya çıkıp tüm dünyaya yayılan hamam böceklerinin vücut yapıları ovaldir ve baş kısımlarında 2 adet antenleri bulunur. Halk arasında bir çok isim ile anılan hamam böceklerinin; Karafatma, Oryantal hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Kakalak gibi isimleri vardır.

Hamam böcekleri en çok binaların bodrum katlarında, çöplüklerde ve lağım giderlerinde yaşar ve buralardan insanların yaşam alanlarına yönelirler. Ev içinde ilk olarak mutfak ve lavabo gibi alanlara yerleşir ve bu alanlarda hızla çoğalarak, eğer önlem alınmaz ise tüm binaya yayılırlar. İnsanların ve gıdaların bulunduğu her ortamada bulunan hamam böcekleri, en sık pastane, fırın, lokanta gibi yiyeceklerin bol olduğu mekanlarda olur. Yaşam süreleri ortalama 6-7 aydır; organik ve inorganik her türlü madde ile beslenirler. Bu nedenle yeryüzündeki haşereler arasında en pis böcek türüdür. Ev içlerinde bıraktığı yumurtaları ve dışkıları ile insanlara hastalık bulaştırırlar.

Hamam böceklerinden insanlara bulaşan hastalıklar;

  • Verem
  • Tifüs
  • Veba
  • Grip

ve çeşitli alerjik hastalıklardır. Işıktan pek hoşlanmayan hamam böceği, gündüzleri pek ortalıkta görülmez fakat geceleri ve karanlık mekanlarda sürekli gezerler ve yiyecek ararlar.

Çok güçlü bir vücut yapısına sahip olan hamam böcekleri, kolay kolay ölmezler. Organları kopsa yada uzun süre aç kalsalar dahi yaşayabilirler. Ayrıca ucuz ve etkisiz olan olan böcek ilaçları ile ölmezler, hatta zamanla bu ilaçlara karşı direnç kazanırlar. Bu nedenle hamam böcekleri ile ferdi olarak mücadelede başarılı olmak güçtür. Hamam böceklerinden kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek almak gerekir. Hamam böceği ilaçlama konusunda yıllardır sektöründe lider olan

Eviniz veya kendi kendi yerinizi, Haşere İlaçlama, ihtiyaçlarınıza uygun olarak konut hizmetleri sunuyoruz biz Mersin. Evinizde, iş yerinizde, kısacası, her ortamda, zararlıları sadece bir sıkıntı değildir yaşamak, aynı zamanda bazı ciddi sağlık sorunları oluşturabilir.

Mersin Haşere İlaçlama sorunsuz size ücretsiz zararlıları programlı ve zamanında müdahale hizmeti kurtulmak için son derece fazladır.

Mersin Haşere ile evinize böcek ve haşereler için eğitimli personel tam olarak püskürtme tipi akıcı ile ne yapmalı kurtulmak için İlaçlama.

İnsan sağlığına Zararlı hiçbir zararlı kimyasal ilaçlar denetim Mersin.

Böcekler
Dünya üzerinde, bilim adamları, cins, tür ve aile, taksonomi kategoriler gibi, böceklerin 6 ila 10 milyon tür, burada kabul edilir ortalama olarak verilmiştir. Genel olarak, böceğin türü ve 2.000.000 sayısı. Ancak, bu coğrafi özellikleri hayatını belirli yerlerde yaşıyorlar göre tür böcek.

Ülkemizde böcek türü dünya ortalamasının boyunca türlerin %45 olarak bulundu. Yerel ve bölgesel bu böceklerin yoğunlukları değişir. Yayılan veba önemli faktörlerden böcekler arasında bugün kabul edilir ve birçok hastalığın oluşumu ve yayılması gibi hastalıkların geçmişiniz, sağlarlar. Bu noktada, böcek ilaçları SAĞLIK BAKANLIĞI onay belgesi CUMHURİYETİ tarafından ilaçlama şirketleri tarafından üretilen ürünlerin kullanılması esnasında böcekler ile mücadele. Özellikle bu belge ile Mersin, evlerinde, işyerlerinde ve diğer hizmet alanları için ilaçlama şirketleri.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA