mersin evde fare yakalama

mersin evde fare yakalama

Böcek ilaçlama, haşerelerden kurtulmak için yapılan bir işlem ya da işlemler bütünü olarak adlandırılabilir. Zehirli haşereler, parazitler, kemirgen ve gider böcekleri için yapılabilen haşere ilaçlama uygulamalarında, ilaçların dezenfekte özelliği taşıması da büyük önem taşır. Ortamda var olan haşereleri yok etmek yeterli olmayacaktır.Bu zararlı canlıların bulundukları alana yaymış oldukları mikrop ve bakterilere karşıda muhakkak önlem alınmalıdır. Bunun yanı sıra yaban arısı ve eşek arıları için yapılan uygulamalarda, gerekli ekipmanlara sahip olmak büyük önem arz eder. Dolayısıyla haşereler ile mücadele işlemleri profesyonel şekilde yapılmalıdır. Böcek ilaçlaması katı, toz, jel ya da sıvı haldeki haşere ilaçları kullanılarak yapılabilir. Kullanılan ilaçların dozu, şekli ve yöntemi ilaçlamadan en iyi verimin alınması açısından büyük önem taşır. Haşere türüne özgü hazırlanan ilaçlar, ilaçlanacak alanın konumu ve haşerelere elverişliliği göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

1. Sıvı İlaçlama

 • Sıvı ilaçlar, haşere ve kemirgenler üzerinde kullanılmakta olan en eski ve en kalıcı yöntemlerdendir.
 • Sıvı ilaçlarımız; hamam böceği, fare, güve, tahtakurusu, karınca, pire, tahta kurdu, sivrisinek gibi böcek türleri üzerinde etki sağlamaktadır.
 • Kokulu ve kokusuz yöntemlerle uygulanan sıvı ilaçlarımız, iç ve dış tüm alanlarda uygulanabilmektedir. Alanın genişliğine göre ilacın dozu ayarlanmaktadır. Ev, hastane, pastane, fırın gibi alanlarda müşterilerimiz kokusuz ilaçları tercih etmektedir. Özellikle açık alanlarda ise kokulu sıvı ilaçlarımız uygulanmaktadır.
 • Açık alanlarda ve fareler üzerinde kokusuz ilaçlama yöntemleri etki sağlamamaktadır.
 • Haşere ve kemirgenler üzerinde etki sağlayan kokulu ve sıvı ilaçlar bilinçli kişiler tarafından uygulanmaktadır.
 • İlaçlarımız temas dışında insan sağlığına zarar vermemektedir.
 • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmayan ilaçlarla hizmet veren ruhsatsız firmalardan alınan hizmetler, insan sağlığı açısından son derece tehlikeli olabilmektedir. Kaliteli ve güvenilir şirketlerden hizmet almalısınız.
 • Uygulama sonrasında, birkaç gün alanda ıslak temizlik yapmayınız.

2. Jel İlaçlama
Jel ilaçlar, hamam böceğinin türleri üzerinde etki sağlayan bir yöntemdir.

  • Jel ilaçlarla uygulanan işlemlerde, haşerelerin yoğunluğunun önemi büyüktür.
  • Böceklerin sık görüldüğü alanlarda profesyonel kişilerden yardım almak şarttır.
  • Jel ilaçlar, hamam böceklerinin geçiş noktalarına sıkılmaktadır. Jel ilaçlar sayesinde hamam böcekleri, yuvalarında ölmektedir.

 

Uygulama sonrasında temizlik yapmaya gerek yoktur.

Kaliteli İlaçlama

Böcek ilaçlama servislerimiz, bünyemizde bulunan ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçirdiği, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir. Firmamız, okul, hastane, pastane, yurt, depo, havalandırma, bahçe, tarla, bahçe, park, dükkân gibi iç ve dış tüm alanlarda 7/24 hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı’nın 2005 yılında çıkarmış olduğu yönetmeliğe uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. Firmamız, (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün gelişmelerini uygulamakta, İl Sağlık Müdürlüğü’nü öngördüğü koşullara uygun şartlarda hizmet vermektedir. Hedefimiz, insan ve çevre sağlığını korumaktır.

Firmamızın kullandığı insektisit, rodentisit ve repellent ilaçlar tüm haşere türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Haşereler hakkında gerekli tüm eğitimleri almış elemanlarımız, hangi haşere türü üzerinde hangi ilacın etki sağalacağını bilmekte, işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektedir.
Firmamız yaşam alanlarınızda karşınıza çıkacak her türlü haşere ve kemirgen türüyle mücadele etmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak adına 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA