mersin ev ilaçlamacılar

mersin ev ilaçlamacılar

Belediyeler halk sağlığını tehdit edecek her türlü haşere ve zararlıya       karşı etkin mücadeleler sürdürmektedir. Belediyelerde bu mücadelelerinde gerek bilgi ve birikimimiz, gerekse teknik ekipmanlarımızla yetkin hizmet vermekteyiz.

Halk sağlığını tehdit eden sinekler, haşereler, fareler vb. tüm zararlılar için özel ekipman ve etkili ilaç temini yapan mersin

genelinde, her türlü haşere ve fare sorunlarına servis hizmetlerimiz vardır. Unutmayalım ;”DOĞRU İLAÇ SEÇİMİ” , “DOĞRU UYGULAMA” ve “UYGULAMADA SÜREKLİLİK” haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.Firmamız Sağlık Bakanlığınca ilaçlama Ruhsatına haiz olup; Biz doğru ilaç ve doğru uygulama tipini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet anlayışımızla Her semte 24 Saat servisimiz vardır.

KULLANILAN İLAÇLAR 
Uygulamalarımızda kullandığımız ilaç ve malzemeler,Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup,yurtdışından ithal edilmektedir.Özellikleri uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda,metal veya ahşap zeminlerde leke bırakmamaları,

Kanserojen madde içermemeleri ve uzun süre kalıcı olmalarıdır.
İş yerlerinizde ve evinizde oluşabilecek her türlü haşere ve kemirgen problemlerinizde,konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitim sahibi Diplomalı,servis teknikerlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Böcek ve Haşere Gruplarının İlaçlama Çalışmaları

Kullanılacak ilaçların etken maddesi mutlaka WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylanmış ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlandırılmış ilaçlar kullanılmaktadır .
Kullanılan yemler:
1-En son yem teknolojisi;Periyodik püskürtme gerektirmez.
2-Profesyonel devrim niteliğinde uygulama tekniği.
3-Günün her saatinde uygulanabilir,günlük işleri aksatmaz.
4-Özel güvenlik önlemleri ve karışım gerekmez.
5-Güvenli ürün,kesin sonuç ve profesyonellik.
6-İlaç,İnsanlara ve çevreye hiçbir zarar vermez.
7-Kokusuzdur.Çevreye rahatsızlık vermez.
8-Uygulanacak ortamların boşaltılması gerekmez.
9-Özel düzenlemeler gerektirmez. (Dolap ve malzemelerin boşaltılması gibi)
10-Hassas alanlarda kullanım için uygundur. (Elektrik ekipmanlarının bulunduğu yerler vs.)

Alo Böcek, T.C. Sağlık Bakanlığının istediği tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Açık alan ilaçlamasında, teknolojik aletler ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ilaçlar kullanan profesyonel bir ilaçlama şirketi olarak kene ve haşere sorununa kesin çözüm getiriyoruz.

Açık alan ilaçlamasında tercih edilen ilaçlama yöntemi kokulu ilaçlamadır. Kokulu ilaçlamada kullanılan ilaçlar su karışımı ile hazırlanıp püskürtme yöntemi ile uygulanır. Kokulu ilaçlar sadece kene değil hamam böceği, çekirge, tahtakurdu, kırkayak, tahtakurusu, fare, kakalak, örümcek, pire, sivrisinek, güve ve akrep gibi haşerelerin ilaçlamasında da kullanılan bir ilaçlama yöntemidir.

Açık alan ilaçlaması öncesinde herhangi bir hazırlık, sonrasında ise temizlik yapılması gerekmez

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA