mersin ev ilaçlama fiyatları

mersin ev ilaçlama fiyatları

mersin ev ilaçlama fiyatları

mersin ev ilaçlama fiyatları

haşere sorunun yaşandığı kentler arasında yer alıyor. Her ne kadar modernleşme adına alt yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor ve kırsal alanlar her geçen dönemde daha da azalıyor olsa da haşere ve farelerin yemek bulmak amacıyla kent merkezlerinde yuvalanması sık karşılaşılan durumlardan biri haline gelmiştir.İlaçlama yaptığımız başlıca haşere gurupları.

 

kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tatarcık, sivrisinek, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kör farelerdir.

Firmamız yetkin ziraat mühendisi ve teknik kadrosuyla Sağlık Bakanlığınca öngörülen tüm sertifikalara sahiptir. Böcek ilaçlama ve kemirgen kontrol uygulamalarında sadece Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları kullanmaktayız. Haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizi hizmetimiz ve kullanılan ürünler hakkında eksiksiz ve şeffaf bir şekilde bilgilendirmekteyiz. Firmamız uygulama sonrasında ki süreçte gerekli takipleri yaparak gelişmeleri yakından izlemektedir.
             Amacımız, yapacağımız uygulamaları tüm ayrıntılarıyla değerlendirip, çözümlerimizi belirterek doğru uygulamalarla;
  •   En doğru ve kalıcı çözümü sağlamak,
  •   İnsanların yaşam alanlarında daha sağlıklı, hijyenik ve mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir  ve etkin ilaçlama hizmetleri sunmak.

ilaçlama firmaları, arasında yerini daima koruyan firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı olan ilaçları kullanmakta ve yalnızda etkin bir şekilde yüz güldüren netice alınabilecek yöntemleri çalışma şekline dönüştürmektedir. Bu sayede İzmir kentinde yapılan tüm çalışmalarımız olumlu neticeler ile sonuçlanabilmektedir. Yapılan ilaçlamanın ardından sadece haşereler değil yuvalandıkları bölgelerde bıraktıkları yumurtalar ile hızla üremelerine yol açan larvalar da etkisiz hale getirilmektedir. Zira “garantili ilaçlama” hizmetimizin temelinde bölgenin tüm haşerelerden uzun süreliğine arındırılması ilkesi yatmaktadır. Son derece ekonomik ilaçlama fiyatları karşılığında profesyonel haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti veriyor olmamız ise sektörde fark yaratmamıza vesile olan bir başka çalışma prensibimizi oluşturmaktadır.

Özellikle Böcek ilaçlama İzmir çalışmalarında ücretleri minimum düzeyde tutarak tecrübeli ekiplerimiz sayesinde tüm kentte aktif bir haşereler ile mücadele çalışmasının yürütülmesini sağlamaktayız.

HEMEN ARA