mersin daire ilaçlama ücreti

mersin daire ilaçlama ücreti

İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

İLAÇLAMA NEDEN GEREKLİDİR.

*Hastalık taşıyıcısı olan böcek ve haşerelere evimizde ve işyerimizde sağlığımızı tehdit eden

faktörlerin en önemlilerinden biridir.

*İlaçlama sayesinde hem bu canlılardan kurtulmuş oluruz hem de kendimizin, çalışanlarımızın ve

ailemizin sağlığını güvence altına almış oluruz.

*Böcekler ve haşereler yaşadığımız her mekanın istenmeyen canlılarıdır.

*Böcekler ve haşereler insanlarda  tiksinti oluşturma özelliklerinden dolayı psikolojik etkilerinin yanı

sıra özellikle tifo, tifüs, sarılık, veba gibi hastalıkların yayılmasına neden olur. Böcek ısırığı deride

kızarma ,kaşıntı, döküntü ve ağrı gibi fiziksel şikayetlere de sebep olmaktadır.

*İşletmelerde , üretim alanlarında ve gıda sektöründe ilaçlama yapılması maddi ve manevi

kayıplarınızın olmasını engellemektedir.

Ortamda yapılacak kısmi ilaçlama, geçici bir çözümdür. Mutlaka mekanın tamamımı ilaçlatınız.

Kapalı alanlarda kullanılan ilaçlar, kokusuz,renksiz,leke yapmayan LD 50 değeri yüksek,insanları zehirlemeyen ilaçlar olduğu için ortamı terk etmeniz gerekmez. Ayrıca hiçbir ön hazırlık yapmanızda gerekmez. ilaçlama sırasında ve sonra herhangi bir rahatsızlık vermez.Eşyalarınıza ve giysilerinize zarar gelmez, leke yapmaz.

İlaçlama yapılacak alanda, temizlik yapılacaksa; ilaçlamayı temizlik sonrasında talep ediniz.İlaçlama sonrasında mümkünse en az iki gün ıslak temizlik yapmayınız.ıslak temizlik yapılmaması, ilacın kalıcılığını ve etkinliğini artıracaktır.Bu süreçte kuru temizlik yapılması daha uygundur.

Uzun süreli bir haşere problemi var ise, ortamda böceklerin yumurtalarınında olma ihtimali çok yüksektir. Hiçbir ilaç haşere yumurtasına etki etmemektedir. Bu yüzden yumurtadan çıkış döneminde,yani ilaçlamadan yaklaşık 20 gün sonra ilaçlamanın tekrarlanması önerilir. Her ilaçlamada,aynı hizmet,servis ve İlaç masrafı yapıldığından,her ilaçlama için aynı ücret yine talep edilir.

Tahtakurusu, bit ve pire olan alanlarda alanın tamamı, hatta yatak,yorgan,yastık, koltuk ve giysi dolaplarının ve içerisindeki giysilerin tamamının ilaçlanması gerekir. Kokulu ilaçlan uygulandığında ortamın 2-3 saat kadar terk edilmesi gerekir.Daha sonra mekan havalandırıp kullanılabilir.

Ekibimiz ilaçlama hizmeti vereceği alanı geldiğinde; öncelikle alanda inceleme yaparak böcek ilaçlama için en verimli uygulanmanın nasıl yapılacağını planlanacaktır.

Problemi yaratan böcek türü tespit edilir. Müşteriye bunlarla ilgili bilgiler verilir.nasıl bir ilaçlamanın uygun olacağı anlatılır ve uygulanır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA