mersin böcek temizleme

mersin böcek temizleme

 

En Fazla Kullanılan İlaçlama Yöntemleri Arasında Yer Alan Sıvı Uygulama Kapalı Mekanlarda Yapılabildiği Gibi Açık Alanlarda Da Uygulanabilmektedir. Püskürtme Ya Da Buharlama Teknikleri İle Kullanılabilen Sıvı Yöntem, Alanın Konumuna Ve Durumuna Göre Belirlenecek Haşere İlacı Ve Uygulama Tekniği İle Yapılır.

Kara Sinek Mücadelesi

Yüksek üreme potansiyelleri ile mücadelede istenen başarının yakalanmasını oldukça güçleştirirler.Lokal bazda yapılan mücadele çalışmaları ile ontrol altında tutulmaları çok zordur. Arzu edilen başarı yıllık mücadele programının hazırlanıp geniş bir alanda uygulanması ile sağlanır.Karasinek ile mücadelesinde dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Karasineklern üreme alanı her türlü organik atıktır. Bu atıkların bulunduğu çöplük ve gübrelikler başlıca üreme noktalarıdır. 
  • Üreme noktalarında yürütülecek larva mücadelesi sorunu önemli ölçüde çözebilmektedir
  • Üreme noktalarında alınacak kültürel ve fiziksel önlemler kimyasal mücadele kadar önem taşır.
  • Uçkun mücadelesinde açık alanda yapılacak sisleme uygulaması için karasineklerin daha aktif oldukları sabah erken saatler tercih edilmelidir.

Kontrolü : Kara sinekler gıdaların üzerine fırsat buldukları her an yüzlerce yumurta bırakırlar. Ve bu yavrular 4-7 gün içerisinde uçmaya başlarlar yani bu da karasineklerin ne kadar hızlı yayıldığını göstermektedir.

Gıda Maddelerinin Fazla Olduğu Alanlar İle Çok Sayıda Kişinin Kullandığı Boşaltılamayacak Alanlarda Sıvı İlaçlama Püskürtme Yöntemi İle Uygulanır. Bununla Birlikte; Ev, İş Yeri, Çatı Ve Bodrum İlaçlama Uygulamalarında Buharlama Tekniği Daha Sık Kullanılmaktadır. Aynı Şekilde İlaçlanacak Alandaki Hassasiyet Ya Da Özel Durumlara Bağlı Olarak Kokulu Ya Da Kokusuz Şekilde Uygulanabilen Böcek İlaçlama İşlemi İçin Profesyonel Yardım Almak, Oluşabilecek Zararları Önlemek Açısından Büyük Önem Taşır.Sonuç Group olarak ev, işyeri, ofis, büro, otel, resturant gibi mekanların ilaçlama hizmeti sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta kapsamında hizmet vermekteyiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA