Mersin Böcek İlaçlama,mersin ilaçlama,mersin fare ilaçlama

Mersin Böcek İlaçlama,mersin ilaçlama,mersin fare ilaçlama

Mersin Böcek İlaçlama 0507 762 71 34

Mersinde daha hijyen yaşam alanları için yaratmak için siz Mersin’lilere tüm ilçe ve semtler’de 15 senedir hizmet vermekteyiz. Yandaki talep formunu yada iletişim bölümündeki telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

İlaçlamasını yaptığımız böceklerin bir kısmının listesi aşağıda verilmiştir.

Bit İlaçlama

0507 762 71 34

Genellikle insan başında yaşarlar. Bitler genelde küçük böceklerdedir ve saçlı ortamlarda hayatlarını sürdürürler. Bitler insan başında yaşarlar ve insan kanı içerler. Genellikle nem, yemek ve sıcaklıkdan dolayı deriye yakın yaşamayı tercih ederler. Genellikle fiziksel temas ile yada tarakların, kıyafetlerin, havluların, yastıkların, yatağın, mobilyanın ve şapkanın ortak kullanımı sonucu insandan insana geçebilir.

Genellikle bu böcekler küçük kız çocukları arasında daha yaygındır. Direk olarak kafa kafaya kontakda geçiş daha yaygındır. Erken müdehale ve tedavi önemlidir. Saçını kaşıyan bir çocuğun kafasında bit olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Genellikle benzer semptomlar görülmektedir.

1. Saçında birşey dolaşıyormuş gibi gıdıklanma hissi.
2. Kafayı kaşıma, özellikle saç aralarında ve ense kökünde.
3. Özellikle aşırı asabiyet gösterirler.
4. Sürekli kafayı kaşımak kalıcı yaralara sebebiyet verebilir.
5. Kafada bit yumurtası yada bit bulunması.

Sinek İlaçlama

0507 762 71 34

Sinekler genellikle kara sinek olarakta anılırlar. Tüm evde yaşayan uçucular arasında en yaygın olanıdır, yaklaşık %91′e yakını insanların yaşadıkları yerde uçarlar, ve böcekler arasında en rahatsız edici olarak bilinirler. Dünyanın dört bir yanında bulunurlar, ve ciddi hastalıklara sebep olabilecek mikropları taşıdıkları düşünülür.

Soğuk iklimlerde, karasinekler sadece insanlarla yaşayabilirler. Bir yerde toplanmaya eğilimleri vardır ve kovmak çok zordur. 100′ün üzerinde patojen taşıma kapasitleri vardır, ve bunlardan bazıları tifo, kolera, salmonella, dizanteri, tüberküloz, verem, şarbon, göz iltihabı ve asalak kurtçuklardır.

Tatarcık İlaçlama

0507 762 71 34

Tatarcıklar çok küçük kanatları ile dünyanın her tarafında görülebilen uçucuk bir böcektir. Bazı tatarcıklar hastalıkları taşıyabilirken, çocu doğada faydalı bir rol oynar. Tatarcıklar ciddi kan emicilerdir, hem insanlardan hem diğer memelilerden beslenebilirler. Bazısı ciddi hastalıkları yayabilirler. Çoğu tatarcık familyasından gelen böcekler kan emici değillerdir, fakat bunu genellemek mümkün değildir.

Sivrisinek İlaçlama

0507 762 71 34

Sivrisinekler tatarcık uçucularının familyasının küçük üyeleridir. Sadece bir kaç türü zararsızdır hatta faydalıdır, faket çoğu zararlıdır çünkü kan emerek yaşamlarını sürdürürler, çoğu insanlara saldırır. Sivrisinekler beslenirlerken çoğu zararlı hastalığıda insanlara geçirebilriler. Bazı otoriteler sivrisineklerinin dünyadaki en tehlikeli hayvanlar olduklarına inanırlar.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA