mersin böcek ilaçlama

mersin böcek ilaçlama

mersin böcek ilaçlama 7/24 hizmetinizdedir.Mersin ili ve merkezi ve ilçelerinde uygun fiyatlı garntili haşere ilaçlama çözümleri sunmaktayız. Kullandığımız ilaçlar dünyanın önde gelen markaların ürünleridir.Kesinlikle ucuz ilaç veya tarım ilaçları kullanmamaktayız, lütfen sizde evinizi işyerinizi ilaçlatacağınız firmalara hangi ilaçları kullandıklarını mutlaka sorunuz sağlığınız, herşeyin önünde gelir. Çok uygun fiyatlara yapılan ilaçlamalar maliyetleri düşürmek adına sağlığınızı tehdit edebilecek ilaçlar kullanabilirler.

JEL İLAÇLAMA NEDİR VE NASIL YAPILIR:

Hamamböceği İlaçlama

Hamamböceği ilaçlama faaliyetlerini jel yapıda bulunan zehirli kimyasal ilaçlar ile birlikte sürdürmekteyiz. Bu haşere türü genel olarak karanlık, nemin ve sıcaklığın fazla olduğu alanlar içerisinde yaşamayı sever. En çok yemekhaneler içerisinde ortaya çıkar.

Jel hamamböceği var olan ortam içerisinde önemli noktalara sürülür. Böcek jel ilacı yer. Yemesi ile birlikte ölmez. Genelde yuvasına gittiğinde ölümü gerçekleşir. Yuvada yer alan diğer haşerelerde onu yiyerek sırasıyla ölmeye başlarlar.

– Jel ilaçlamanın etkisi uzun sürelidir.
– Jel ilaçlama sizler için ve evcil hayvanlarınız için zararsızdır.
– Jel ilaçlama siz ve evcil hayvanlarınız evdeyken uygulanabilir.
– Jel ilaçlama çevreye zararsızdır.
– Jel ilacın bulaştığı böcekler yuvasına döndükten sonra ölür
ve diğer böceklere de ilacı bulaştırır.

-Jel ilaçlama böcek türleri mücadelesinde en son teknolojidir.

-Jel ilaçlama tamamen kokusuzdur.

-Jel ilaçlamanın insan veya evcil hayvanlara hiçbir zararı yoktur.

UÇKUN MÜCADELESİ ( SİNEK İLAÇLAMA ) :

Sinek grubu ( sivrisinek, yakarca, karasinek ,tatarcık ,lağım sineği , vs ) Ulv makinası ile soğuk sisleme yani boyama şeklinde yapılır.Sinek ilaçlarının tamamı kokusuz ve lekesizdir.

Kan emici özellikleri olan sivrisinekler, kendilerine özgü yapıları olan zararlı hayvanlardır. Ergin bir sivrisineğin karın, göğüs, baş ve kanatlarından oluşan uzuvları bulunmaktadır. Başının iki yanında da antenleri mevcuttur. Sivrisineklerin karın kısımlarında, kendi ağrırlıklarından iki katı kadar kan taşıma kapasiteleri bulunmaktadır. Bu nedenle bir seferde çok fazla kan emebilirler. Ayrıca bu haşereler, üremek için kana ihtiyaç duyarlar.

Sivrisinekler, hayvanların ve insanların kanını emen canlılardır. Deriyle temas ettikleri anda özel bir salgı salgılarlar ve tenin uyuşmasını sağlarlar. Bu sayede sokma işlemi sırasında ten üzerinde hiçbir şey hissedilmez. Bu madde, aynı zamanda kanın pıhtılaşmasını da önler. Sivrisinekler, kan emme yoluyla kan ile bulaşan birçok hastalığı bulaştırır. Bunların başında sıtma hastalığı gelmektedir. Sivrisineklerin bulaştırabileceği hastalıklar saymakla bitmez.

 

mersin böcek ilaçlama

mersin böcek ilaçlama

HEMEN ARA