tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

Tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları ve biyokimya mühendisleri eşliğindeki ekiplerimizle haşere ve kemirgen mücadeleleri yapmaktadır. Bebekleriniz ve evcil hayvanlarınız için bile zararsız, lekesiz ve kokusuz ilaçlarımız, üstün teknik ve meslek ciddiyetimizle yaptığımız binlerce Apartmanlar, Oteller, Moteller, İşyerleri, Okullar, Hastaneler, Lokantalar ve Fabrikalar arasında sizleri de mikrop saçan bu canlılardan kurtarmaya hazırız.mersin böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

mersin böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

Haşerelere karşı mücadelenin başarılı olabilmesi her şeyden önce haşerelerin yaşayışını, özelliklerini bütün incelikleriyle bilmek, tekniğine uygun olarak etkili ve insan sağlığı bakımından güvenli ilaçları uygulamakla mümkündür. Ekiplerimizi yöneten, bu konularda sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı’nca yetki belgeli Ziraat Yüksek Mühendisi, Biyokimya Mühendisi uzmanlarımız ve haşerelere karşı mücadele için yetiştirilmiş uzman elemanlarımız sizlere de hizmet vermeye hazırlar. Gelişen teknolojiyi çok yakından takip eden mersin böcek ilaçlama günümüz ilaçlama yöntemlerine ek olarak, yeniliğe açık, eğitimi temel alan, sık ve periyodik kontroller, tecrit ve sanitasyon önlemleri ile yarattığı müşteri memnuniyetinin dostluğa dönüşmesini heyecanını sizlerle paylaşır.mersin böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

Kokusuz ilaçlama sol yandaki resimde gördüğünüz gibi SIRT POMPASI ile püskürtme şeklinde yapılır. Kokusuz ilaçlama yapılmadan önce hazırlık yapmanıza gerek yoktur sadace mutfak dolabı içindeki ağzı açık gıdalar kaldırılır. Siz evinizde otururken veya işyerinizde çalışırken de kokusuz ilaçlama yapılabilir.

Kokusuz ilaçlama bittikten sonra herhangi bir temizlik vs. yapmanıza gerek yoktur. Bu ilaçlamada evden veya işyerinizden ayrılmanıza gerek yoktur. İlaçlanan yeride kapatmanıza gerek yoktur.
Kokusuz ilaçlamanın diğerlerinden farkı kokusuz olmasıdır. Evcil hayvanlarında ilaçlanan yere fazla yaklaşmadığı taktirde sorun olmaz. Evinizde misafir varken kokusuz ilaçlama yapılabilir. İşyerinizde siz çalışırken mesai saatlerindede kokusuz ilaçlama yapılabilir.
Bu ilaçlamayı yaparken çok dikkatlı olmak gerekir. Kesinlikle ilaç gıda maddelerinin üzerine sıkılmamalıdır. Kokusuz ismi sizi yanıltmasın buda diğer ilaçlar kadar zehirlidir. İlacın temas ettiği gıdalar hemen atılmalıdır. Aksi takdirde ölüme yol açabilir.

tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

1-Kokusuz ilaçlamanın sakıncaları nelerdir.?
Kokusuz ilacı solumak zararlı değildir çünkü kokusu yoktur. Sadece ilaçlama yapılırken gıda maddelerine ilaç temas etmemelidir. Aynı zamanda Mutfak eşyaları Tabak, Tencere, tava, Kaşık, Çatal, gibi benzeri mutfak ekipmanları (malzemeleri) kaldırılıp marketten 4-5 tane büyük boy çöp poşeti alıp içine doldurup poşet ağizları sıkıca düğüm atılır. Böyle yaparsanız bu malzemeleri hiç yıkamanıza gerek kalmaz.
Bu Malzemeleri Üstteki gibi Kaldırmassanız Mutlaka sıvı bulaşık detarjanı koyup sıcak su ile yıkamalısınız.
2-Kokusuz ilaçlamada ilaçlanan yeri terketmeye gerek varmı.?
Hayır terketmenize hiç gerek yoktur. Kokusu yoktur ilaçlanan yerde nefes almanızında hiçbir zararı yoktur. Günlük yaşamınıza huzur içinde devam edebilirsiniz.

tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları
3-Kokusuz ilaçlama nasıl yapılır.?
kokusuz ilaçlama sırt pompasına ilaç ve su doldurarak gerekli yerlere ilaç sıkarak yapılır. İnsan üzerine ve gıdalara ilaç temas etmemelidir.

tarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

4-Kokusuz ilaçlamadan sonra temizlik yapılmalımıdır.?
Kokusuz ilaçlamadan sonra ince temizliğe gerek yoktur. Sadece mutfaktaki ilaçlamadan önce kaldırmadığınız Tabak, Çanak, Tencere, Tava, kaşık, çatal, yani mutfak eşyalarını sıvı bulaşık deterjanı koyup sıcak su ile yıkanmalıdır. Mutfak dolap içleri ve dolap kapıları mutfaktaki masa ve mermer üzeri sıvı sabunlu bez veya süngerle silinmelidir.
not:Kapı çerçeveleri fırın ve buzdolabı arkaları süpürkelikler 15 gün silinmemelidir. Amaç ilacın kalıcı tesiri sayesinde dışarıdan gelen ve yumurtadan çıkacak böceklerinde ilaca temas etmesini sağlayıp onlarında ölmesidir.
5-Kokusuz ilaçlama hangi haşereleri öldürür.?
Hamam böceği, Kalorifer böceği, Karafatma, Oryantal hamam böceği, Amerikan hamamböceği, kakalak, sinek, sivrisinek, örümcek, Tatarcık sineği, Gümüş böceği, Güve, Dana burnu, Karıncayı öldürür.
6-Kokusuz ilaçlama hangi böcekleri öldürmez.?
Kokusuz ilaçlama zor ölen böcekleri öldürmez bu defalarca denenmiştir. Bunlar pire, Tahta kurusu, Tesbih böceği, Kene, Yaban arısı, Ağaç kurdu, salyangoz, Çıyan, Kırkayak, deri böceği, gibi haşereleri öldürmez. Biz akademik bilgi ve eğitime sahip bir firmayız bu böcekler üzerinde çeşitli deneyler yapıld

Dostluğumuzu Sürdüreceğimiz Nice Yıllara…

Saygılarımızla Mersin Böcek İlaçlama

mersin ilaçlama,ilaçlama mersin,mersin haşere ilaçlama,haşere ilaçlama mersin,haşere ilaçlama firmaları mersin,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri,mezitli böcek laçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersin böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları btarsus böcek ilaçlama şirketleri telefon numaraları

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA