mersin böcek ilaçlama fiyatları

mersin böcek ilaçlama fiyatları

mersin böcek ilaçlama fiyatları

mersin böcek ilaçlama fiyatları

mersin böcek ilaçlama fiyatları

10-15 mm uzunluğunda parlak siyah renklidir. Erkeklerde kahve renkli iki kanat vardır. Dişiler oval ve iri, erkekler ise daha ince yapıdadır, halk arasında KARAFATMA olarak anılırlar. Genelde lağım sistemi, bodrum, depo, bina boşlukları ve daha az olarak da ev içlerinde yuvalanır. Kara fatma havalar ısınınca komşu binalara kadar her yeri istila eder. Kış aylarında ana yuvalarına çekilir. Ömrü 6 aydır, her türlü gıda ve organik maddeyi yerler.

Kara fatma çok pistir ve her şeyi yer. Her tür pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktiftir. Kara fatma’nın evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyolardır. Hemen hemen bütün zamanını yuvalarında, duvar delik ve çatlaklarında saklanarak geçirirler, karanlığı sever ve geceleri aktiftirler, çok dayanıklıdırlar. Bilinçsiz ve amatörce yapılan kara fatma mücadelesinde ilaçlara çok çabuk direnç kazanır. Bina içinde bir gecede 10 kat birden dolaşabilir. Gece boyunca yaklaşık 4,5 km yol kat edebilir. Marketten,ufak bir poşet içinde veya bir yumurta paketinde evinize gelebilir.

 

Pazar eşyaları ile, sebzelerle veya kolilerle bilinmeden taşınmış olur. Apartman temizse sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. İhmal edilirse diğer dairelere de yayılarak rahatsızlık verir ve masraflara neden olur. Örneğin 30 daireli bir apartmanda 6-7 dairede üreme başlamışsa, bütün apartman dairelerinin komple ilaçlatılması en doğru harekettir. Bu yapılmazsa kara fatmalar daireler arasında dolaşır ve sorun zaman içinde kronikleşir. Kısmi ve ferdi mücadele başarılı olmaz. “Dizanteri, Gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, Alerjik Reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar”.

Hamam böcekleri arasında mersin böcek ilaçlama fiyatları değişebilir 2-3 cm büyüklüğünde, hemen hemen her yerde, gıda gibi her şeyi düşünmek gibi, canlı. Böcekler arasında en hızlı büyüyen bu böcekler, nemli ve sıcak alanlarda daha hızlı, ve dahası, kısa bir zaman içinde kapalı bir alanı işgal edebilir. Uygulama ile mücadele etmek mümkündür farklı uygulama teknikleri için bu canlılar arasında en zor yaratıklar imha önce yapılır. Sıvı ve jel ilaçlar sonucu yardım alarak şirketin Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış almak için en verimli operasyonlar ile savaşmak için kullanarak böcekler gereklidir mersin böcek ilaçlama fiyatlarıyapılabilir.Kapalı, sıcak ve ıssız yerlerde, yuvalama ve üreme başlangıç hamamböceği kadar alanı terk etmeyen yiyecek bulabilir. Sıcak havalarda daha hızlı soğuk hava gibi virüsler çoğalır ve bu hayvanları canlı, son derece dayanıklı bir oluşturabilirsiniz. Başımı kes, eğer ışıkta canlı ve hızlı bir hamamböceği hareket hassasiyeti elde sensörler için güçlü teşekkürler çalıştırmaya devam ederse. Aynı şekilde, gıda böcekler, fırın, cafe, kafeterya, gıda gibi bu tanımlamak için de kolayca mümkün olduğu alanlar hizmet genellikle.mersin böcek ilaçlama fiyatları

İlaçlama ve buharlı uzman yardımı ile şirketler gerekli tarafından bu alanda sonuca ulaşmak için hamamböceği sağlıklı uygulamaları püskürtme tekniği ile yapılabilir. Basit yöntemlerle profesyonel yöntemlerle haşere kullanılmalıdır bu kadar zor olmak zorunda değil. Sadece bu yaratığın yöntemleri ile yapılan mücadeleyi zorlaştıracaktır ucuz ve kalitesiz, ilaçlar, bağışıklık sistemini güçlendirmek gibi, başa çıkmak mümkün değil. Jomokers, beetle, beetle ısıtıcı bu tür böcekler için kaliteli ve etkili ilaçlar için bir uygulama kullanarak varlık alanında ve son olarak, her ikisi de yeniden giriş alanı önlemlere karşı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA