mersin bina ilaçlama fiyatı

mersin bina ilaçlama fiyatı

Karınca
2-4 mm büyüklüğünde siyahtan kahverengiye, kırmızıdan siyaha kadar renklerde bir çok karınca türü vardır. Kanatlı karınca türü ise 5-8 mm uzunluğunda kahverengi olup iki adet uzun kanadı vardır.Yuvalarını su ve yiyecek kaynaklarına yakın yaparlar ve rotaları da bu eksendedir. Ev içinde görülenler genelde isçi karıncaların yiyecek aramalarından kaynaklanır. Süpürgelikler ile çatlaklarda, deliklerde, saksı içlerinde yuvalanırlar. Koloniler halinde yaşarlar.
Karasinek
0.5-1 cm boyunda Orta büyüklükte, grimsi – siyah renktedir, kanatlarının ön kısmında, göğüs kısmının önünde 4 adet şerit şeklinde çizgi ile ayırt edilir. Çöp ve gübre gibi nemli organik madde bulunan yerlere 100-150 tanesi yığın halinde yumurtalarını bırakır. Çıkan larvalar organik maddelerle beslenir ve sıcak havada ortalama 7-8 günde sinek olarak uçar. Çok çabuk ürerler. Her türlü gıda ve çöp artıklarıyla beslenirler ve ortalama 3 km uçarak çevrede insanların yaşadığı her yeri istila ederler ve vücutlarında çok çeşitli hastalık mikropları taşıdığı için her dolaştığı şeye mikrobu bulaştırırlar. Zira her 5 dakikada bir gezdiği yerlere dışkı bırakırlar.

 

Karasinekler en yaygın ve dünyanın her yerinde bulunabilen sineklerdir. İnsanın yaşadığı her yerde bulunurlar. Kirli ve  çöplük alanlarda yaşarlar. Hastalık taşırlar. Dolayısıyla iç alanda minimize edilmelidir. Yalayıcı-emici ağız yapısına sahiptir. Dolayısıyla katı yiyecekleri yiyemezler. Sindirim sıvılarını besinin üzerine boşaltmak suretiyle dışarıda sıvı hale getirirler ve besini sıvı şekilde vücutlarına alırlar.

Karasinekler özellikle taze hayvan gübreleri üzerinde ürerler ve çiftliklerde oldukça yaygındırlar. Köpek dışkılarının günlerce üzerinde kaldığı çimler üreme alanlarıdır. Nadiren iç alanda ürerler. İç alanda üreme yerleri temizlenmemiş çöp konteynırları veya mutfakta çürümüş sebze, meyve artıklarının üzerileridir. Ev ve işyerlerinin etrafındaki karasinek probleminin nedenleri;

1) . Evcil hayvan dışkıları ve bina etrafındaki çöp konteynırları ile binalara giriş yapabilmektedir

2) Pencere ve kapı etrafındaki açıklıklar sineklerin binaya giriş yapmasına neden olmaktadır.

Problemi önlemek amacıyla;

  • Çöpler, çöp kutularına plastik torbalar içerisinde atılmalıdır. Plastik torbalar, çöplerden kokunun yayılmasını ve sineklerin bu alanlara toplanmasını önlemektedir.
  • Çöp kutuları binadan mümkün olduğunca uzakta tutulmalıdır.
  • Evcil hayvan dışkıları düzenli olarak temizlenmelidir.
  • Kapı ve pencereler kapalı tutulmalıdır. Etrafındaki aralık ve çatlaklar uygun malzeme ile kapatılmalıdır. Pencerelere sineklik takılmalıdır.

Bina içinde ve yakınında var ise ölü hayvanlar derhal atılmalıdır.

Firmamız haşere ile mücadele etmeye devam ettikçe, böcek ilaçlama, Akrep ilaçlama, pire ilaçlama mahalleleri mersin püskürtme ilaçlama ve fare böcek vb. Böcek ve haşere kontrol servisimiz bir telefon kadar yakınınızda zeytinburnulu zeytinburnu.mersin  Belediyesi haşere kontrolü haşere kontrol ilaçlama için yıllarca taviz vermeden kaliteli hizmet kalitesini ilçelerinmersin  olduğu için haşere kontrol hizmetlerine ilaçlama hizmeti diyebilirsin günün her anı.
mersin ilaç ve sağlık böcekmersin  ve biz mahallemizde kullanımı kontrol ve ilaçlama hizmeti ilaçlama Bakanlığı onaylı haşere. İlaçlama böcek ilaçlaması ilaçlama, jel ilaçlama yöntemleri kokulu biz kullanıyoruz arasındaki mersin  mersin mersin ilçe kökler şeklindedir. mersin  kokusuz kokusuz böcek ilaçlama ilaçlama, siz çayınızı içerken evi terk etmek gerek servis tarafından servis edilir. Servis mersin  öte yandan hastanelerde tedavi görürken jel ilaçlama mersin  ilaçlama servisi ilaçlama jel ilaçlama hasta Hizmetleri sağlar. Eve iş kokan bir kaç saat ilaçlama terk edilmesi gerekirken önemli alanlar mersin

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA