mersin banka ilaçlama

mersin banka ilaçlama

Kalorifer böceği, bit, pire, kene, hamam böceği, fare gibi zararlı haşere türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerini yoğun bir şekilde gerçekleştiren Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama, 24 saat hizmet sağlamaktadır. Böcek ve fare türleri ile mücadele insan sağlığı için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu canlılar bulundukları alana yumurtalarını bırakarak alan içerisine dağılırlar.

Yaz aylarında hava sıcaklarının artmasıyla birlikte haşereler yoğun olarak görülmektedir. Özellikle yeşil alanların yoğun olduğu bölgeler haşere türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Yeşil alanların periyodik olarak ilaçlanması haşerelerin üremesine fırsat tanımayacaktır. Çünkü dış ortamlarda oluşan haşereler yaşam alanlarımızın odak noktası olan evlerimize kolayca geçiş sağlamaktadır. Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama, ev dahil olmak üzere kapalı ve açık tüm bölgelere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare ve Haşere Türleri;

  •  kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık
  • gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Böcek ilaçlama mersin, tüm zararlı fare ve haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı servislerimiz güvenli hizmetin daimi adresidir.

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Tifüs
  • Gıda zehirlenmeleri
  • Cilt rahatsızlıkları
  • Alerjik hastalıklar

Haşerelerin zararları en çok insanların sağlığına zarar vermektedir. Mikrop ve virüs taşıyıcı haşerelerden kurtulmak sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yapılacak en etkili çözüm yolu, haşere görülen tüm alanların profesyonel yöntemlerle ilaçlanarak dezenfekte edilmesidir. Aynı zamandan böcek ve fare türleri tarla, bahçe, sera gibi alanlara ekili mahsullerde büyük zarar verirler. Yeşil alanlarda oldukça fazla üreyen haşere türlerine karşı mersin böcek ilaçlama, koruma sağlayarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Böylece yeşil alanlar ve ekili mahsuller zarar görmeden haşereler etkisiz hale dönüştürülür.

Servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA