mersin alo böcek ilaçlamacı

mersin alo böcek ilaçlamacı

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama oldukça önemlidir çünkü hayatımızın en büyük bölümü evlerimizde geçiyor. Sağlıklı yaşamak istiyorsak işe evimizi koruyarak ve doğru zamanlarda böcek ilaçlama uygulaması yaptırarak başlamalıyız. Evlerimizde istenmeyen canlıların rahatça yaşayabilmesi ve çoğalabilmesi için uygun ortamlar bulunmaktadır.  Başta mutfak olmak üzere. Böcek probleminin çözümü için elbette profesyonel ilaçlama yaptırmak gerekir. Ancak evinizin yalıtım durumu ve hijyen konusu da son derece önemlidir. Sonuçta evlerimiz ya apartman dairesi ya da çevresel koşullara daha açık müstakil yapılar. Dolayısıyla apartmanların ortak alanları ve bahçeler de evlerimizde yaşanabilecek olası sorunların başlıca sebebidir. Böceklerin yaşadığımız alanlara girişini engellemek ve alınan tüm önlemlere karşın girenlere de ev içinde uygun koşullar yaratmamak böcek problemiyle başa çıkabilmek için en büyük silahlarımız.

Böcek Avcısı

 

Biz kimiz?

Biz, sağlıklı ve temiz bir ülkede yaşamak için projeler üreten, dünyada ilaçlama işinin nasıl yapıldığını durmadan araştıran, ilaçlama sektörüne yenilikler getirmek isteyen bir kuruluşuz. Böcek ilaçlama hedeflerimizden sadece bir tanesi, daha önemlisi ilk adımı.

Neden varız?

Cevabı çok basit. İlaçlama konusu hem insan, hem de toplum sağlığı açısından çok önemli. Böyle olmakla birlikte, nedendir bilinmez, ilaçlama uygulamaları genellikle bilimsellikten uzak, yasal olmayan kişiler tarafından yapılmaktadır. Amacımız, getirdiğimiz yeniliklerle böcek ilaçlama sektörüne de dünya standartlarını getirmek. Hatta bir adım daha öteye gidip yepyeni ilaçlama modelleri yaratmak.

Ne yaparız?

Evinizde ya da işyerinizde sağlıklı, hijyenik ve korkmadan yaşayabilmeniz için üzerimize düşen her şeyi yaparız. Mesela evinizi ya da işyerinizi her türlü böcekten arındırmak için çalışırız. Yaşam alanlarınızda görmeyi istemediğiniz kısacası hayatınızı paylaşmak istemediğiniz böcekleri ve kemirgenleri profesyonel ilaçlama metodlarıyla sizden uzakta tutarız.

Nasıl yaparız?

Bilgiyle, bilimle, teknolojiyle, özenle ve güvenle. Çalışanlarımız mesleki bilgilerini durmadan yeniler. İlaçlama teknisyenlerimiz Kurallara eksiksiz uyar. İlaçlarımız dünyada yeterliliği defalarca kanıtlanmış, yerel ve uluslar arası kuruluşlarca onanmış, güvenlik sertifikalı ürünlerdir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA