lağım logar ilaçlama

lağım logar ilaçlama

lağım logar ilaçlama

lağım logar ilaçlama

lağım logar ilaçlama sadece bir canlının değil birçok kemirgenin bunların başında ev faresi olmak üzere çok sayıda memeliye verilen ortak isimdir. Halkımız arasında birçok farklı türleri olduğundan büyüğüne sıçan küçüğüne ise fare ismi verilmektedir. Büyüklükleri fark etmeden koşarlar, sıçrarlar, tırmanırlar ve yüzerler. Bu birçok canlıda olmayan özelliklerdir. En çok kabuklu yiyecekleri severler. Yapıları gereği en dar olarak görülen yerlerde zorlanmadan geçerler. Boruları veya duvarları kemirerek farklı taraflara ulaşırlar. Ayrıca yüksek yerlerden düşmelerine rağmen hiçbir zararlılık görmezler.

Genelde canlıların yediği her şeyden yeme özellikleri de vardır. Tabi bu yedikleri ürünlerin birçoğunu kemirerek yok ederler. Suyu ise yedikleri besinlerden karşılayarak temin ederler. Fareler normal bir canlıya göre daha fazla hızlı bir şekilde koşarlar. Ayrıca farelerin üreme özellikleri gereği deneylerde de sıkça kullanılmaktadır. Deneyde kullanılan bu canlılar insanların bulunduğu birçok ortama kolaylıkla uyum sağlayabilmektedirler.

Fareler yaşadığımız ortamları fazlası ile seven canlılardır. Bu yüzden ortamda ki ürünlerimize zarar verebilmektedirler. Bu zararın yanı sıra bizim sağlığımız üzerinde de çok büyük zararları olabilir. Bu yüzden canlının olduğu ortamlar ilaçlama yöntemi ile temizlenebilir. Çünkü bu canlı ısırdığı zaman ağzında ki tüm zararlı mikropları sizlere bulaştırabilir. Ayrıca salyasında ki madde ile sizleri ısırdığı fark etmeye bilirsiniz. Bu yüzden sizin sağlığınız üzerinde büyük zararlara neden olabilir.

Bu yüzden fareleri insanların yaşadığı ortamdan ilaçlama yolu ile uzaklaştırmak gerekmektedir. Biz bu konuda gerekli deneyime sahibiz. Uzman ekibimiz ile ilaçlama konusunda sizlere çalışmalar yaparak sizi bu tehlikeden uzaklaştıracaktır. Bu işlemler için kullandığımız ürünler Bakanlık olarak

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA