kuş piresi ilacı

kuş piresi ilacı

kuş piresi ilacı mersinböcekilaçlama,mersin böcek ilaçlama,mersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin haşere ilaçlama şirketleri,böcek ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,mersin ev ilaçlama,ev ilaçlama mersin,işyeri ilaçlama mersin,mersin işyeri ilaçlama,mersin sinek ilaçlama,mersin fare ilaçlama,fare ilaçlama mersin,gümüş böceği ilaçlama,fare ilaçlama,hamam böceği ilaçlama,mutfak böceği ilaçlama,ev böceği ilaçlama,

Evinize ya da iş yerinize Pire ilaçlama yaptırmadan önce kısaca pireler hakkında bilgi edinelim. Pire ilaçlamayöntemleri diğer haşere ilaçlama yöntemlerine göre belirgin olarak farklılık gösterir. Bunun ana sebebi ise pire vücut anatomisinin diğer haşerelerden oldukça farklı olmasıdır.

kuş piresi ilacı

Pireler omurgasız grubuna dahil olan eklem bacaklı sınıfından olup boyları 2 ile 4 mm arasında değişen kızılımsı kahve renge sahip olan haşere türleridir.
Bu zararlılar yapısal olarak yassı yapılıdırlar ve de bu yapıları hayvan tüyleri arasında oldukça kolay hareket etmelerini sağlar. Pirelerin toplamda 6 adet ayakları ve de ayaklarında konakçısı üzerinde çok iyi tutunabilmesini sağlayan pençeleri bulunmaktadır. Evde görülen pire daha çok kedi ya da köpekler aracılığı ile evlere taşınan pire türleridir.Pirelerin en büyük özelliklerinden birisi de çok güçlü sıçrama özelliğine sahip olmalarıdır. Öyle ki bu haşereler dikey olarak 20 cm ,yatay olarak ise 40 cm zıplayabilir. Pire türleri arasında en çok görülenleri şu şekilde sıralayabiliriz. insan piresi, kedi piresi, köpek piresi,  toz piresi, pamuk piresi ve de kuş piresi.  Pireler yumurta bırakarak ürerler ve de uygun sıcaklığa sahip olmaları halinde çok hızlı bir şekilde çoğalmaya başlarlar.

kuş piresi ilacı
Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde 2 ,000 adet gibi inanılmaz yavru sayısına ulaşabilen pireler yumurtalarını toz, toprak içine ve zeminlere gelişi güzel bir şekilde bırakırlar.  İnsan piresi ise yumurtalarını elbiselerin dikişli kısımlarında, yaka altlarına bırakırlar . Yeterli ısıyı yakaladıklarında  8 ile 10 gün içinde pire olarak ortaya çıkarlar, eğer ortam ısısı yeterli gelmezse olgunlaşmaları 85–95 güne kadar uzama gösterebilir. Evinizde işyerinizde pire görüyorsanız veya şüpheleniyorsanız mersin böcek ilaçlama ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

 

kuş piresi ilacı

Haşere Kontrol hizmetleri konusunda, sektörümüzün en büyük sıkıntısını maalesef konut ilaçlamaları oluşturmaktadır. İnsan sağlığı hiçe sayılarak bilinçsizce yapılan ve sadece ticari amaç güderek çalışan birçok ruhsatsız firmanın bulunması ve bu tarz firmaların bastırdıkları el broşürleri ile apartman girişlerine ve çöp konteynırlarının üzerine yapıştırdıkları ilanlarla insanlarımıza ulaşmaları sebebiyle vatandaşlarımız, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını tehlikeye atmaktadırlar.

Bu konuda yapılması gereken; ilaçlama hizmetini alacağınız firmanın yeterlilik ve kalite belgelerini ve hizmeti verecek olan kişilerin konu hakkında eğitim aldıklarını sorgulamanızdır.

Konutlar da yapılan uygulamalarda en önemli husus kullanılacak kimyasalın insan sağlığına zarar vermeyen ancak haşerelere karşı etkili olan grubun seçimidir. Evlerimizin çoğunlukla mutfak, banyo, tuvalet vb ıslak zeminlerin olduğu kısımlar ile kazan dairesi, tavan aralığı ve balkon benzeri bölgelerinde barınırlar. Servis Teknisyeni uygulama öncesinde detaylı bir inceleme yaparak haşerelerin yuvalarını tespite yönelik gözlem yapar. Bu tespit sonrasında uygulanacak yöntemi belirleyerek faaliyete geçer.

kuş piresi ilacı

kuş piresi ilacı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA