kafe ilaçlama mersin

kafe ilaçlama mersin

kafe ilaçlama mersin

kafe ilaçlama mersin Küçük, kanatsız, yassı renklerin yaklaşık 3.300 değişik türü olan Phthiraptera ekip ve kirli beyaz üzerine siyah enayiler. Çin halk üzerinde anoplur için lavabonun alt ekip üyeleri, ve onlar sadece memeliler Narlıdere bu alt takımı seçildi, “gerçek bit” da denilmektedir. İnsan vücudunun bütün parçaları dışında bitler, hayat evrelerinin tamamını canlının vücudunda narlidereladik, harcıyorlar. Vücut biti giysi kıvrımlarında sadece. Yumurtalarını kapalı bir bit sirke denilen, bireysel veya saç,tüy ve saç bırakırlar kökleri kalınlaşmış. kafe ilaçlama mersin İki ay içerisinde 5000 yumurta dışında tek bir bit birakabilir.bitler genellikle kendi narlıdereları değiştirin.kafe ilaçlama mersin kafe ilaçlama mersin

DERİ BÖCEKLERİ İLAÇLAMA /

Ergin 7-9 11-13 mm larva sarımsı kahverenk vücut saç ile örtülüdür olgun. Vücut sonunda uzun bir kıl demeti bulunur. Kışın, adult genelde ağaç kabukları altında bulundu ve para harcıyorlar. Mayıs ya da haziran ayında deponun etrafında uçan yumurtalarını bırakırlar. 10-15 gün yumurta damla gıda çevredeki larvaları ile beslenirler. Çevre, gıda, odun veya akşam kurşun bile pupa bir delik açarak Pupa ve hazırlamak. 18-20 C, yumurtadan yetişkine kadar 40-50 gün için. Yıl 1-5 kez dol. Ergin ömrü bir yıldır.kafe ilaçlama mersin

SİYAH HALI BÖCEĞİ / HAŞERE KONTROL

Ergin 3-5 mm olgun larva 7-8 sert gövdesi üzerinde mm ve koyu kahverengi kıllarla kaplıdır. Yumurta 6-11 günde açılır. Yetişkinler 35-40 gün yaşıyor. Devlet gıda 260-640 güne göre larva dönemi. Larvalar yün,ipek ve onlara elbise, kürk, deri, kıl, tüy, ölü böcekler, kitap ve toz süt yemi yapımı. Eşya ve gıda deposu, ortak, bu türü.kafe ilaçlama mersin

kafe ilaçlama mersin

kafe ilaçlama mersin

TESPİH BÖCEĞİ / HAŞERE KONTROL

Bodrumlarda ağaç kabukları altında rutubetli yerlerde, tespih böceği kendisini küre şekline canlı. Boyu yaklaşık 2 cm. Rutubetli ve sebze artığı olan her yerden çıkabilir yaşıyor, tespih böceği, çatı ve bodrum bodrum nerede onlar gibi. Saksı bitkilerine zarar verirler. Tehlike tesbih yumrulara, bu adı aldıklarını hissettim.

FLYS / HAŞERE KONTROL

Bu böceği ev sineği (musca domestica) olarak bilinir. İki kanatlı () aile muscidae Diptera. Yerleşim ve hemen hemen her yerde. Çürümekte olan organik atık ve çöp yem. Bu ağız yok-bite yalayıcı için gelişmiş emici teşkil etmez. Bu nedenle, insan ve memeliler, ama değil, bacakları ve vücutları binlerce hatta milyonlarca insan için zararlı maddeler ve mikroorganizmaların gıda ve içecek bulaştırmak suretiyle önemli bir role sahip olan pek çok hastalık taşıyan sinek, tahtakurusu, akrep, hamam böceği, pire, bit değil ilaca dayanıklı.

TATARCIK / HAŞERE KONTROL

İki kanatlı () “phlebotamidae” aile Diptera takımı. Bütün sıcak ülkelerde ve sadece kadın cinsi bol Akdeniz ikliminde bulunan bu kan emen sivrisinek yetişkinlere benzer uçar. Çünkü onlar, iyi uçucu nerede onlar çok daha fazlasını alıyorlar. Çoğunlukla gündüzleri, geceleri, yerlerde meydana saklanırken gözlerden uzak ve şiddetli ağrı, kızarıklık ve kaşıntı. Tatarcık dişiler genellikle yumurta ve bir kez ölür. Ancak, bu evrimin birkaç kez yenilenir. Yumurta ve larva veya sulu veya organik atık gelişmek batakli. Şark çıbanı, kala-sandfly fever gibi, insan taşınmasında aktif rol azar hastalıkları.

SİVRİSİNEK / HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ

Bu sivrisinekler “Virüs Ansefalit” cins ve hastalıkları, sıcak bölge “filaryaz” taşıyıcılar görüldü. Organları yüzeyinde dinlenme dinlenme, hortum, aşağıya doğru kavisli sivrisinek paralel. Tek renk kanatları. Temiz veya kirli, yumurtalarını bırakmak için tatlı su. Yumurtalar kümeler halinde yüzerler. Su 45 yüzeyinde larvaları derecelik bir açı baş aşağı asılı. Hayat gün, sivrisinekler, ıslak, nemli ortamlarda 10-14 sivrisinekler genellikle toplu olarak görüldüğü gibi döngüleri.

GÜVE / HAŞERE KONTROL

Kelebeğin vücudu ve kanatları homojen olarak parlak altın renginde, 13 mm kanat açıklığına sahip, olgun larva 13 mm dir. Dişi kelebek yumurtalarını gıda ortamına yapıştırarak taşıyın. A sütununda yem örerek kendilerini larvaları. Yemek varken tekrar bir tüp ile beslenmeye devam ederler örme tarafından yapılıyor. Yaka elbise, dikimi, koltuk altı vb altında bu tüpler. ağların varlığı ile alanlarda yer almaktadır, güve anlaşılmaktadır. Yün, ipek, kürk, deri malzemeleri, mobilya kaplamaları, yemek yeme gibi larvaları ciddi hasara neden olabilir. Uygun olmayan 8-24 ay içerisinde atıl durumda kolon ortamı. Uygun koşullarda larva dönemi 30-35 günde tamamlanır. 8-10 gün Pupa dönemi yazın, kışın 21-28 gün sürer. 3-4 yıl içinde ısıtmalı bina, dol az 1 dol daha ısıtılır.

AVCI BÖCEK / HAŞERE KONTROL

İnsanlarda yaban arıları ısırmaları ve alerjik reaksiyonlar zarar vermek. Ağacın dalları yaban arıları ve binaların çatı içinde moors, veya yer altında yuva. Bu hayvanlarla mücadelede, yabani arılar gıda ve su birikintilerinin ortadan kaldırılması çekti. Çekici yemler gibi mekanik tuzaklar arılar burada zaman sağlanır girmek için yerleştirilen ve çözemediler. İlaçlar direkt mücadelede kimyasal yuvaları. İlaçlama, yaban arıları olduğunda çok önemlidir içeride.

AKREPLER / AKREP İLAÇLAMA SERVİSİ

Pençeleri ve kolayca tanınabilir ile uzun kuyrukları. Akrepler zaman zehirli insanlar poke ‘ em iğne ısıtmalı olacaktır. Akrepler geceleri ve gündüzleri taşlar, ağaç delikleri,enkaz, tavan aralarında ve evlerin alt kısımlarında saklanır altında hareket edecektir. Akrepler, böcekler,örümcekler, kırkayaklar, böcekler siyah tespih böcekleriyle beslenirler. Çoğunlukla etobur, çok az bitki suyu ile beslenirler. Akrepler bir yıl veya açlığa tahammül ediyorlar bu yüzden bazı tespit edilmiştir. Kurak yerlerde ve özellikle sıcak bölgelerde. Akrepler kara toprak kuluçkada çok derin.

KARINCALAR / KARINCA İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Topluluk oluştururlar ile sosyal yaşayan, yapıları ve farklı sınıflardan görevler. İşçi sınıfının en kalabalık bölümü. İşçiler korelmistir.besin sağlama, yuva yapma, cinsel organlar-bina,savunma ve yavru bakımı, gibi işlevleri gerçekleştirir. Kraliçe eşeysel organları gelişmiştir. Onlar sadece yumurta bırakırlar. Çiftleşme döneminde kümes hayvanları ile ayrılan işçiler. Karıncalar canlı 15-20 yıl bazılarıdır. Erkekler, işçiler ve belirgin kraliçe karıncanın ince olması gibi. Kanatlar, karıncalar hemen çiftleşme, yuva, erkeklerden uzak, birkaç gün içinde ölürler sonra yok. Kraliçe ilk mart ayında yumurtalarını bırakmak için olduğunu ve kümes hayvanları arasında ilk cinsel yumurta bireyler oluşur bırakmaya başlar. Karıncalar eylülde yumurta bırakma durur. Bir çok tür besin depo, kepekli tahıllar ve özellikle yuvalarını. Evlerde istenmeyen görüntüler oluşturmak için mücadele etmelidirler. Yuvalarının tahrip edilmesi mücadelede, kraliçenin bulunması ve elimine edilir. Kış iç mekanlarda yuva bulmuş olsalardı sırasında karıncalar düşünülmelidir. Yaz aylarında dış mekanlarda yuva tercih ediyorlar. Kimyasal, halk sağlığı Sağlık insektisitlerin kullanımı Bakanlığı tarafından ruhsat sahasında kullanılması tavsiye edilir.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ, GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA ŞİRKET

7-10 mm gövde. Gümüş üst kısmı erime pullarla kaplıdır. Renk yumurtadan yeni çıkmış civciv ve beyaz. Gümüş böceği 100 bırakır, hayat devresi bir yılda tamamlanır, 2-3 yıl gümüş böceklerinin erginleri karşılaşır. Un fabrikaları ve depoları, kütüphane, ev ve kağıt böceklerin ortak depolar. Gümüş böcekleri ve los, şekerli, unlu maddelerle, kağıt ve kağıt ürünleri yem gibi sıcak ve nemli. Pamuk, naylon, kitap ciltleri, duvar kağıdı, nişastalı malzeme besleme.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA