ilaçlama şirketleri mersin

ilaçlama şirketleri mersin

ilaçlama şirketleri mersin

ilaçlama şirketleri mersin

GÜVESİ ilaçlama şirketleri mersin
(LAPİDOPTER A: TINEIDE A)

Homojen bir gövde ve 13 mm kanat açıklığına sahip parlak altın rengi bir kelebek, kanat olarak, 13 mm larvaları olgun. Dişi kelebekler yapıştırarak Tutturu besin ortamı üzerine yumurta bırakırlar.Larvalar bir coco örme onlara beslenir. Bir tüp devam beslemek için daha fazla gıda olduğunda tekrar Örgü.Yaka altında Bu tüp elbise, dikiş araları, böylece koltukaltı ve. bir yerde bulunması ile ağında bu güve anlaşılmaktadır yatmaktadır. Larva yün, ipek, kürk, gibi malzemeleri yiyerek deri mobilya döşeme önemli hasara neden olabilir. Coco uygun olmayan çevre 8-24 ay içinde uyuyan kalabilir. Uygun koşullarda 30-35 gün tamamlanır.pup yaz dönemi larva dönemi 8-10 gün, kışın 21-28 gün. Isıtmalı binalarda yılda 3-4 nesil, ısıtmalı mAyAnlArdA biri döllenmiş.

 

 

Eşek Arıları
(Hymenoptera: Vespidae)

Yaban arıları sokması insanlarda ve zarar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Binalar veya yeraltı yuva tavan arasında ağaç dalları, çalı ve eşekarısı.

Bu hayvanları mücadele için cazip yiyecek Wasp ve gölet ortadan kaldırmak için önemlidir. Mekanik tuzaklar içine yerleştirilen çekici yemler burada izin verilir ve girdikleri zaman arılar kaydedemezsiniz. Kimyasal kontrol koyda doğrudan püskürtülür. Ilaçların; yabani arıların içinde çok önemli olduğunda yapılır.

 

 

 

akrepler
(Scorpionidea)

Tanınabilirler.akrep kolayca uzun kuyrukları ve pençeleri ve zehirli iğne rahatsız olan insanlar ağaç kovuklarında, enkaz, çatı katları, kayaların altında gündüzleri geceleri batırırlar.akrep hareket ve evin alt kısmında depolanır zaman. Akrepler, böcekler, örümcekler, kırkayak ve kara böcekleri tespih beslenirler. Çoğunlukla etobur bitki onlar oruç dayalı tespit edilmiştir küçük sene bir olarak beslenirler.bazı su ile ayıklar vardır. Klik sesi Özellikle kurak ve sıcak bölgelerde bulunurlar. Birçoğumuz toprak ve yuvaya derine gitmek. Büyük bir vücudun orantılı dar spawn değil geçebilirler.akrep düz yapısı nedeniyle aralık, ancak bunun yerine doğum anne onu geri taşındı bir süre sonra yavrular, yavru kedi canlı doğurur rağmen.

Bu alanın bozulmasına karşı mücadele saklanan büyük önem taşımaktadır. Akreplerin tuvaletler, boru giriş yerleri, tavan araları, taş yığının dışına gibi bodrum yerleri ve ilaçlar olmak odunluk Mağaza pestisitler. Kullanılan fileleri Yatarken Ayrıca tavandan düşmelere karşı akrep sokmalarının korunacak.

 

 

 

 

KARINCALAR
(Hymenoptera: Formicidae)

Sosyal yaşam, yapısı ve toplum oluştururlar farklı sınıfların görevleri. kısmıdır.işçi işçilerin kalabalık sınıf cinsel organlarını zayıflamış. Bu yumurta cinsel organların getirirler.kraliç ebeveynlik gibi toplayıcılık, yuvalama, savunma ve gerçekleştirmek fonksiyonları oldukça gelişmiştir.sade bırakın. Işçi çiftleşme döneminde kanat ayrılır gerçeği ile. Bazı 15-20 yıl yaşıyor. Erkekler; işçiler ve kraliçeleri ince olmak onların ayrılır.kanat atmak anlamlı gelen, hemen çiftleşme yuvaya sonra uzak erkeklerden birkaç gün içinde ölür. Mart ayında ilk kraliçe yumurtlayarak başlar ve durur oluşur.eylül yumurtlama kanatlı cinsel bireylerde ilk yumurta.

Onlar kraliçenin varlığı mücadele yapılmalıdır.mücadele yuvaları imha için oluşturmak ve yuvasına onlar olmalı onlar kapalı ise kışın edilmesidir.karınc mağazalar ortadan istenmeyen taşırlar.ev görüntüler özellikle tahıl taneleri yuvaları, bir çok gıda mağazaları nazik ve kabul. Ederler.kimyasal gibi açık havada yuvaya tercih yazın; Sağlık Bakanlığı, halk sağlığı alanında kullanılan böcek kullanılması tavsiye edilir lisanslı.

 

GÜMÜŞ BÖCEĞİ
(Lepisma saccharina)

Vücut 7-10 mm. Yeni yumurtadan civciv ile erişkinlerde gümüş pul üst kaplıdır.yumurta beyaz. Bir dişi 100 kadar yumurta bırakır, yaşam döngüsü bir yıl içinde tamamlanır, yetişkinler 2-3 yıl yaşarlar. Sıcak ve loş, tatlı, unlu maddeler, kağıt ve kağıt ürünleri gibi yerlerde yaygın böceklerdir.neml fabrikalar ve depolar, kütüphaneler, ev ve kağıt depolama ile sağlanır. Pamuk, naylon, kitap ciltleri, duvar kağıdı, nişastalı malzemeler temin edilmektedir. Özellikle odalarda Raflar, son yerler su boruları, klozet, kapı ve pencereler, kağıt malzeme dolapları arkaları, dezenfekte edilmelidir.

davultepe ilaçlama,davultepe haşere ilaçlama,mersin apartman ilaçlaması,mersin ev ilaçlaması,mersin tekne ilaçlama,Mersin Mezitli İlaçlama firmaları,Mersin Pozcu İlaçlama firmaları,Mersin İlaçlama Çeşitleri,mezitli ev ilaçlaması,mezitli fare ilaçlama,mezitli hamamböceği ilaçlama,mezitli kene ilaçlama,mezitli sinek ilaçlama,mezitli viranşehir ev ilaçlaması,mezitli sıçan ilaçlama,pozcu ev ilaçlaması,pozcu fare ilaçlama,pozcu hamamböceği ilaçlama,pozcu kene ilaçlama,pozcu kokulu ilaçlama pozcu kokusuz ilaçlama pozcu otel ilaçlama pozcu sinek ilaçlama,tarsus böcek ilaçlama,tarsus pire ilaçlama,tarsus sinek ilaçlama,tarsus sivrisinek ilaçlama,mersin ilaçlama firmaları,
mersin böcek ilaçlama,mersin mersin haşere ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin bit ilaçlama,çağdaşkent ilaçlama,pozcu ilaçlama,yenimahalle ilaçlama,viranşehir ilaçlama,tece böcek ilaçlama,osmaniye böcek ilaçlama,gözne böcek ilaçlama,ayvagediği böcek ilaçlama,fındıkpınarı böcek ilaçlama,viranşehir haşere ilaçlama,mersin forum böcek ilaçlama,mersin tarantula ilaçlama,mersin örümcek ilaçlama,mersin fare ilaçlma,mersin cardon ilaçlama,mersin çiyan ilaçlama,mersin gümüş böceği ilaçlama,mersinde ilaçlama yapan firmalar,ev ilaçlama mersin,mersin otel ilaçlama,mersin fabrika ilaçlama,mersin fumigasyon,mersin konteynır ilaçlama,mersin gemi ilaçlama,mersin hotel ilaçlama,mersin pansiyon ilaçlama,mersin böcek ilacı,mersin hamam böceği,mersin böceği,mersin böcek,mersin ev ilaçlama,mersin büro ilaçlama,mersin yurt ilaçlama,mersin ucuz ilaçlama,mersin etkili ilaçlama,mersin garantili ilaçlama,mersin öğrenci evi ilaçlama,mersin bahçe ilaçlama,mersin bahçeli ev ilaçlama,mersin ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri,mersin depo ilaçlama,mersin antrepo ilaçlama,mersin okul ilaçlama,mersin hastahane ilaçlama,mersin araç ilaçlama mersin araba ilaçlama,mersin minibüs ilaçlama,mersin çamlıbel ilaçlama,akdeniz haşere ilaçlama,silifke böcek ilaçlama,kazanlı haşere ilaçlama,karaduvar böcek ilaçlama,demirtaş böcek ilaçlama,mersin akaryakıt istasyonu ilaçlama,mersin akaryakıt istasyonu ilaçlama,mersin sanayi ilaçlama,mersin sağlık mahallesi ilaçlama,mersin iş yeri ilaçlama,mersin yayla evi ilaçlama,gözne ilaçlama,ayvagediği ilaçlama,erdemli ilaçlama,soğucak ilaçlama,dalakderesi ilaçlama,çağdaşkent ilaçlama,çağdaşkent böcek ilaçlama,çağdaşkent haşere ilaçlama,kuyuluk haşere ilaçlama,kuyuluk ilaçlama,viranşehir böcek ilaçlama firması,viranşehir haşere ilaçlama,toroslar böcek ilaçlama,selçuklar böcek ilaçlama,kurdali böcek ilaçlama,akbelen böcek ilaçlama,güneykeny haşere ilaçlama,güneykent böcek ilaçlama,sağlık mahallesi haşere ilaçlama,kara böcek ilaçlama mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,haşere ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,ilaçlama mersin,haşere ilaçlama şirketleri mersin,alo böcek mersin,mersinde haşere ilaçlama,mersinde böcek ilaçlama,mersinde ilaçlama firmaları,mersinde ilaçlama şirketleri,mersinde haşere ilaçlama firmaları,mersinde haşere ilaçlama şirketleri,mersinde haşere ilaçlama servisleri,mersinde böcek ilaçlama firmaları,mersinde böcek ilaçlama şirketleri,mersinde böcek ilaçlama servisleri,haşere ilaçlama firmaları mersin

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA