haşere ilaçlama servisi mersin

haşere ilaçlama servisi  mersin

haşere ilaçlama servisi  mersin

haşere ilaçlama servisi  mersin

haşere ilaçlama servisi mersin

Alman Hamamböceği (Blatella Germanica)

Kalorifer böceği bu böcek de carry ön göğüs bölgesinde açık kahverengi ve iki koyu renk bir band olarak bilinir. 10-12 mm boyundadır. Birçok köyde geçirmek veya bir yerden bir yere taşınabilir. Bu haşere türü yumurta yöntemiyle ürer ve çoğalır. Hamam böcekleri, kapsül şeklinde bulunan bu cins yumurta. 40-60 yumurta her bir kapsül. Bu böcekler yumurtalarını sırtlarında, onlar yumurtalarını alıp nereye giderlerse gitsinler yanlarında taşımak yatıyordu. 18 gün sonra yumurta olur kızartın. Katı pişmiş yumurta bırakabilirler, 8-10 yıl. Out-of-hamam böceklerini bile yumurta bırakırlar.
Her şeyi yiyebilirsiniz yerlerde hamamböceği türü bu. Her türlü kirlilik, mikrop ve taşımak ve taşımak. İlk ev onların yere yerleşmek, mutfak ve banyo. Bu nedenle, gecenin karanlığı severler. Onlar gibi sıcak, nemli ve kirli yerlerde. Kazan dairesi, depo, bodrum, yoğun altındaki yerler gibi. Damadın yemek. Bu böcekler gıda zehirlenmeleri, verem, hepatit, mantar hastalıkları, taşıdıkları çeşitli hastalık mikropları gibi, ve verirler.

hamam böceği ilaçlama

Amerikan Hamamböceği (Periplaneta Americana)
Amerikan hamamböceği: 2-3 cm uzunluğunda Ortalama. Kanatlı kırmızımsı büyük kahverengi bir hamamböceği. İnsanlar bu hamamböceği türü her şeyi yiyebilme özelliğine sahiptirler yemek yemek değil. ömrü 15 aydır. Sıcak, nemli ve pis yerleri sever. Evin bu haşere türüne en çok mutfak ve banyolarda daha sık görülür. Karanlığı severler.
Zararlının çeşitli şekillerde bu tür içinde yaşadığımız mekana girebilirler. Oraya girmeleri için bir hamamböceği yüzlercesi girmek için yaşıyoruz. Üreme sürekli evimizi, ve kısa bir süre sonra işgal etmeye devam ediyor. Bu böcek türü oldukça dayanıklıdır. Bilmeyerek bu hataları ortadan kaldırmak için rasgele bir ilaçlama yeterli olmayabilir. Bu bireysel böcekler oldukça zor bir mücadeledir. Ürün kavganın parçası ile yapılan bireysel mücadele ve satın alınan çeşitli başarılı, zaman ve ekonomik kayıp gibi. At, bu süre zarfında üremeleri de artar. Zararlının bu türü ile etkin bir mücadele, uygun ilaç ve periyodik uygulama gerekir.
Oryantal Hamam Böceği (Oryantalis İçinde Blat)
Oval, siyah ve çok koyu şekilli parlak kahverengi”. Çoğalmaları ise periplaneta americana gibidir. 25-30 mm. uzun, gereklidir. Kadın erkek kısa kanatları işlevsel olup körelmiştir. Asya iç dünya, burada her yanına dağıldı. Erkeklerinin iki kahverengi kanadı. Erkekler daha ince oval yapısı olan dişi. Kamu KARISI denir durumunda FATMA,. Bu bodrumda türler yuvalarını yapmak mekanlar, kanalizasyon ve ev haşere. Ömrü 6 aydır. Her türlü yiyecek maddesi ve organik maddeyi yeme. Her türlü kirlilik, mikrop ve taşımak ve taşımak. Bu böcekler insanların hayatlarını her alanında görülmektedir, çünkü gıda, su ve ısı. Özellikle onların yerine yerleşmek üzere, mutfak ve banyo ev. Haşere bölüm, zaman yuvasına büyük bir anlaşma bu tür. Bu nedenle, gecenin karanlığı severler. Dirençli. Bilinçsiz amatör uyuşturucuyla mücadele konusunda çok hızlı bir şekilde yapılan, direnç kazanırlar. Bu böcekler gıda zehirlenmeleri, verem, hepatit, astım, mikrobu taşır ve bulaştırırlar gibi hastalıklardır.

haşere ilaçlama servisi  mersin

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA