haşere ilaçlama mersin

haşere ilaçlama mersin

haşere ilaçlama mersin ili ve çevresi için olmazsa olmazlardanır. Mersin sıcak, nemli, rutubetli bir şehir olduğu için her yıl yaz ve bahar aylarında türlü haşere ve böcekler hayatımızı güçleştirmekte sağlığımızı tehdit etmektedir.

 

Böcek ve haşere ilaçlama işlemi çok basit ve kolay bir işlem gibi görünmekle beraber, binlerce tür böcek ve haşere popülasyonundan dolayı oldukça zor bilgi birikimi gerektiren bir işlemdir. Uygun alanda doğru haşereye doğru ilacı doğru zamanda uygulama gibi pek çok parametre işin uzmanlık gerektirdiğini açıkça ortaya koymaktadır. Örneğin kemirgenler ( fare ve türevleri ) farklı, böcekler, farklı, uçkunlar ( sinek türevleri ) farklıdır. Böcekler duvarlarda, kapı altlarında, mutfak dolapların arka taraflarında gezinmekten hoşlanan ama en önemlisi tuvalet ve lavabo altlarını da oldukça seven canlılardır. Oldukça değişik bir yapıları vardır. Böcekler ciğersiz hayvanlardır ve trake solunumu yapan ve kıkırdak dokulu canlılar arasında yer alırlar. Dünya üzerinde pek çok alanda yaşam sürdüren bu canlılar tüm dünya iklimlerine alışkındırlar. Sadece kutupların üst kısımlarında yaşayamayan bu canlılar için ülkemiz ise oldukça elverişli bir iklim alanı sunmaktadır böceklerin sevdikleri hafif nemli hava ülkemizde özelikle İstanbul gibi deniz şehirlerinde oldukça var olan bir iklimdir.

Bir haşere gurubuna etki edebilen ilaçlama diğerinde hiçbir işe yaramamaktadır. MERSİN BÖCEK İLAÇLAMA uzmanları evinizde işyerinizde sorunu dinler gerekirse keşif hizmeti vererek en doğru uygulamayı yaparak, sizi ve sevdiklerinizi böcek ve haşerelerden kurtarır. Mersin ilimiz gibi nemli, rutubetli, sıcak bölgelerde bahar aylarında yaptıracağınız ilaçlama haşereler evinizi istila etmeden önlem almak açısından hayati önem taşımaktadır. Böcek ve haşereler çoğaldıkları zaman mücadele güçleşmektedir.

Evinizde işyerinizde böcek ve haşere mevcut olmasa dahi yılda bir kez yaptıracağınız ilaçlama hijyen açısından çok önemlidir.

haşere ilaçlama mersin

haşere ilaçlama mersin

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA