haşere ilaçlama fiyatları

haşere ilaçlama fiyatları

haşere ilaçlama fiyatları

Açık ve kapalı alanlarda kene, pire, bit, karınca, hamamböceği, karasinek, sivrisinek, fare, çıyan, salyangoz v.b. tüm haşere, sürüngen ve kemirgenlere karşı mücadele ediyoruz.
     İlaçlarımız koku ve renk bırakmaz; yatak, perde, halı, duvar ve koltuklara kolayca uygulanabilir. Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı Sağlık Bakanlığı’nın ruhsatlandırdığı (Biyosidal Yönetmeliğine uygun) ilaçlarımızla hizmet sunmaktayız.

     Her türlü haşereye karşı ve her mekanın özelliklerine göre uygulama teknikleri sunuyoruz. 

     Haşere türü ve mekanın özelliği farklı olacağından; sizlere özel en ekonomik ve en etkili kalıcı çözümler için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 
     Randevu almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz

Firmamız yetkin ziraat mühendisi ve teknik kadrosuyla Sağlık Bakanlığınca öngörülen tüm sertifikalara sahiptir. Böcek ilaçlama ve kemirgen kontrol uygulamalarında sadece Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları kullanmaktayız. Haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizi hizmetimiz ve kullanılan ürünler hakkında eksiksiz ve şeffaf bir şekilde bilgilendirmekteyiz. Firmamız uygulama sonrasında ki süreçte gerekli takipleri yaparak gelişmeleri yakından izlemektedir.

             Amacımız, yapacağımız uygulamaları tüm ayrıntılarıyla değerlendirip, çözümlerimizi belirterek doğru uygulamalarla;
  •   En doğru ve kalıcı çözümü sağlamak,
  •   İnsanların yaşam alanlarında daha sağlıklı, hijyenik ve mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir  ve etkin ilaçlama hizmetleri sunmak.
  • Nerelerden girerler: Hamamböcekleri dışarıdan çatlaklar ve yarıklar, havalandırma, kanalizasyon ve drenaj boruları yoluyla ve daha birçok farklı şekilde evinize girebilirler. Hatta alışveriş torbaları, kutular, çantalar ve bunlara benzer  taşıdığımız eşyalarla eve getirebiliriz.
    İdeal ortamı: Evler,restorantlar,gıda saklama ve üretim alanları hamamböceği  ve bazı haşere türleri için ideal bir yaşam ve üreme alanı imkanı sunarlar. Bu ortamlar gıda,sıcaklık,su,saklanma ve üreme koşulları açısından uygun olduğu için yıl boyunca aktif kalırlar.
    Sağlık :Hamamböceği ölüsü ,derileri ve dışkılarının yaydığı bakteri ve mikroplar özellikle çocuklar ve hassas kişilerde alerjik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.mersinböcekilaçlama,mersin böcek ilaçlama,mersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin haşere ilaçlama şirketleri,böcek ilaçlama firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,mersin ev ilaçlama,ev ilaçlama mersin,işyeri ilaçlama mersin,mersin işyeri ilaçlama,mersin sinek ilaçlama,mersin fare ilaçlama,fare ilaçlama mersin,gümüş böceği ilaçlama,fare ilaçlama,hamam böceği ilaçlama,mutfak böceği ilaçlama,ev böceği ilaçlama,mrsin
haşere ilaçlama fiyatları

haşere ilaçlama fiyatları

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA